Tufekcioglu Online Araç Kiralama

Tufekcioglu Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Tufekcioglu firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Tufekcioglu araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Tufekcioglu firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Tufekcioglu araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Tufekcioglu Araç Kiralama Firası Hakkında

Ispartada araç kiralama hizmeti veren, 13 yıllık deneyime sahip Tüfekçioğlu uygun fiyatlarla en iyi kalite de hizmet sunmaktadır. Güleryüzlü çalışanları, dürüst ve profesyonel iş ahlakı ile sektöründe lider olmaya aday bir firmadır. Her bütçeye uygun araç çeşitliliği ile kaliteyi herkes için sağlamaktadır. Firma 2.el araç satışında da adından söz ettirmektedir. Ayrıca sektöründe bir ilk olarak ifade ettiği kiraladığın aracı satın alma imkanı yine Tüfekçioğlu ayrıcalığıyla müşterilere sunulmaktadır.


Tüfekçioğlu Araç Kiralama Fiyatları

Müşterilerin araç kiralarken en çok üzerinde durdukları nokta, ödeyecekleri fiyattır. Bütçelerine ve ihtiyaçlarına hitap eden bir araç bulmak her müşteri için oldukça önemli bir husustur. Bu hassasiyeti bilen Tüfekçioğlu firmasının araç kategorisinden kendi taleplerinize göre araç seçimi yapabilirsiniz. Farklı marka ve modeller arasından filtreleme ile doğru aracı bulabilirsiniz. Ödeyeceğiniz fiyat, belirlediğiniz kriterlere göre değişmektedir. Örneğin, otomatik vites ve dizel araç tercihi ödeyeceğiniz ücreti arttıran isteklerdir. Lüks araç seçimi ile şoförlü araç tercihi de yine ücretleri arttıran unsurlar arasındadır. Kiralama süreniz de fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Günlük ve aylık kiralama için ödeyeceğiniz ücretler değişkenlik gösterecektir. Firma, filo kiralama imkanı da sağlamakta olup şirketlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.


Tüfekçioğlu Araç Kiralama Koşulları

Müşteri ve firma arasında oluşan güvenin yasal teminatı olan araç kiralama sözleşmelerinde bir takım koşullar yazılmıştır. Bu koşullar araç kiralama hizmeti veren tüm firmalar tarafından geçerli olduğu gibi firmalar kendi belirlediği koşulları da sözleşme metnine eklemektedir. Tüfekçioğlu firması da müşterilerine araç kiralama koşullarını hem web sitesi üzerinden hem de sözleşme metniyle duyurmaktadır. Müşterilerin uyması gereken koşullardan en önemlilerine bakacak olursak ilk başta kiralama süresi gelmektedir. Kiralama süresi günlük kiralama yapacaklar için en az 24 saatlik iken aylık kiralamalarda ise en az 30 gündür. Ancak araç kiralama rezervasyonunu yapan kişi aracı teslim alabilmektedir. Araç kiralamasını gerçekleştiren kişi dışında başka biri aracı teslim alamaz. Araç, sürücüye dolu depoyla teslim edilir, aynı şekilde teslim alınması beklenir. Araçların hepsinin genel kural gereği kasko ve sigortaları yapılmıştır. Meydana gelebilecek tüm hasar durumlarında yüzde yüz kasko güvencesi sağlanmaktadır. Ancak alkollü araç kullanımı gibi sürücü kaynaklı kazalar da sorumluluk tamamiyle kiralayan kişiye aittir. İptal ve değişiklik durumlarını, belirtilen süre öncesinde müşterilerin firmaya bildirmesi gerekmektedir. Bir ay öncesinden haber verildiği takdirde ücretin tamamı hesabınıza aktarılırken 24 saatten az bir zamanda haber verildiğinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
 


Tüfekçioğlu Ofisleri ve İletişim

Tüfekçioğlu araç kiralama hizmetini Antalya Havalimanı ve Isparta Merkezde bulunan ofisleri ile sağlamaktadır. Ofislerin yanısıra web sitesi üzerinden de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve anlaşılır tasarımı sayesinde işlemleriniz sorunsuzca gerçekleşecektir. Ayrıca çağrı merkezi numaraları ile 7/24 her zaman arayabilir, araç kiralama ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz.
 

Tufekcioglu İletişim

Telefon: 0505 959 56 56
E-Posta: info@tufekciogluotokiralama.com.tr
Website:

Adres:
Sanayi Mah. 102 Cad. NO:18/A Merkez Isparta / Türkiye

Tufekcioglu Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok