Etik Nedir ? Bileti

 İzmir - Türkiye

Tiyatro

Etik Nedir ? Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Etik Nedir ? Bilet Seçenekleri

 • Etik Nedir ? - 18 Kasım 20:30 Tiyatrohane
  18 Kasım 2022 Cuma 20:30
  65,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Etik Nedir ? - 25 Kasım 20:30 Tiyatrohane
  25 Kasım 2022 Cuma 20:30
  65,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Etik Nedir ? - 9 Aralık 20:30 Tiyatrohane
  09 Aralık 2022 Cuma 20:30
  65,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Etik Nedir ? - 16 Aralık 20:30 Tiyatrohane
  16 Aralık 2022 Cuma 20:30
  65,00 TL
  Satışa Kapalı

Etik Nedir ? Hakkında

Süre : Tek Perde - 50 Dakika 

+15 Yaş İçin Uygundur

"Herkes dünyanın kötüye doğru gittiğinden şikâyet eder ama hiç kimse kendi yaptığı kötülüklerden bahsetmez."
Seyircinin, felsefe bölümünde öğrenci olarak derse girdiği, Gökhan Eraslan tarafından yazılan, Zeynep Nutku’nun yönettiği “Etik Nedir?” 2021 yılında prömiyerini yaptı. Bu oyun bir akademisyenin belki de son dersi… Fuayeden başlayarak oyun alanına kadar farklı bir deneyim yaşatan etkinlikte, seyirciler önce öğrenci işlerine uğrayıp öğrenci kartı şeklindeki biletlerini alarak “İyi dersler!” cümlesiyle oyun alanına alınıyor. İnsana ve hayata dair, özelden genele giden sorgulamalarla etik kavramını tartışan oyunun sonuna seyirciler yani öğrenciler karar veriyor! Akademisyen istifa mı etmeli yoksa ders vermeye devam mı etmeli?

KÜNYE:
Yazan : Gökhan Erarslan
Yöneten: Zeynep Nutku
Oyuncular: Erk Bilgiç, Hüseyin Ermiş, Gözde Karakaş, Berfin Batır
Reji Asistanı: Gözde Karakaş
Prodüksiyon Sorumlusu: Melike Çerçioğlu Bilgiç
Afiş Fotoğrafı: Celal Bayak


Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 48 Süsler Apt. KAt:1 D:101-102 Konak Alsancak İzmir

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Etik Nedir ? - 18 Kasım 20:30 Tiyatrohane Adet 65,00 TL
Etik Nedir ? - 25 Kasım 20:30 Tiyatrohane Adet 65,00 TL
Etik Nedir ? - 9 Aralık 20:30 Tiyatrohane Adet 65,00 TL
Etik Nedir ? - 16 Aralık 20:30 Tiyatrohane Adet 65,00 TL
Etik Nedir ? Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Etik Nedir ? biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Etik Nedir ? bileti 65 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Etik Nedir ? bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Etik Nedir ? biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Etik Nedir ? biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Etik Nedir ? biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder