Cinayet Şirketi

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

65,00 TL - 65,00 TL

Cinayet Şirketi Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Bilet Seçenekleri

 • Cinayet Şirketi - 2 Aralık 20:00 Yeni Sahne
  02 Aralık 2022 Cuma 20:00
  65,00 TL
  SEÇ

Etkinlik Hakkında

Yaş Sınırı : 13+

Süre : 80 Dakika - Tek Perde 

Jack London`un aynı adlı romanından, Yakîn Tiyatro tarafından sahneye uyarlanmıştır.
“Kötülüğü yok etmek için cinayet işleyebilir misiniz? ”
Oyunumuz, bu soruya “evet” cevabı vermiş bir adamın ve onun tarafından kurulan Cinayet Şirketi’ nin hikâyesini anlatıyor. 
İnsan, “dünyayı daha iyi bir yer yapma tutkusu” ile harekete geçer. Yeryüzüne “kötülüğü” getirmeye çalışan bir düşünceye rastlanılmamakta, toplumsal hareketler “daha iyi bir dünya” hedefiyle başlamaktadır. Tuhaf bir şekilde, bu kadar çabaya rağmen, dünya ve üstündeki hayatı oluşturan insanlık düzelmemek için inat etmektedir.  Sorunu dünyada/insanlıkta arayan, onu düzeltmeye çalışan, kendi dışındaki her şeyi kusurlu bulan, ancak kendine hiçbir kusuru yakıştırmayan insanın, “dünyayı düzeltme tutkusu” bu kötülüğün kaynağı olabilir mi?
 
Genel Sanat Yönetmeni : Öncü ALPER
Yönetmen : Muhammet Sefa KESKİ
Görsel Tasarım : Sıla SERT
Kostüm-Dekor-Işık : Yakîn Tiyatro
Makyaj : Emel BUDAK
Müzik : Mertcan ERCAN
Tanıtım ve Organizasyon :  Emre ŞAMDAN
Oyuncular : Aybüke KOCADAĞ (Grunya), Kutluhan DAĞ (Hannover), Muhammet Sefa KESKİ (Dragomilof), Murat AKYOL (Hall), Salih ÖZKARACA (Lucoville), Serkan KAVAKLI (Haas)
 

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8/A, 06420 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Cinayet Şirketi - 2 Aralık 20:00 Yeni Sahne Adet 65,00 TL