Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Bileti

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya
30.03.2023

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Fiyat Tarifesi

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 10 TL 20 TL 20 TL
Öğrenci 10 TL 20 TL 20 TL
Yaşlı 10 TL 20 TL 20 TL
Çocuk 10 TL 20 TL 20 TL
Bebek (0-2) 10 TL 20 TL 20 TL

BUDO Armutlu İhlas MudanyaBursa’nın Mudanya ilçesi ile kendisine bağlı olan Armutlu beldesinin arası karayolundan giderseniz 93 kilometredir. Armutlu’dan yola çıkar, önce Gemlik’e gelirsiniz. Sonra yola devam eder, Görükle tarafından Mudanya’ya dönersiniz.
Ya da isterseniz kendi aracınızla birlikte BUDO Armutlu İhlas Mudanya feribotuna biner, 35 dakika sonra Mudanya’ya, kelimenin tam anlamıyla püfür püfür bir yolculuk yaparak varmış olursunuz. Hem yorulmazsınız, hem zamandan kazanırsınız. 30 Eylül 2018 Pazar günü dahil olmak üzere her gün, hafta içi veya hafta sonu farkı olmaksızın, saat 15:55’de bu yolculuğa başlayabilirsiniz. Ayrıca feribot olarak bilinen deniz otobüsleri size gayet konforlu bir yolculuk sunacaktır.

Mudanya’yı Tanımak

Varış noktanız olan Mudanya Bursa’nın Marmara Denizi’ne sahili olan ilçeleri arasındadır ve Mudanya Mütarekesi ile tarihteki yerini almıştır. Zeytin bahçelerini her yerde görebilirsiniz. Başmelekler Kilisesi, Dereköy Kilisesi ve Müterake Evi Müzesi mutlaka gezilip görülecek yerler arasındadır. Gemlik ile komşudur. Şiirlere konu olan ve Gemlik’e gelirken görüp şaşırmayın denilen Marmara Denizi Mudanya’nın sahillerini de yaratmıştır. Armutlu İhlas Tatil Köyü ise son yıllarda Mudanya’yı dünyaya tanıtan büyük bir tatil kompleksi olarak inşa edilmiştir. Her gün ve her mevsim bu tatil köyünde günde 10 bin kişi kalmaktadır.
Çok yakın olan Trilye Antik çağlardan kalan eski bir Rum köyüdür. BUDO Armutlu İhlas – Mudanya feribot seyahatinden sonra bu yerleri de mutlaka görmelisiniz. BUDO Armutlu İhlas Mudanya biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya BUDO Hakkında SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Armutlu İhlas - Bursa Mudanya arası feribot seferlerinin saatlerini, ilgili aramayı yaptığınızda çıkan listede görebilirsiniz.
Armutlu İhlas - Bursa Mudanya feribot seferleri ile Bursa Mudanya adasına gidilmektedir. Yani Armutlu İhlas limanına gitmeniz gerekmektedir.
Evet, özel oturma bölümleri ile biletlerle engelli indirimleri uygulanmaktadır. Tabi ki bu durum feribot firmaları ile değişkenlik gösterebilir.
Genel olarak tüm büyük feribotlarda kantin bölümü bulunmaktadır.
Koltuk sayısı kadar bir limit bulunmaktadır. Zaten limit dolduğunda feribot biletini alırken size izin vermeyecektir. Arabalı feribotlar ortalama 800 kişi ve 200 araç ile 1200 yolcu ve 225 araçlıktır.

Bursa Mudanya Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  4°C
 • açık
  Cum
  açık
  4°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  15°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  14°C

Haritada Bursa Mudanya