İyi ki Doğdun Karagöz Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

İyi ki Doğdun Karagöz Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

İyi ki Doğdun Karagöz Bilet Seçenekleri

 • İyi ki Doğdun Karagöz - 22 Ocak 13:00 Tiyatro Tempo
  22 Ocak 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

İyi ki Doğdun Karagöz Hakkında

4 yaş ve üzeri için tavsiye edilir.

Oyun bir gölge oyunu gösterisidir. Karagöz günümüz ‘doğum günü kutlamalarını' hicvederek yeni bir hikaye ile karşımıza çıkmaktadır.
Tiyatro Tempo ‘İyi Ki Doğdun Karagöz' oyunuyla karagöz oyunları repertuarına yeni bir oyun eklemiş oluyor. Bu oyunda ilk kez sahneyi üçüncü boyuta taşıyan bir görsel yenilik de gerçekleştiriliyor. Ayrıca uzun süredir kullanılmayan ve çocuk oyunları repertuarlarında yer verilmeyen Yahudi, Laz, Tuzsuz Deli Bekir gibi tipler de kendine özgü dialektleri ile bu oyunda hayat buluyor. Bu oyunda müzik açısından da geleneksel olandan hareketle çağdaş anlayışla özgün ve makamsal müzikler oyuna renk katıyor.

 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
İyi ki Doğdun Karagöz - 22 Ocak 13:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL

Yorum Gönder