Windycar Online Araç Kiralama

Windycar Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Sandero
  İstanbul Havalimanı
  Sandero
  veya benzeri
  Ekonomi
  14.159,15 TL
 • Logan
  İstanbul Havalimanı
  Logan
  veya benzeri
  Standart
  14.872,99 TL
 • 208
  İstanbul Havalimanı
  208
  veya benzeri
  Ekonomi
  15.174,86 TL
 • Egea
  İstanbul Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  16.598,31 TL
 • Logan
  Yenibosna
  Logan
  veya benzeri
  Standart
  4.026,65 TL
 • 208
  Yenibosna
  208
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.113,39 TL
 • Egea
  Yenibosna
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.363,30 TL
 • i20
  Yenibosna
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.386,39 TL
 • Sandero
  İstanbul Havalimanı
  Sandero
  veya benzeri
  Ekonomi
  7.838,53 TL
 • Logan
  İstanbul Havalimanı
  Logan
  veya benzeri
  Standart
  8.227,80 TL

Windycar Araç Kiralama Firası Hakkında

Windycar Rental Türkiye’nin 7 farklı lokasyonunda bulunan havalimanı büroları, merkez şubeleri ve ağına her yıl bir yenisini eklediği ofisleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına her bölgede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 2013 yılından beri faaliyet gösteren Windycar müşterilerine Türk misafirperverliği ile konforlu, güvenilir, güler yüzlü ve yüksek kaliteli bir hizmet vermektedir. Bunun yanında ekonomik fiyatları ve yüksek kaliteli hizmetleri ile de her bütçeye hitap etmektedir.


Windycar Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları üzerinden doğrudan etkiye sahip 3 ana etken vardır. Bunlardan birincisi aracın kiralanma süresi, ikincisi aracın kilometre sınırı ve üçüncüsü model ve marka tercihleridir. Aracın yaşı, otomatik ve ya vitesli olması, bagaj kapasitesi gibi birçok özelliğe bağlı olarak değişen fiyatlar arasından tercih yapabilirsiniz. Windycar araçların minimum 24 saat kiralanmasına izin verir ve fiyatlara 0,18’lik bir KDV uygular. Talep edeceğiniz her ek hizmetin ücreti ana fiyatın üzerine eklenir ve sonunda ödeyeceğiniz toplam fiyat belirlenir.
Araç kiralamanın yanında Windycar sektördeki diğer araç kiralama firmalarından farklı olarak size kiraladığınız araçları satın alma şansı da sunar. Sunduğu cazip fiyatlarla güvenilir bir şekilde 2. el araç alışverişlerine aracılık eder.


Windycar Araç Kiralama Koşulları 

Windycar araç kiralama koşulları diğer araç kiralama firmalarının koşullarıyla oldukça benzerlik gösterir. Kiralanan aracı kira sözleşmesinde adı belirtilen sürücü haricinde kimse kullanamaz. Eğer aracın birden fazla kişi tarafından kullanılması gerekiyorsa her bir araç için en fazla 2 ek sürücü atanabilir. Bu ek sürücülerin kimlik ve ehliyet bilgilerinin kira sözleşmesinde doğru bir şekilde belirtilmesi önem arz eder.
Araçların teslim işlemi sırasında yanınızda mutlaka bir adet kredi kartı, sürücü ve ikametgah belgesi bulunmalıdır.
Araçlar verildiğinde sahip olduğu yakıt miktarında iade edilir. Eğer bu miktarın altında teslim gerçekleşirse o zaman ek yakıt ücreti talep edilir.
Yaş sınırı ve sürücü belgesi için süre araçtan araca farklılık gösterir. Ekonomi sınıfı araçların hepsi için bir yıllık ehliyet yeterlidir. Yaş sınır ise 21 olarak belirlenmiştir. Bu tarz araçlar için 1200 km sınırını aşmamak kaidesiyle ortalama 500 TL depozito alınmaktadır. Orta sınıf araçlar için 23 yaş, 2 yıl ehliyet ve 1200 km aşmama koşulları uygulanır. Üst segment araçlar için ise en az 27 yaşında olmalı ve 5 yıllık bir ehliyete sahip olmalısınız. Bu araçlar için de 4000 TL depozito alınır ancak 900 km kullanım sınırını aşmamanız gerekir.


Windycar Ofisleri Ve İletişim

Faaliyet hayatına ilk olarak İstanbul’da başlayan Windycar Rental günümüzde Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan merkez ofisleri ile müşterilerine yüksek kaliteli hizmet vermektedir. Başlıca ofisleri Trabzon, Muğla, Kayseri, İzmir, İstanbul, Aydın, Ankara ve Antalya şehirlerinde bulunmaktadır. Sizde hemen şimdi Windycar Rental ofislerinin 7/24 aktif çağrı merkezi ile iletişime geçebilir, aradığınız aracı dakikalar içinde kiralayabilirsiniz.

 

Windycar İletişim

Telefon: 0850 339 46 39
Fax: 0216 388 83 55
E-Posta: info@windycar.com.tr
Website:

Adres:
Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul

Windycar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok