Rigorent Online Araç Kiralama

Rigorent Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Rigorent firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Rigorent araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Rigorent firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Rigorent araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Rigorent Araç Kiralama Firası Hakkında

Kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışıyla benzersiz bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Rigorent Rent a Car, yüksek müşteri memnuniyetiyle gittikçe adından söz ettirmektedir. Yaptığı işlerde müşteri odaklı çalışmasıyla ve ekonomik fiyatlarıyla her bütçeye hitap ederken, konforlu bir yolculuk yapma imkanı sunmaktadır. Geniş araç yelpazesiyle her türden ihtiyaç için donanımlı olan Rigorent, kaliteli hizmetin adresi olarak bilinir.


Rigorent Araç Kiralama Fiyatları

Rigorent, araç kiralama fiyatlarını her bütçeye uygun olarak belirler ve uygun fiyatlar ile yüksek kaliteli araçlarla hizmet vermeyi amaçlar. Bu fiyat aralıkları araçların sınıfına, sahip olduğu özelliklere ve aracın kiralanmak istediği zaman dilimine göre belirlenir. Ekonomik sınıf araçlar oldukça bütçe dostuyken, üst ve lüks sınıf araçlar daha yüksek ücretlere sahiptir.
Daha düşük bütçeyle araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşteriler için en uygun araçlar ekonomi sınıfında bulunur. Ekonomi sınıfından bir araç kiralamak için günlük 90-150 Türk Lirası arasında ücret ödenmesi gerekir. Ekonomi sınıfındaki araçlardan biraz daha yüksek özelliklere sahip bir araçla seyahat etmek isteyen müşteriler için, günlük ücret 160-280 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Seyahatlerini şık ve göz dolduran araçlarda gerçekleştirmek isteyenlerin ise üst ya da lüks sınıf araçlardan birini kiralaması yeterlidir. Bu araçların günlük ücretleri ise 300-700 Türk Lirası arasında değişir.


Rigorent Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama hizmetinden yararlanmak için sağlanması gereken koşullar, her firmada olduğu gibi Rigorent Rent a Car’da da geçerlidir.
Her yaştan kişi ehliyet sahibi olamayacağı gibi, belirli yaş koşullarını sağlamayan kişiler de araç kiralayamaz. Araç kiralamak isteyen kişinin en düşük özelliklere sahip, ekonomi sınıfından bir araç kiralaması için, sağlaması gereken minimum sınırlarda koşullar bulunmaktadır. 22 yaşını dolduran ve 2 yıllık ehliyet sahibi olan herkes bu minimum koşulları sağlayarak araç kiralama hizmetinden faydalanabilir. Kiralanmak istenen aracın özellikleri, kalitesi ve sınıfı yükseldikçe, sağlanması gereken yaş ve ehliyet sınırları da değişkenlik gösterir. Orta sınıfa dahil araçlardan birini kiralamak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlar ise minimum 22 yaş ve 3 yıllık ehliyettir. Diğer sınıflara göre daha kaliteli araçları bünyesinde barındıran ve bundan dolayı daha yüksek şartların sağlanması gereken üst sınıf, en az 26 yaşında ve 4 yıllık ehliyet sahibi olan kişiler tarafından tercih edilebilir.


Rigorent Ofisleri ve İletişim

Kaliteli hizmet denince akla gelen ilk firmalardan olan Ringorent Rent a Car’ın, Türkiye’nin her bölgesinden olmak üzere hizmet veren pek çok ofisi bulunmaktadır. Bu ofislerin bulunduğu şehirler; Trabzon, Sakarya, Ankara, Denizli, Ordu, İstanbul, Muğla, Kocaeli, Ağrı, Edirne, Gaziantep, Kahramanmaraş, Antalya ve Balıkesir olmak üzere toplam 14 tanedir. Ringorent’in en çok ofisini bulundurduğu şehir İstanbul’dur. İstanbul’daki ofisler ise Ataşehir, Bağcılar, Şirinevler, Bakırköy, Zeytinburnu, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Kurtköy, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Kartal, Yenibosna, Bahçelievler, Küçükçekmece, Bostancı, İstanbul Havalimanı ve Zincirlikuyu’da bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan 17 ofisiyle şehrin her kesiminde yaşayanların kolaylıkla araç kiralayabilmesine olanak sağlar.
 

Rigorent İletişim

Telefon: 0850 202 4700
E-Posta: rez1@mycarturassist.com
Website:

Adres:
19 Mayıs Caddesi, Dr. İsmet Öztürk Sokak Şişli Plaza Ofis Blokları, E-Blok B2 - Şişli / İstanbul / TÜRKİYE

Rigorent Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok