Bursa Mudanya BUDO Bileti

- Bursa Mudanya
26.11.2022

BUDO Bursa Mudanya İskelesi Hakkında

Bursa-İstanbul arasında en çok tercih edilen ulaşım aracı olan deniz otobüsleri arasında BUDO, hizmet kalitesiyle dikkat çekmektedir.

Yolcuların çok memnun kaldığı hizmetleriyle Mudanya İskele Caddesinde hizmet veren deniz otobüsü, oldukça hareketli bir konumdadır. Karşısında park ve alışveriş için dükkanlar bulunan BUDO Mudanya iskelesi, büfelerindeki lezzetli tatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Bu yolculuk için BUDO bileti almak isterseniz, sitemizden satın alabilir, koltuk seçiminizi de yapabilirsiniz. İçinde mescit ve yolcu bekleme salonu bulunan iskelede, Xray cihazlarıyla güvenli bir yolculuk için temel atabilirsiniz.

İskelede oturma alanları, büfeler ve yiyecek içecek konusunda oldukça zengin bir alternatife sahip olacağınız dükkanlar bulunmaktadır. Bu nedenle her zaman ulaşım alternatifleri konusunda da sıkıntısız bir yerdir. 

BUDO Bursa Mudanya İskelesinden Şehir Merkezine Ulaşım

BUDO Mudanya iskelesinden Mudanya merkeze ulaşım için 1/M otobüslerine binebilirsiniz. Ring yapan bu otobüsler, taksiler ve dolmuşlarla şehir merkezine kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman 0850 850 99 16 numarasını kullanarak BUDO sefer saatlerini öğrenebileceğiniz iskelede, kısa sürede merkeze ulaşabilirsiniz. Ulaşım konusunda deniz otobüsü seferlerinin iptal edilmesi söz konusu olduğunda karayoluyla da ulaşım sağlayabilirsiniz. BUDO seferleri iptal olduğunda geç saatlere kadar ulaşım sağlayabilirsiniz.

İskele Mudanya’nın canlı ve popüler yerlerinden biridir. Bu nedenle istediğiniz zaman istediğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabahın erken saatlerinden itibaren, F1 ve M1 otobüsleriyle Mudanya iskeleye ve merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Otobüsler 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. BURULAŞ resmi sitesinden otobüs saatleri ve güzergahlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otobüsle ulaşmak istediğinizde her 15 dakikada bir kalkan otobüslerle terminale bile gidebilirsiniz. Ring seferleriyle çalışan otobüsler iki saatte bir kalktığından dolayı yeterli zamanınız yoksa minibüs ve taksileri kullanabilirsiniz.

Otobüslerde geçerli olan akıllı kartları büfelerden kolayca temin edebilirsiniz. Otobüs biletinize kontör yükleyerek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Akıllı biletlerin ücretleri 5 TL’dir ve minibüsler haricindeki tüm toplu taşıma araçlarından geçerlidir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

BUDO Mudanya iskelesinin önünden sürekli taksi geçmektedir. Aynı zamanda iskelenin tam karşısında bulunan taksi durağından taksi bulmak mümkün olmaktadır. Poyraz taksi durağına 0224 544 17 74 numarasından ulaşabilirsiniz ve 24 saat taksi çağırabilirsiniz. Mudanya merkeze taksi ile 15 dakikada ulaşmanız mümkündür. ,

Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve bir açılış ücreti vardır. KM başına bu ücretler artış göstermektedir ve bazı durumlarda pazarlık da yapılmaktadır.


Özel Araç ile Şehir Merkezine Ulaşım

Hususi aracınızla Halitpaşa caddesinden devam ederek, Mustafa Kemal Paşa caddesine kadar ilerleyin. Daha sonra Kumyaka Caddesini takip ederek, caddenin sonunda Mudanya merkeze ulaşabilirsiniz. Genelde hafif bir trafik olan bu bölgede, kolay bir ulaşım sağlanmaktadır.

Özel araçla ulaşım sağladığınızda, belirli saatlerde trafik yoğunluğu olabilir. BUDO saatlerinde trafiğin yoğun olması nedeniyle, çok fazla sıkışıklık olmasa da, yoğunluk nedeniyle beklemeler olabilir.


Minibüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Mudanya’da sabah 05:50’den itibaren minibüs seferleri yapılmaya başlar. Minibüsler her 10 dakikada bir saatleri geldiğinde kalkış yaparak, şehir merkezine ulaşır. Minibüslerin dolması beklenmemektedir.

Minibüs seferleri saat 24:00’e kadar devam etmektedir. Bu nedenle her zaman minibüsler tercih edilir.


Bursaray ve Burtramla Mudanya İskeleye Ulaşım

Mudanya iskeleye ulaşmak için Bursaray ve Burtram hizmet vermektedir. Ancak Mudanya’dan sonra diğer Bursa ilçelerine ulaşım için bu araçlar kullanılmaktadır. Akıllı biletler bu araçlar da geçerlidir ve indirimli 2.90 tam 4.40 olarak ücretlendirilmektedir.

Bursa Mudanya Seferleri ve Bileti Fiyatları

Tarih Rota Kalkış Varış Fiyat

Bursa Mudanya Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  9°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  10°C

Haritada Bursa Mudanya

Bursa Mudanya Yönüne Seferler