Durgun Göldeki Maskara Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

Durgun Göldeki Maskara Çocuk Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Durgun Göldeki Maskara Bilet Seçenekleri

 • Durgun Göldeki Maskara - 5 Şubat 13.00 - Tiyatro Tempo
  05 Şubat 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Durgun Göldeki Maskara - 2 Nisan Pazar 13.00 - Tiyatro Tempo
  02 Nisan 2023 Pazar 13:00
  55,00 TL
  Satışa Kapalı

Durgun Göldeki Maskara Hakkında

3-9 yaş arası çocuklar için uygundur.

Kurbağa Maskara’nın yaşadığı göl çok kirlendiği için Maskara çok mutsuzdur. Nilüfer çiçekleri de azalmıştır. Maskara da gidip bir başka temiz göl bulup nilüfer çiçeği tohumları getirmek için yola çıkar. Ne var ki yolda avcıların sandalının küreği başına çarpar, Maskara bayılır ve zıplamayı unutur.
Kurbağa Maskara tekrar zıplamayı öğrenemezse nilüfer çiçeği tohumlarını göle ulaştıramaz ve göl temizlenemez! Zar zor geri dönen Maskara’ya sazlıklar nasıl yardımcı olacaklarını şaşırırlar.Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Durgun Göldeki Maskara - 5 Şubat 13.00 - Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL
Durgun Göldeki Maskara - 2 Nisan Pazar 13.00 - Tiyatro Tempo Adet 55,00 TL
Durgun Göldeki Maskara Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Durgun Göldeki Maskara biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Durgun Göldeki Maskara bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Durgun Göldeki Maskara bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Durgun Göldeki Maskara biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Durgun Göldeki Maskara biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Durgun Göldeki Maskara biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder