Set Online Araç Kiralama

Set Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Set firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Set araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Set firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Set araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Set Araç Kiralama Firası Hakkında

Tatil deyince ilk akla gelen turizm noktaları olan Bodrum ve Muğla, yerli ve yabancı ziyaretçilerin en çok tercih ettiği yerlerin başına geliyor. Bu bölgelerde araç kiralama hizmeti veren Set Car Rental, sektörde uzun yıllardır sahip olduğu deneyimi sayesinde araç kiralamak isteyenlerin ilk tercihidir. Geniş araç filosu ve uzman ekip çalışanları ile müşterilerin ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Sizlerde seyahatinizin unutulmaz geçmesini istiyorsanız Set Car Rental firmasını tercih edebilirsiniz.


Set Car Rental Araç Kiralama Fiyatları

Set Car Rental firmasından kiralama yapacağınız araçların fiyatları, marka, kiralama süresi ve ekstra isteklerinize bağlı olarak değişmektedir. Ekonomik bir araç kiralamak için ödeyeceğiniz fiyat lüks bir otomobil kiralama için ödeyeceğiniz fiyattan daha uygun olacaktır. Seyahatinize göre belirlenen araç kiralama süreniz de ödeyeceğiniz fiyatı etkilemektedir. Günlük, aylık ve yıllık olarak yapılan işlemlerde genellikle uzun süreli kiralamalar daha uyguna gelmektedir. Araç kiralama için rezervasyon yaptığınızda belli bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ödemelerinizi aracı teslim alırken ya da aracı firma yetkilisine teslim ederken yapabilirsiniz. Havalimanı VIP transfer hizmeti almak isteyen müşterilerin belli bir miktar ekstra ödeme yapmaları gerekebilir. Uygun fiyatlara en iyi aracı kiralamak isteyenler, Set Car Rental’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere mutlaka göz atmalıdır. 


Set Car Rental Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama konusunda sektörün kendi belirlediği bazı koşullar, bu hizmetin daha güvenilir olması için gereklidir. Araç kiralama firmalarının müşterilerinden beklentileri olan bu prosedürlere mutlaka uyulmalıdır. Genel koşulların yanında firmalar da müşterilerinin ve kendilerinin mağdur olmaması için bir takım koşullar belirlemektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışı ile hareket eden firmalar için bu koşulların olması gereklidir. Öncelikle araç kiralama da yaş sınırı ve ehliyet süresi bulunmaktadır. Firmadan araç kiralayabilmek için yaş sınırı 21’dir. Sahip olunan ehliyetin süresi ise en az 2 yıl olmalıdır. Araçların kasko ve güvenlikleri Turizm Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere göre yapılmıştır. Bu kriterlerin dışına çıkan sürücüler tüm sorumluluğu üzerlerine almış kabul edilir. Tüm araçlar sınıflarına göre değişkenlik göstermekle birlikte en az 2000 ile 4000 kilometre arasındadır. Kilometre sınırını açan müşteriler kilometre başına belirlenen ücret doğrultusunda ödeme yapmak zorundadırlar. Araçlar boş depoyla teslim edilir ve boş depo olarak teslim alınır. Tüm detaylar için firmanın müşteri numaraları ya da internet adresi üzerinden bilgi alınabilir.
 


Set Car Rental Ofisleri ve İletişim

Set Car Rental, Muğla ve Bodrumda bulunan ofisleri ile müşterilerine araç kiralama hizmeti vermektedir. Güncel kampanya ve fırsatlar için firmanın sosyal medya hesapları ve web sitesi hizmetinizde. Kolay ve hızlı işlem yapma imkanı ile firmanın web sitesi sorunsuzca araç kiralamanızı sağlar. Online işlemler için web sitesini 7 gün 24 saat tercih edebilirsiniz.
 

Set İletişim

Telefon: 0252 313 41 00
Telefon: 0542 592 47 65
E-Posta: info@setcarrental.com
Website:

Adres:
Çırkan Mah. Palmiye Sk. R Blok No:2R/2 Bodrum / MUĞLA

Set Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok