Hiç Kimse Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

Hiç Kimse Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Hiç Kimse Bilet Seçenekleri

 • Hiç Kimse - 17 Aralık 20:30 CSA Alternatif Sahne
  17 Aralık 2022 Cumartesi 20:30
  65,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Hiç Kimse - 4 Şubat Cumartesi 20:30 - CSA Alternatif Sahne
  04 Şubat 2023 Cumartesi 20:30
  65,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Hiç Kimse - 13 Nisan Perşembe 20:30 - Besa Sahne Cevahir A Salonu
  13 Nisan 2023 Perşembe 20:30
  90,00 TL - 120,00 TL
  Satışa Kapalı

Hiç Kimse Hakkında

Süre : 1 Perde - 70 Dakika

 Adam Ones’ın bir adı, işi, kariyeri, koca bir hayatı var! Ve dahası… başkaları için; tasarıları, görüşleri, yargıları , öfkeleri, nefretleri, arzuları, korkuları var! Peki ya kendisi için? Kendisi için en basit cümleyi kurmamış birinin, başkaları için bu kadar çok şey
tasarlamış olması tuhaf sayılmaz mı?
“Kimsin sen?”; sorusunu kendisine sormayı unutmuş biri! İşte şimdi; sorup, hayatıyla yüzleşme sırası! Bu soruyu ilk kez yüksek sesle kendine sormaya cesaret ediyor

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Biletlerde koltuk seçimi bulunmamaktadır. Etkinlik alanında uygun koltuklar arasından seçim yapılabilir.

Harita

Adres: Cumhuriyet Mah. Kazım Orbay Cad. No:3B / 207 Bomonti Park Çarşı Şişli / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Hiç Kimse - 17 Aralık 20:30 CSA Alternatif Sahne Adet 65,00 TL
Hiç Kimse - 4 Şubat Cumartesi 20:30 - CSA Alternatif Sahne Adet 65,00 TL
Hiç Kimse - 13 Nisan Perşembe 20:30 - Besa Sahne Cevahir A Salonu Tam 120,00 TL
Öğrenci 90,00 TL

Hiç Kimse Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Hiç Kimse biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Hiç Kimse bileti 65 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Hiç Kimse bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Hiç Kimse biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Hiç Kimse biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Hiç Kimse biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.