Bartleby Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

Bartleby Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Bartleby Bilet Seçenekleri

 • Bartleby - 03 Mart Pazar 18:00 - Ankara Yakın Sahne
  03 Mart 2024 Pazar 15:00
  120,00 TL - 150,00 TL
  Satışa Kapalı

Bartleby Hakkında

Yaş : 13+

Süre : 70 Dakika - Tek Perde 

Herman Melville'in “Katip Bartleby” isimli romanından Yakîn Tiyatro tarafından sahneye uyarlanmıştır.
“Yapmamayı tercih ederim!”
Bartleby artık ne yemek yiyordur ne de açlık hissediyordur; yeis içinde ölenlere merhamet yağacaktı oysa; umutsuzluk içinde ölenlere umut yağacaktı; çaresiz dertlere düşüp de tıkanıp kalarak ölenlere iyi havadisler yağacaktı. Ne cilvedir ki, hayatın ufak tefek işleri peşinde koşmayı tercih edenler, belirsizlik içinde ölüme koşarlar. Vah Bartleby! Vah insanlık!
“-Bartleby’e ne oldu?
-Uyuyor, Krallar ve akıl hocalarıyla beraber.”

Yazan : Herman Melville
Uyarlayan-Yöneten : Emre Şamdan
Koreografi : Serkan Kavaklı
Oyuncu Koçu : M. Sefa Keski
Afiş Tasarım : Sıla SERT
Kostüm-Dekor-Işık :Yakîn Tiyatro
Müzik : Mertcan Ercan

Oyuncular
Aybüke Kocadağ
Ayça Sipahioğlu
Doğukan Demirkaya
Mustafa H. Koca
Sıla Sert
Talha Tosun

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Biletlerde koltuk seçimi bulunmamaktadır. Etkinlik alanında uygun koltuklar arasından seçim yapılabilir.

Harita

Adres: Maltepe, Necatibey Cd. No:102/A, 06570 Çankaya/Ankara Türkiye

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Bartleby - 03 Mart Pazar 18:00 - Ankara Yakın Sahne Tam 150,00 TL
Öğrenci 120,00 TL
Bartleby Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Bartleby biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Bartleby bileti 120 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Bartleby bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Bartleby biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Bartleby biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Bartleby biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder