Şahin Oto Online Araç Kiralama

Şahin Oto Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Şahin Oto firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Şahin Oto araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Şahin Oto firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Şahin Oto araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Şahin Oto Araç Kiralama Firası Hakkında

Araç kiralama sektöründe Bursa’nın en köklü firmalarından biri olan Şahin Oto Kiralama, uzun yıllardır günlük araç kiralama hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen Şahin Oto Kiralama, yerli firmalar arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Tecrübeli ekibi ve dürüst hizmet anlayışıyla sıklıkla tercih edilmesinin yanı sıra, Bursa seyahatlerinin vazgeçilmezi olmuştur. Bursa’da uygun fiyatlara kaliteli araç kiralamak isteyenler için en doğru firmalardan biri, şüphesiz Şahin Oto Kiralama’dır.


Şahinoto Araç Kiralama Fiyatları

Şahin Oto Kiralama, yerel bir firma olduğu için oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bu fiyat aralıkları araçların kiralanmak istediği süreye ve bu süre boyunca içinde seyahat etmek istediği aracın sınıfına göre değişir. Aracın sınıf kalitesi yükseldikçe, günlük ücretler de yükselmeye başlar. Ekonomi sınıfı araçlarla günlük ortalama 150 Türk Lirası vererek seyahat edebilirken, bu ücret üst sınıf araçlar için günlük ortalama 300 Türk Lirası olabilir. Diğer tüm firmalarda olduğu gibi Şahin Oto Kiralama’da da araç kiralama esnasında ön provizyon müşteriden tahsil edilir. Provizyon ücreti 500-1500 Türk Lirası arasında değişiklik gösterebilir.


Şahinoto Araç Kiralama Koşulları

Bir firmadan araç kiralamak için belirli koşulların sağlanması mutlaka gereklidir. Bu koşullar, firma ve müşteri arasındaki güvenin temelini oluşturur, iki tarafı da güvence altına alır.
Şahin Oto Kiralama’nın araç kiralama koşullarından en önemlisi olan yaş ve ehliyet sınırı, piyasadaki firmalara göre oldukça esnektir. Diğer firmaların aksine yüksek sınırlar belirlemeyen Şahin Oto, 21 yaşını dolduran ve en az 1 yıllık ehliyeti bulunan herkese araç kiralama hizmeti verir. Aksi takdirde kiralama işlemi gerçekleştirilmez.
Kiralanan araçların yalnızca sözleşmede adı geçen kişilerce kullanılması gerektiği gibi, bu durumdan doğan pek çok sorun bulunur. Sözleşmeye aykırı olan bu durumdan kaynaklı gelişebilecek her türlü hasar müşteriye aittir.
Araç kiralama hizmetinden yararlanan kişi, seyahat esnasında gelişen her türlü ek harcamanın sorumlusudur. Şahin Oto Kiralama, yakıt ücretini, trafik cezalarını ve geçiş ücretlerini karşılamaz. Aynı zamanda müşteri tarafından meydana getirilen ve sonucunda temizlik ve bakım ya da döşemeye ihtiyaç duyulan her türlü hasar, müşterinin sorumluluğu altındadır. Temizlik ya da döşeme gerektiren her türlü ufak hasardan da müşteri sorumludur.
Şahin Oto Kiralama aracılığıyla kiralanan araçlarda yasalara aykırı, suç sayılan her türlü eşyanın taşınması yasaktır. Buna ek olarak, araçların müşterinin özel istekleri doğrultusunda araba yarışı ya da ticari taşıma amacıyla kullanılabilmesi de söz konusu değildir
Araç kiralama hizmetinden yararlanmak için ödemeler kredi kartıyla alınır. Kullanılan kredi kartının sözleşmede ismi geçen kişinin adına düzenlenmiş olması, sağlanması gereken koşullardan yalnızca biridir.


Şahinoto Ofisleri ve İletişim

Şahin Oto Kiralama eski bir firma olmasına rağmen yalnızca Bursa’da şubesi vardır. Bunun sebebi Bursa’nın yerel firmalarından biri olarak kurulması ve özellikle Bursa’ya hizmet etmesidir. Bursa’da yaşayanların oldukça kolaylıkla ulaşabileceği Şahin Oto Kiralama, Osmangazi ilçesinde bulunmaktadır. Bursa’ya şehir dışından kültür, doğa ya da kış turizmi için gelenlere büyük kolaylık sağlayan Şahin Oto Kiralama, iş seyahati amacıyla yolu Bursa’ya düşenlerin de yardımına koşmaktadır.
 

Şahin Oto İletişim

Telefon: 0224 220 82 00
Website:

Adres:
Panayır mah. 2. Genç sok. No:10/A Osmangazi-Bursa

Şahin Oto Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok