Karagöz Noel Baba Bileti

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

Karagöz Noel Baba Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Karagöz Noel Baba Bilet Seçenekleri

 • Karagöz Noel Baba - 25 Aralık 13:00 Tiyatro Tempo
  25 Aralık 2022 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Karagöz Noel Baba Hakkında

3 yaş ve üstü seyirciler için uygundur.

Süre : 45 Dakika

Oyun geleneksel gölge oyunu tekniği ile oynanmaktadır. Öykü ise Noel Baba konusunu ele almakta ve hicvetmektedir. Bu oyunda, geleneksel karagöz karakterlerine Noel Baba ve Çelebi'nin oğlu yeni figürler olarak eklenmiştir.
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Karagöz Noel Baba - 25 Aralık 13:00 Tiyatro Tempo adet 45,00 TL

Karagöz Noel Baba Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Karagöz Noel Baba biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Karagöz Noel Baba bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Karagöz Noel Baba bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Karagöz Noel Baba biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Karagöz Noel Baba biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Karagöz Noel Baba biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.