Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Eminönü - Bursa Mudanya BUDO Bileti

Eminönü - Bursa Mudanya
15.04.2021

Eminönü - Bursa Mudanya BUDO Fiyat Tarifesi

Eminönü - Bursa Mudanya Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 28 TL 56 TL 56 TL
Öğrenci 23 TL 46 TL 46 TL
Yaşlı 23 TL 46 TL 46 TL
Çocuk 23 TL 46 TL 46 TL
Bebek (0-2) 23 TL 46 TL 46 TL

BUDO Eminönü Mudanya


İstanbul’a yakın illerden olan Bursa, deniz yolu ulaşımıyla çok daha yakın bir hale geldi. Herkes günübirlik olarak Mudanya’ya oradan da Bursa’nın diğer ilçelerine ulaşabiliyor. BUDO Eminönü Mudanya seferleri, yaz sezonunun açılmasıyla daha da artış gösterdi ve kısa sürede bu iki yer arasında konforlu bir ulaşım mümkün oldu. Mudanya’da bir çay molası vermek, denize girmek ya da Bursa’nın diğer ilçelerini ziyaret etmek isteyenler şehir içi otobüslere binerek kolayca diğer yerlere gidebilir. Dolmuş ve otobüslerin bulunduğu Mudanya iskelesinde, kolayca gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Eminönü ve Mudanya arasında karşılıklı yapılan seferlerle ekonomik bir tatil planlayabilirsiniz. Bilet alarak gidiş dönüş seferlerini inceleyebilirsiniz.
 

Eminönü Tarihi

Mudanya’dan geliyorsanız BUDO Eminönü Mudanya seferleri ile Eminönü’nde yapacak birçok şey bulursunuz. Tüm günü gezerek geçirebilir, alışveriş ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Birçok saray ve müzenin bulunduğu Eminönü’nde bu tarihi yerleri gezebilirsiniz. Sahafları dolaşarak eski kitapları alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok tekstil ürününü bulabileceğiniz Eminönü, yemek kültürünüzü de geliştireceğiniz dünya mutfaklarına sahip restoranlarla doludur. Özellikle yorucu bir gezinti ardından tercih edilecek dinlenme sırasında bu lokantalardan birini tercih edebilir, ya da gezerken balık ekmek yiyebilirsiniz. Keyifli bir İstanbul turuna başlamak için en ideal seçenek olan bu durak, boğaz turu yaparak keyif çatabileceğiniz, martılara simit atabileceğiniz birçok aktivite yapmanız için son derece idealdir. BUDO Eminönü Mudanya biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.

Eminönü - Bursa Mudanya BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Bursa Mudanya Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  10°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  12°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  12°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  15°C

Haritada Bursa Mudanya

Eminönü Bursa Mudanya Sefer Saatleri ve Fiyatlar