Her Şeyi Yapabilirim Bileti

 İstanbul - Türkiye

Tiyatro

Her Şeyi Yapabilirim Çocuk Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Her Şeyi Yapabilirim Bilet Seçenekleri

 • Her Şeyi Yapabilirim - 29 Ocak 12:00 - Caddebostan Gösteri Merkezi B SALON
  29 Ocak 2023 Pazar 12:00
  55,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Her Şeyi Yapabilirim - 29 Ocak 14:00 - Caddebostan Gösteri Merkezi B SALON
  29 Ocak 2023 Pazar 14:00
  55,00 TL
  Satışa Kapalı

Her Şeyi Yapabilirim Hakkında

Ece; geçirdiği kazadan sonra bacaklarındaki gücü kaybetmiştir. O günden sonra arkadaşları onu oyunlarına almak istemezler çünkü Ece onlara dahil olduğu zaman her oyunu oynayamıyorlardır. Bu durum onu çok yalnız hissettirir ve artık en büyük isteği yürümek olmuştur. Ece odası içinde kendine bir dünya kurar ve bir gün bu dünyada hayali bir yolculuğa çıkar. Bu sihirli yolculukta kendi gücünü ve inancını eğlenceli oyunlarla keşfeder.
 

Kurallar

 • Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Her yaş çocuk bilete tabidir.


Tiyatro Debut Hakkında:
Tiyatro DEBUT zamanını tiyatroya, sanata ve sanatçıya ayırmış değerleri olan bir ekip tarafından kurulmuş, Profesyonel bir dille kaleme alınan yerli yazıma dahil repertuarı ile, özgün hikaye ve o hikayelerdeki karakterleri ile, eğlendirici bir anlatım tarzı taşımakla birlikte, çocukların tiyatro algısını zenginleştirerek sektörün oluşumunda önemli bir rol almayı amaçlayarak, Türkiye genelinde çocuk seyircisi ile buluşmaya devam eden çocuk tiyatrosudur.

Harita

Adres: Caddebostan, Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11, 34728 Kadıköy/İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Her Şeyi Yapabilirim - 29 Ocak 12:00 - Caddebostan Gösteri Merkezi B SALON Adet 55,00 TL
Her Şeyi Yapabilirim - 29 Ocak 14:00 - Caddebostan Gösteri Merkezi B SALON Adet 55,00 TL
Her Şeyi Yapabilirim Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Her Şeyi Yapabilirim biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Her Şeyi Yapabilirim bileti 55 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Her Şeyi Yapabilirim bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Her Şeyi Yapabilirim biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Her Şeyi Yapabilirim biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Her Şeyi Yapabilirim biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder