Cenk Tunalı - Çok Doluyum Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

Cenk Tunalı Çok Doluyum Biletleri En Uygun Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Cenk Tunalı - Çok Doluyum Bilet Seçenekleri

 • Cenk Tunalı "Çok Doluyum" - 21 Ocak Cumartesi 21:00 Kılçık Mekan
  21 Ocak 2023 Cumartesi 21:00
  100,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Cenk Tunalı "Çok Doluyum" - 11 Şubat Cumartesi 21:00 Kılçık Mekan
  11 Şubat 2023 Cumartesi 20:00
  100,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Cenk Tunalı "Çok Doluyum" - 25 Mart Cumartesi 21:00 Kılçık Mekan
  25 Mart 2023 Cumartesi 21:00
  100,00 TL
  Satışa Kapalı

Cenk Tunalı - Çok Doluyum Hakkında

Cenk Tunalı '' Çok Doluyum Tek Kişilik Gösteri '' Hakkında

Tiyatro Kılçık’ın kurucusu, yönetmeni, eğitmeni, oyuncusu, kısaca her şeyi Cenk Tunalı çok dolu, anlatmadan da rahatlamayacak. Oyunculuktan yönetmenliğe, yazarlıktan eğitmenliğe, sahne üstünden gündelik ilişkilere; kısacası çocukluktan yetişkinliğe biriktirdiği her şeyi dinleyeceğiniz bir gösteri bekliyor sizi. Gülümseyerek salondan ayrılacağınız, bazen bir anda aklınıza gelen, tatlı tatlı dilinize dolanan şarkılar gibi; buselik makamında bir gösteriye hazır mısınız?

Kurallar

 • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Selanik II Sok. No:70 Kızılay

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Cenk Tunalı "Çok Doluyum" - 21 Ocak Cumartesi 21:00 Kılçık Mekan Adet 100,00 TL
Cenk Tunalı "Çok Doluyum" - 11 Şubat Cumartesi 21:00 Kılçık Mekan Adet 100,00 TL
Cenk Tunalı "Çok Doluyum" - 25 Mart Cumartesi 21:00 Kılçık Mekan Adet 100,00 TL
Cenk Tunalı - Çok Doluyum Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Cenk Tunalı - Çok Doluyum biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Cenk Tunalı - Çok Doluyum bileti 100 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Cenk Tunalı - Çok Doluyum bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Cenk Tunalı - Çok Doluyum biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Cenk Tunalı - Çok Doluyum biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Cenk Tunalı - Çok Doluyum biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder