Bursa Extrem Park Bileti

 Bursa Extrem Park, Bursa

Aktivite , Eğlence Parkı

 39.00 ₺ - 99.00 ₺

Kısa Açıklama: Ağaçların arasında doğa ile baş başa olan, büyükten küçüğe herkese hitap eden Extrempark Bursa sizlere benzersiz bir macera deneyimi yaşamaya davet ediyor!

Adres

Odunluk Mh. Atatürk Kent Ormanı Yolu Sk. No:17 Nilüfer/Bursa

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız

Sevdiklerinizle birlikte doğanın huzurunu bulacak ve indirimli kredileriyle eğlence dolu bir gün geçireceksiniz...

Siz de adrenalin ve eğlenceyi bir arada bulacağınız aşırı eğlence kredilerinden uygun fiyata yararlanmak için hemen rezervasyonunuzu yapın!

Oyunlar

 • Dağ Kızağı
 • Tubing
 • Dev Salıncak
 • Dev Trambolin
 • Trafik Eğitim Parkuru
 • Oryantring
 • İpli Parkur
 • Tırmanma Duvarı
 • Okçuluk
 • Doğa Yürüyüşü
 • At Gezisi
 • Çocuk Macera Alanı
 • Poligon
 • Serbest Atlayış
 • Zip-Line
 • Salto Trambolin

Bursa Extrem Park Tanıtım Filmi:

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
60 TL'lik Oyun Kredisi - 39 TL Adet 39.00 ₺
200 TL'lik Oyun Kredisi - 99 TL Adet 99.00 ₺

Haritada Bursa Extrem Park

Bursa Extrem Park Hakkında

Bölgenin en büyük macera parkı olma özelliğine sahip olan Bursa Extrem Park eşsiz bir macera deneyimi sunar. Macerayı sevenler ya da macera dolu bir gün geçirmek isteyen kişiler bu parka gelerek kaliteli zaman geçirebilir. Park aile ve arkadaşla gelip vakit geçirmeye uygun olan ve her türlü yaş grubuna hitap eden bir parktır.


Bursa Extrem Park

Bursa Extrem Park 2018 yılında Bursa Atatürk Kent Ormanı’nda açılmıştır. 76 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş olan park gürültüden ve hareketli yaşamdan uzaklaşmak isteyenlere hitap eder. Tüm yıl boyunca hizmet veren park doğa ile iç içe vakit geçirme imkanın yanı sıra parkurlarda adrenalin dolu vakit geçirme imkanı sunar. Parkın bulunduğu alan ve tesisler haftanın her günü hizmet verir.

Böylelikle boş zamanlarını parkurlarda yarışarak, seyir teraslarında Bursa’yı izleyerek ve yemek yiyerek geçirebilirler. Ayrıca parka sürekli olarak gelmek isteyenler extrem kart satın alarak 1 yıl boyunca oyunlara katılma imkanı elde ederler. Park içinde yer alan restoran ve cafede kahvaltı etmek ya da yemek yemek isteyenlerde online masa rezervasyonu yaptırabilirler.


Bursa Extrem Parkda Bulunan Etkinlik ve Oyunlar

Bursa Atatürk Kent Ormanı’nda 76 bin m² alan üzerinde kurulmuş olan extrem park macera arayanlara haftanın her günü hizmet verir. Macera parkına macera oyunlarına katılmak için gelen kişiler parkta şu oyunları oynayabilirler; Tubing, salton trombolin, tırmanma duvarı, ip parkur, dağ kızağı, dev trombolin, çocuk macera alanı, dev salıncak, zipline, okçuluk, oryantiring, airsoft, at binme ve labirent oryantiring’tir. Bu oyunlar dışında orman içinde kamp tutkunlarının kamp yapmasına uygun alanlarda mevcuttur. Böylece macera için parka gelenler kamp da yapabilirler. Ayrıca parkın bulunduğu alan doğa yürüyüşü ve bisiklet sürüşü içinde idealdir.

Oyun alanları ve yürüyüş yolları dışında alanda insanların yemek yiyebilmeleri ve Bursa manzarasını gören seyir terasları ve Cafe Lounge vardır. Kafe tüm yıl boyunca hizmet vermektedir. Bursa Extrem Park’ta oyunlara katılmak ve güzel bir geçirmek isteyenler online bilet satın alarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. 


Bursa Extrem Park Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Extrem Parkta yer alan oyun alanları hafta içi 12.00-22.00 ve hafta sonu 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verir. Park içinde bulunan restoran ise 10.00-23.30 arasında açıktır. Parkın bulunduğu adres ise Odunluk Mahallesi Atatürk Kent Ormanı Yolu Sokak No 17 Nilüfer Bursa’dır. Parkta ailesi veya arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmek isteyen kişilerin telefon üzerinden iletişim kurması ve bilgi alması mümkündür. +90 850 888 15 79 nolu iletişim numarası aranabilir.

Benzer Etkinlikler

Forest Kemerburgaz
Forest Kemerburgaz
İstanbul - Eğlence Parkı
 20.00 ₺
Legoland Discovery Centre
Legoland Discovery Centre
İstanbul - Eğlence Parkı
 49.00 ₺
Extreme İstanbul
Extreme İstanbul
İstanbul - Eğlence Parkı
 25.00 ₺