Sozbir Online Araç Kiralama

Sozbir Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Sozbir firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Sozbir araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Sozbir araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Sozbir firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Sozbir araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Sozbir firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Sozbir Araç Kiralama Firası Hakkında

Mardinde araç kiralama hizmeti veren Söz 1 Rent a Car, müşteri memnuniyeti temelli bir politika yürütmektedir. Araç kiralama sektöründe henüz yeni olmasına rağmen şimdiden ön plana çıkmayı başarmıştır. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunması, bu başarısının en önemli göstergesidir. Firma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve kurumsal yapısını incelemek için web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.Söz 1 Rent a Car Araç Kiralama Fiyatları

Söz 1 Rent a Car ekonomik fiyatlarla uygun araç kiralama hizmeti vermektedir. Bünyesinde bulunan araç çeşitliliği içerisinden müşterilerin kendi tercihlerine göre kolayca seçim yapmasını sağlar. Kiralama hizmeti, günlük, aylık ve yıllık olmakla birlikte transfer hizmeti de almak mümkündür. Fiyatlar, model seçiminize ve kiralama sürenize göre artıp azalmaktadır. Fiyat üzerinde başka unsurlar da etkili olabilmektedir. Örneğin düz vitesli bir aracın kiralama bedeli ile otomatik vitesli aracın kiralama bedeli aynı değildir. Ayrıca lüks araçların kiralama bedeli de diğer araçların fiyatına göre daha fazladır. Transfer ücretleri de yine bölgelere göre değişmektedir. Mardin şehir merkezinden yapılacak transfer ücreti, çevre bölgelere yapılacak transfer ücretinden daha uygundur. Bir de transfer olacak kişi sayısı da ücreti arttırmaktadır.


Söz 1 Rent a Car Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama işleminin yasal olarak geçerli olabilmesi için firma ve müşteriler arasında araç kiralama sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşme her iki tarafında haklarının korunması için oldukça önemlidir. Kurumsal bir firma ile araç kiralama işlemleri yapmak sizin mal ve can güvenliğiniz için bir tercih değil zorunluluk olmalıdır. Söz 1 Rent a Car firması da bu konuda titizlikle hazırlanmış sözleşmesinde müşterilerin uymaları gereken koşulları detaylıca belirtmiştir. Öncelikle kiralayanların araç ile ilgili sorumluluklarını bilmesi gerekmektedir. Araç deposu tam dolu olarak müşteriye teslim edildiği için aynı şekilde geri alınacaktır. Sürücü hatası sonucu meydana gelen kaza ve hasar tespitinde kiralayanın ödemesi gereken cezalar kendi sorumluluğundadır. Araçların kiralanmasında yaş sınırına ve ehliyet süresine uyulması beklenmektedir. Minimum yaş sınırı 21 iken sürücü belgesi alım süresi ise en az 3 yıldır. Kiralama işlemlerinizden vazgeçmeniz durumunda en az 6 saat öncesinden haber verirseniz ücretsiz iade alabilirsiniz. Ancak 6 saat öncesinde haber verirseniz bir günlük kiralama bedeli kesintisi yapılacaktır. Ayrıca rezervasyonun yoğun olduğu dönemlerde iptal işlemleri yapılacaksa 24 saat öncesinde firmaya haber verilmelidir.
 

Söz 1 Rent a Car Ofisleri ve İletişim

Söz 1 Rent a Car çağrı merkezi numaraları ve online platform hizmetiyle müşterilerinin emrindedir. Araç rezervasyon işlemleriniz için web sitesini güvenle kullanabilir, araçlar ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Her bütçeye uygun araç kiralama fiyatları ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Web sitesinde yer alan destek hattı ile seyahatiniz sırasında yaşayacağınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.
 

Sozbir İletişim

Telefon: 0507 500 17 84
E-Posta: ibrahimatay@soz1rentacar.com
Website:

Adres:
Barış Caddesi İpek Apt. Altı - Artuklu / MARDİN

Sozbir Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok