Arkadaşım Robot Bileti

 İstanbul - Türkiye

Tiyatro

Arkadaşım Robot Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Arkadaşım Robot Bilet Seçenekleri

  Aktif olan herhangi bir bilet bulunmamaktadır

Arkadaşım Robot Hakkında

Yaş Sınırı: 4+

Can; okulda sessiz ve çekingen bir öğrencidir, ne futbolda, ne basketbolda ne de başka oyunlarda çok ta becerikli değildir; bu yüzden arkadaşları tarafından zamanla dışlanır, sürekli dalga geçilip aşağılanır ve tabi ki zamanla yalnızlaşır, çok sıkılmaya başlar sonunda kendine bir arkadaş icat etmeye karar verir. Uzun uğraşlar sonunda evlerinin bodrumunda bir robot yapmayı başarır, robot çalışmaya başladıktan sonra ona insani nitelikler yükler, tüm bunları herkesten gizli yapar. Robotu eğittikten sonra onunla oyunlar oynar ama robotla oynamak bir süre sonra sıkar. Çünkü robot esprilere gülmez ve yaratıcı değildir. Bir gün bir arkadaşı bodruma kaçan topu almaya gelir ve robotla karşılaşır. Bundan sonra üçü arasında olaylar başlar. Her şeyin sonunda, aslında iyi arkadaş olabileceklerini anlarlar.

Kurallar

  • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
  • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
  • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
  • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
  • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Hasanpaşa Mahallesi Atabey Sokak No 9 Kadıköy Kadıköy / İstanbul

Yorum Gönder