Çürüme Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

Çürüme Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Çürüme Bilet Seçenekleri

 • Çürüme - 19 Mayıs Pazar 19:00 - Ankara Yakın Sahne
  19 Mayıs 2024 Pazar 19:00
  120,00 TL - 150,00 TL
  Satışa Kapalı

Çürüme Hakkında

Yaş Sınırı: 13+

Süre : 45 Dakika - Tek Perde 

Emil M. CİORAN’ dan esinle…
"Altında doğduğum yıldıza hepten lanet olsun;
Onu hiçbir gökyüzü korumasın,
Şerefsiz bir toz yığını gibi mekânın içinde ufalansın!
Beni yaratıkların arasına iten hain an da Zaman’ın listesinden ilelebet silinsin!"
Emil M. CİORAN


Uyarlayan-Yöneten : Öncü ALPER
Müzik ve Koreografi : M. Sefa KESKİ
Metin Düzenleme : Merve ARSLAN
Kostüm-Dekor-Işık : Yakîn Tiyatro
Reji Asistanı : Zehra Biyçe KOÇ
Afiş Tasarım : Sıla SERT
Tanıtım ve Organizasyon : Emre ŞAMDAN
Oyuncular :
Alev ABAYDIN
Merve ARSLAN
Umut ALPER
 

Kurallar

 • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Maltepe, Necatibey Cd. No:102/A, 06570 Çankaya/Ankara Türkiye

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Çürüme - 19 Mayıs Pazar 19:00 - Ankara Yakın Sahne Tam 150,00 TL
Öğrenci 120,00 TL
Çürüme Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Çürüme biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Çürüme bileti 120 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Çürüme bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Çürüme biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Çürüme biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Çürüme biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder