Cinayet Şirketi Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

Cinayet Şirketi Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Cinayet Şirketi Bilet Seçenekleri

 • Cinayet Şirketi - 17 Kasım Cuma 20:00 - Ankara Yeni Sahne
  17 Kasım 2023 Cuma 20:00
  110,00 TL - 140,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Cinayet Şirketi - 13 Aralık Çarşamba 20:00 - Ankara Yeni Sahne
  13 Aralık 2023 Çarşamba 20:00
  110,00 TL - 140,00 TL
  SEÇ

Cinayet Şirketi Hakkında

Yaş Sınırı : 13+

Süre : 80 Dakika - Tek Perde 

Jack London`un aynı adlı romanından, Yakîn Tiyatro tarafından sahneye uyarlanmıştır.
“Kötülüğü yok etmek için cinayet işleyebilir misiniz? ”
Oyunumuz, bu soruya “evet” cevabı vermiş bir adamın ve onun tarafından kurulan Cinayet Şirketi’ nin hikâyesini anlatıyor. 
İnsan, “dünyayı daha iyi bir yer yapma tutkusu” ile harekete geçer. Yeryüzüne “kötülüğü” getirmeye çalışan bir düşünceye rastlanılmamakta, toplumsal hareketler “daha iyi bir dünya” hedefiyle başlamaktadır. Tuhaf bir şekilde, bu kadar çabaya rağmen, dünya ve üstündeki hayatı oluşturan insanlık düzelmemek için inat etmektedir.  Sorunu dünyada/insanlıkta arayan, onu düzeltmeye çalışan, kendi dışındaki her şeyi kusurlu bulan, ancak kendine hiçbir kusuru yakıştırmayan insanın, “dünyayı düzeltme tutkusu” bu kötülüğün kaynağı olabilir mi?
 
Genel Sanat Yönetmeni : Öncü ALPER
Yönetmen : Muhammet Sefa KESKİ
Görsel Tasarım : Sıla SERT
Kostüm-Dekor-Işık : Yakîn Tiyatro
Makyaj : Emel BUDAK
Müzik : Mertcan ERCAN
Tanıtım ve Organizasyon :  Emre ŞAMDAN
Oyuncular : Aybüke KOCADAĞ (Grunya), Kutluhan DAĞ (Hannover), Muhammet Sefa KESKİ (Dragomilof), Murat AKYOL (Hall), Salih ÖZKARACA (Lucoville), Serkan KAVAKLI (Haas)
 

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Biletlerde koltuk seçimi bulunmamaktadır. Etkinlik alanında uygun koltuklar arasından seçim yapılabilir.

Harita

Adres: Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8/A, 06420 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Cinayet Şirketi - 17 Kasım Cuma 20:00 - Ankara Yeni Sahne Tam 140,00 TL
Öğrenci 110,00 TL
Cinayet Şirketi - 13 Aralık Çarşamba 20:00 - Ankara Yeni Sahne Tam 140,00 TL
Öğrenci 110,00 TL

Cinayet Şirketi Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Cinayet Şirketi biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Cinayet Şirketi bileti 110 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Cinayet Şirketi bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Cinayet Şirketi biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Cinayet Şirketi biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Cinayet Şirketi biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.