Arkadaşım Robot Bileti

  İstanbul - Türkiye

Tiyatro

90,00 TL - 90,00 TL

Arkadaşım Robot Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Arkadaşım Robot Bilet Seçenekleri

 • Arkadaşım Robot - 19 Şubat Pazar 13:00 - İkincikat Kadıköy Sahne
  19 Şubat 2023 Pazar 13:00
  90,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Arkadaşım Robot - 12 Mart Pazar 15:00 - İkincikat Kadıköy Sahne
  12 Mart 2023 Pazar 15:00
  90,00 TL
  Satışa Kapalı

Arkadaşım Robot Hakkında

Yaş Sınırı: 4+

Can; okulda sessiz ve çekingen bir öğrencidir, ne futbolda, ne basketbolda ne de başka oyunlarda çok ta becerikli değildir; bu yüzden arkadaşları tarafından zamanla dışlanır, sürekli dalga geçilip aşağılanır ve tabi ki zamanla yalnızlaşır, çok sıkılmaya başlar sonunda kendine bir arkadaş icat etmeye karar verir. Uzun uğraşlar sonunda evlerinin bodrumunda bir robot yapmayı başarır, robot çalışmaya başladıktan sonra ona insani nitelikler yükler, tüm bunları herkesten gizli yapar. Robotu eğittikten sonra onunla oyunlar oynar ama robotla oynamak bir süre sonra sıkar. Çünkü robot esprilere gülmez ve yaratıcı değildir. Bir gün bir arkadaşı bodruma kaçan topu almaya gelir ve robotla karşılaşır. Bundan sonra üçü arasında olaylar başlar. Her şeyin sonunda, aslında iyi arkadaş olabileceklerini anlarlar.

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Hasanpaşa Mahallesi Atabey Sokak No 9 Kadıköy Kadıköy / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Arkadaşım Robot - 19 Şubat Pazar 13:00 - İkincikat Kadıköy Sahne Adet 90,00 TL
Arkadaşım Robot - 12 Mart Pazar 15:00 - İkincikat Kadıköy Sahne Adet 90,00 TL

Arkadaşım Robot Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Arkadaşım Robot biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Arkadaşım Robot bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Arkadaşım Robot bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Arkadaşım Robot biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Arkadaşım Robot biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Arkadaşım Robot biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.