Bremen Orkestrası Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

Bremen Orkestrası Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Bremen Orkestrası Bilet Seçenekleri

 • Bremen Orkestrası - 29 Ocak 13:00 Tiyatro Tempo
  29 Ocak 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Bremen Orkestrası Hakkında

1 yaş ve üstü seyirciler için uygundur.

Süre : 45 Dakika

Oyun çok bilinen bir öykünün kuklalarla yorumlanması için yapılan bir uyarlamadır. Oyunda kuklaların yanı 
sıra masklar da kullanılmaktadır. Farklı kukla tekniklerinin uygulandığı oyunda hayvan sahipleri masklarla 
ve karikatürleştirilmiş kuklalarla canlandırılmaktadır.
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Bremen Orkestrası - 29 Ocak 13:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL

Bremen Orkestrası Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bremen Orkestrası biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Bremen Orkestrası bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Bremen Orkestrası bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Bremen Orkestrası biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Bremen Orkestrası biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Bremen Orkestrası biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.