Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Bileti

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya
15.04.2021

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Fiyat Tarifesi

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 10 TL 20 TL 20 TL
Öğrenci 10 TL 20 TL 20 TL
Yaşlı 10 TL 20 TL 20 TL
Çocuk 10 TL 20 TL 20 TL
Bebek (0-2) 10 TL 20 TL 20 TL

BUDO Armutlu İhlas MudanyaBursa’nın Mudanya ilçesi ile kendisine bağlı olan Armutlu beldesinin arası karayolundan giderseniz 93 kilometredir. Armutlu’dan yola çıkar, önce Gemlik’e gelirsiniz. Sonra yola devam eder, Görükle tarafından Mudanya’ya dönersiniz.
Ya da isterseniz kendi aracınızla birlikte BUDO Armutlu İhlas Mudanya feribotuna biner, 35 dakika sonra Mudanya’ya, kelimenin tam anlamıyla püfür püfür bir yolculuk yaparak varmış olursunuz. Hem yorulmazsınız, hem zamandan kazanırsınız. 30 Eylül 2018 Pazar günü dahil olmak üzere her gün, hafta içi veya hafta sonu farkı olmaksızın, saat 15:55’de bu yolculuğa başlayabilirsiniz. Ayrıca feribot olarak bilinen deniz otobüsleri size gayet konforlu bir yolculuk sunacaktır.

Mudanya’yı Tanımak

Varış noktanız olan Mudanya Bursa’nın Marmara Denizi’ne sahili olan ilçeleri arasındadır ve Mudanya Mütarekesi ile tarihteki yerini almıştır. Zeytin bahçelerini her yerde görebilirsiniz. Başmelekler Kilisesi, Dereköy Kilisesi ve Müterake Evi Müzesi mutlaka gezilip görülecek yerler arasındadır. Gemlik ile komşudur. Şiirlere konu olan ve Gemlik’e gelirken görüp şaşırmayın denilen Marmara Denizi Mudanya’nın sahillerini de yaratmıştır. Armutlu İhlas Tatil Köyü ise son yıllarda Mudanya’yı dünyaya tanıtan büyük bir tatil kompleksi olarak inşa edilmiştir. Her gün ve her mevsim bu tatil köyünde günde 10 bin kişi kalmaktadır.
Çok yakın olan Trilye Antik çağlardan kalan eski bir Rum köyüdür. BUDO Armutlu İhlas – Mudanya feribot seyahatinden sonra bu yerleri de mutlaka görmelisiniz. BUDO Armutlu İhlas Mudanya biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Bursa Mudanya Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  10°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  12°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  12°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  15°C

Haritada Bursa Mudanya

Armutlu İhlas Bursa Mudanya Sefer Saatleri ve Fiyatlar