Turistanbul Online Araç Kiralama

Turistanbul Araç Kiralama Firası Hakkında

İstanbulda hizmet veren araç kiralama firması Turistanbul, profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde ön plana çıkmaktadır. İstanbul Üsküdarda bulunan firma, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan araç kiralama hizmeti vermektedir. Firma sahip olduğu geniş araç filosu ve model çeşitliliği ile müşterilerinin en uygun aracı bulmasına yardımcı olmaktadır. Sizler de İstanbulda güvenilir ve konforlu bir araç kiralama deneyimi yaşamak istiyorsanız Turistanbulun fırsatlarını kaçırmayın.


Turistanbul Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama işlemlerinde en çok dikkat edilen konu, ödenecek ücrettir. Hiç kimse fazla para ödeyip kötü bir hizmet almak istemez. Bu nedenle sektöründe ön plana çıkmış, kaliteli firmalardan araç kiralamak böyle sorunlarla karşılaşmanızı engelleyecektir. Turistanbul da aynı hizmet politikasına sahip bir araç kiralama firmasıdır. Müşterilerinin bu hassasiyetini bildiği için ekonomik fiyatlara araç kiralama imkanı tanır. Ayrıca yaptığı indirim ve kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldürür. Araç kiralama fiyatlarında belirleyici unsur kiralama süresidir. Günlük ve aylık kiralamalarda ücret değişmektedir. Ayrıca şirketler için filo kiralama ücreti de farklı ücretlendirmeyle değerlendirilmektedir. Araç modeli ve araçların sahip olduğu donanımlar, ücretler üzerinde belirleyici olmaktadır. Örneğin, bir arazi aracının fiyatı ile standart bir aracın fiyatı aynı değildir. Yine müşterilerden gelen ekstra istekler de fiyatları arttırmaktadır. 


Turistanbul Araç Kiralama Koşulları

Tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Turistanbul da kiralama sözleşmesinde belirttiği, müşterilerinin uyması gereken koşullara sahiptir. Bu koşullar daha güvenli bir sürüş için sürücülerin uyması gereken maddelerdir. Öncelikle firma, araç kiralayabilmek için müşterilerinden belirli bir yaşın üzerinde olmalarını beklemektedir. Bu yaş sınırı her kategori için değişkenlik göstermektedir. Ekonomik gruptan araç kiralama yaşı 23 iken, orta gruptan araç kiralama yaşı 24’tür. Üst grup araç kiralama yaşı ise en az 27dir. Tüm bu kategorilere göre ehliyet süresi de değişmektedir. Buna göre ekonomiden üst gruba doğru 2 ile 4 yıllık ehliyetlere sahip olmak gereklidir. Kiralama süreleri, hafta içi ve hafta sonu olarak değişkenlik göstermektedir. Hafta içi en az 1 gün kiralama yapabilirken hafta sonu için 1 günlük kiralama yapılamamaktadır. Araçların günlük kiralamalarında kilometre sınırı 350 iken aylık kilometre sınırı ise 3500dür. Depozito ücretleri de tercih edeceğiniz aracın özelliklerine göre mevcut fiyat listesine göre belirlenir. Ekonomik grupların depozito ücreti en az 500 TL, orta grupların en az 750 TL ve üst grupların depozito ücreti en az 1000 TL şeklindedir. Araçlar full depo olarak sürücüye teslim edilir ve aynı şekilde teslim alınır.
 


Turistanbul Ofisleri ve İletişim

Turistanbul İstanbul Anadolu yakasının en merkezi yerlerinde ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ofis hizmeti vermektedir. Şehiriçi seyahatinizi kolaylaştıran araç seçeneklerine web sitesinden de ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemleriniz için kullanabileceğiniz siteden kampanya ve indirimleri de takip edebilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat hizmet veren telefonları sayesinde her zaman bilgi alabilirsiniz.
 

Turistanbul İletişim

Telefon: 0216 505 55 53
Telefon: 0530 955 84 56
E-Posta: info@turistanbul.com.tr
Website:

Adres:
Kısıklı Mah. Alemdağ Yanyol Cd. Kasran Plaza No:24/1 Üsküdar / İstanbul

Turistanbul Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok