Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show Bileti

  İzmir - Türkiye

Tiyatro

Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show, Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show Bilet Seçenekleri

 • Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show - 19 Kasım 20:00 Tiyatrohane
  19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00
  65,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show - 10 Aralık 20:00 Tiyatrohane
  10 Aralık 2022 Cumartesi 20:00
  65,00 TL
  Satışa Kapalı

Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show Hakkında

+15 Yaş İçin Uygundur 

Oyunun  sonunda kazanan kırmızı takım mı yoksa mavi takım mı olacak?
Tiyatro sporu ABD ve Avrupa 'da, Theatresports ismi ile, alternatif oyun mekânlarında seyircilere sunulan "Modern Doğaçlama Tiyatro" ya ait bir gösteri türüdür. Oyuncuların takımlara ayrılıp birbirleri ile "müsabaka" etmesi mantığına dayanır. Bir birbirinden farklı turlar (round) doğaçlama olarak oynanır. Her turun kendine özgü önceden belirlenmiş kuralları bulunmaktadır. 
Bir tiyatro sporu gösterisinin en temel özelliği seyircinin aktif katılımının sağlanmasıdır. Bu gösterilerde seyirci doğaçlamaları yönlendirir ve fikirleri ile doğaçlamaları belirler. Her tur seyirciden alınan bir fikir (oyuncunun doğaçlamayı başlatması için, oyuncuya yol gösterecek herhangi bir fikir - mekân, nesne, durum, yönelim vs.) Doğrultusunda şekillenir. 
Tiyatro Sporu gösterisi asla tekrar etmez. Her şey o oyuna ve o seyirciye özeldir. Bu sebeple her oyun birbirinden farklıdır. Doğaçlama takıl, planlar asla işe yaramaz!
 
Moderatör / Hakem:  Başak Fındıkçıoğlu

Oyuncular
     
Ayşegül Selçuk
Enis Yazar
Gülin Pirim
Livio Jr. Angelisanti
Melike Çerçioğlu Bilgiç
Mustafa Bacak
Oytun Cebeci
Pınar Genç
Sevgi Girgin
Tuna Kurt
Vahap Polat

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 48 Süsler Apt. KAt:1 D:101-102 Konak Alsancak İzmir

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show - 19 Kasım 20:00 Tiyatrohane Adet 65,00 TL
Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show - 10 Aralık 20:00 Tiyatrohane Adet 65,00 TL

Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show bileti 65 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Doğaçhane - Doğaçlama Tiyatro Sporu Show biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.