Rentline Online Araç Kiralama

Rentline Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Renault Taliant
  Ordu-Tümü
  Renault Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  531,87 TL
 • Renault Symbol
  Ordu-Tümü
  Renault Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  531,87 TL
 • Renault Clio
  Ordu-Tümü
  Renault Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  531,87 TL
 • Renault Clio
  Ordu-Tümü
  Renault Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  585,06 TL
 • Dacia Duster 4x4
  Ordu-Tümü
  Dacia Duster 4x4
  veya benzeri
  SUV
  1.170,12 TL
 • Renault Megane Sedan
  Ordu-Tümü
  Renault Megane Sedan
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.329,69 TL
 • Dacia Duster 4x2
  Ordu-Tümü
  Dacia Duster 4x2
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.329,69 TL
 • Skoda Superb
  Ordu-Tümü
  Skoda Superb
  veya benzeri
  Premium
  1.595,62 TL
 • Renault Captur
  Ordu-Tümü
  Renault Captur
  veya benzeri
  Standart
  1.595,62 TL
 • Toyota Corolla
  Ordu-Tümü
  Toyota Corolla
  veya benzeri
  Intermediate
  1.595,62 TL

Rentline Araç Kiralama Firası Hakkında

Ordu’nun gözde araç kiralama firmalarından biri olan Rentline Rent a Car, kuvvetli ve yeterli teknik alt yapısı ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine benzersiz bir araç kiralama hizmeti vermektedir. Yaratıcı çözümleriyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Rentline, araç kiralamayla ilgili tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında toplamaktadır. Geniş araç yelpazesiyle her türden aracı kolaylıkla sağlamakta, sıra dışı program ve indirimleriyle gün geçtikçe büyümeyi amaçlamaktadır.


Rentline Araç Kiralama Fiyatları

Rentline aracılığıyla araç kiralamak oldukça kolay ve ucuzdur. Araç kiralama fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir ve müşterilere sunulur. Fiyatları belirleyen en önemli unsurlar kiralanan aracın hangi sınıfa dahil olduğu ve kiralanama süresinin uzunluğudur. Araç kiralama hizmetinden bütçesine göre faydalanmak isteyen müşteriler, tercihlerine göre bu fiyatları kendilerine uydurabilirler. Bunlara ek olarak araçların günlük kilometre sınırı 140 km olarak belirlenmiştir ve aşılan kilometre başına müşteriden ücret tahsil edilir. Aşılan her kilometre 0,40 Türk Lirası + KDV üzerinden değerlendirilir.
Ekonomik sınıfa dahil araçlardan biriyle yolculuk deneyimi yaşamak isteyen müşterilerin günlük 100-150 Türk Lirası arasında ücret ödemesi gerekir.
Kiralamak istediği aracın orta sınıfa dahil olmasını isteyen müşterilerin ödemesi gereken ücret günlük 150-250 Türk Lirası arasında değişir.
Kalite ve konforu en üst sınıftan deneyimlemek isteyen müşterilerin ise günlük ödemesi gereken tutar 250-550 Türk Lirası arasında değişiklik gösterebilmektedir.                                                                              


Rentline Araç Kiralama Koşulları

Rentline Rent a Car’ın araç kiralama deneyiminden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle bazı koşulları sağlaması gerekir. Bu koşullar firma ve müşteri arasında güven ilişkisi oluşturmayı amaçlar.
Rentline ile araç kiralamak için sağlanması gereken ilk ve en önemli koşul minimum yaş ve ehliyet sınırının belirtildiği gibi sağlanmasıdır. Araç kiralama sözleşmesinin yapılabilmesi ve kaliteli bir deneyimden yararlanmak için sürücünün 21 yaşını doldurmuş olması beklenir. Buna ek olarak sürücünün sağlaması gereken bir diğer koşul ise en az 1 yıllık ehliyet sahibi olmasıdır.
Araç kiralama işleminden faydalanmak isteyen müşterilerin en az 1 günlük kiralama talep etmesi gerekir. Aylık ya da yıllık kiralamalar için özel fırsatlar uygulanır.
Araç kiralama ücretleri pek çok ek gideri de içinde bulundurmaktadır. Yağlama ve bakım masrafları, üçüncü şahıslara karşı kasko ve %18 KDV, ücrete dahil olan unsurlardır.
OGS-KGS geçişleri ve trafik cezaları, yakıt giderleri ve diğer ek durumların tamamı aracı kiralayan müşteriye aittir. Ortaya çıkan bu ek giderlerden firma sorumlu değildir.
Rentline Rent a Car yalnızca kişinin kendi adına düzenlenmiş kredi kartlarıyla yapılan ödemeleri kabul eder. Diğer ödeme yöntemleri firma tarafından kabul edilmez.


Rentline Ofisleri ve İletişim

Rentline Rent a Car Ordu’nun yerel bir firmasıdır. Bundan dolayı özellikle Ordu’da yaşayanlar ve buraya tatile gelenler tarafından sıklıkça tercih edilmektedir. Ordu’da Ordu-Giresun Havalimanı’nda bulunan ofisiyle Giresun’da yaşayanlar için de ulaşılabilir bir araç firmasıdır. Ofisin havalimanında bulunması, Ordu’ya vardıktan sonra oluşan ulaşım problemlerini ortadan kaldırmaktadır.
 

Rentline İletişim

Telefon: 0452 500 65 00
E-Posta: info@rentline.com.tr
Website:

Adres:
rdu Giresun Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali Gülyalı/Ordu

Rentline Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok