Rentline Online Araç Kiralama

Rentline Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Rentline firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Rentline araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Rentline firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Rentline araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Rentline Araç Kiralama Firası Hakkında

Ordu’nun gözde araç kiralama firmalarından biri olan Rentline Rent a Car, kuvvetli ve yeterli teknik alt yapısı ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine benzersiz bir araç kiralama hizmeti vermektedir. Yaratıcı çözümleriyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Rentline, araç kiralamayla ilgili tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında toplamaktadır. Geniş araç yelpazesiyle her türden aracı kolaylıkla sağlamakta, sıra dışı program ve indirimleriyle gün geçtikçe büyümeyi amaçlamaktadır.


Rentline Araç Kiralama Fiyatları

Rentline aracılığıyla araç kiralamak oldukça kolay ve ucuzdur. Araç kiralama fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir ve müşterilere sunulur. Fiyatları belirleyen en önemli unsurlar kiralanan aracın hangi sınıfa dahil olduğu ve kiralanama süresinin uzunluğudur. Araç kiralama hizmetinden bütçesine göre faydalanmak isteyen müşteriler, tercihlerine göre bu fiyatları kendilerine uydurabilirler. Bunlara ek olarak araçların günlük kilometre sınırı 140 km olarak belirlenmiştir ve aşılan kilometre başına müşteriden ücret tahsil edilir. Aşılan her kilometre 0,40 Türk Lirası + KDV üzerinden değerlendirilir.
Ekonomik sınıfa dahil araçlardan biriyle yolculuk deneyimi yaşamak isteyen müşterilerin günlük 100-150 Türk Lirası arasında ücret ödemesi gerekir.
Kiralamak istediği aracın orta sınıfa dahil olmasını isteyen müşterilerin ödemesi gereken ücret günlük 150-250 Türk Lirası arasında değişir.
Kalite ve konforu en üst sınıftan deneyimlemek isteyen müşterilerin ise günlük ödemesi gereken tutar 250-550 Türk Lirası arasında değişiklik gösterebilmektedir.                                                                              


Rentline Araç Kiralama Koşulları

Rentline Rent a Car’ın araç kiralama deneyiminden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle bazı koşulları sağlaması gerekir. Bu koşullar firma ve müşteri arasında güven ilişkisi oluşturmayı amaçlar.
Rentline ile araç kiralamak için sağlanması gereken ilk ve en önemli koşul minimum yaş ve ehliyet sınırının belirtildiği gibi sağlanmasıdır. Araç kiralama sözleşmesinin yapılabilmesi ve kaliteli bir deneyimden yararlanmak için sürücünün 21 yaşını doldurmuş olması beklenir. Buna ek olarak sürücünün sağlaması gereken bir diğer koşul ise en az 1 yıllık ehliyet sahibi olmasıdır.
Araç kiralama işleminden faydalanmak isteyen müşterilerin en az 1 günlük kiralama talep etmesi gerekir. Aylık ya da yıllık kiralamalar için özel fırsatlar uygulanır.
Araç kiralama ücretleri pek çok ek gideri de içinde bulundurmaktadır. Yağlama ve bakım masrafları, üçüncü şahıslara karşı kasko ve %18 KDV, ücrete dahil olan unsurlardır.
OGS-KGS geçişleri ve trafik cezaları, yakıt giderleri ve diğer ek durumların tamamı aracı kiralayan müşteriye aittir. Ortaya çıkan bu ek giderlerden firma sorumlu değildir.
Rentline Rent a Car yalnızca kişinin kendi adına düzenlenmiş kredi kartlarıyla yapılan ödemeleri kabul eder. Diğer ödeme yöntemleri firma tarafından kabul edilmez.


Rentline Ofisleri ve İletişim

Rentline Rent a Car Ordu’nun yerel bir firmasıdır. Bundan dolayı özellikle Ordu’da yaşayanlar ve buraya tatile gelenler tarafından sıklıkça tercih edilmektedir. Ordu’da Ordu-Giresun Havalimanı’nda bulunan ofisiyle Giresun’da yaşayanlar için de ulaşılabilir bir araç firmasıdır. Ofisin havalimanında bulunması, Ordu’ya vardıktan sonra oluşan ulaşım problemlerini ortadan kaldırmaktadır.
 

Rentline İletişim

Telefon: 0452 500 65 00
E-Posta: info@rentline.com.tr
Website:

Adres:
rdu Giresun Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali Gülyalı/Ordu

Rentline Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok