Redblue Online Araç Kiralama

Redblue Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Redblue firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Redblue araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Redblue firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Redblue araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Redblue Araç Kiralama Firası Hakkında

Türkiye ve Avrupa’ya seyahat etmek için sıkça tercih edilen Redblue Rent a Car, kaliteli yolculuk deneyimi denince akla gelen ilk firmalardandır. Yerel, şehirlerarası ya da ülkeler arası seyahatlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz Redblue, deneyimli personeliyle daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Geniş araç yelpazesiyle dilediğiniz aracı kiralama imkanı sunarken, 7/24 destek vererek kusursuz bir yolculuk deneyimi için çalışmaya devam eder.


Redblue Araç Kiralama Fiyatları

Redblue ile araç kiralamak isteyen müşterilerin, bu fiyatların çok sayıda unsura bağlı olarak değişeceğini bilmesi gerekmektedir. Fiyat aralıkları aracın kullanım süresine ve sınıf özelliklerine göre değişirken, çeşitli sigorta ve kampanyalara oldukça ekonomik fırsatlar ortaya çıkabilmektedir. Redblue’dan araç kiralamanın birimi Euro’dur. Araçların fiyat aralıkları da Euro cinsinden belirlenmiştir.
Redblue Rent a Car’dan araç kiralayarak, yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleri ekonomik araçlarla gerçekleştirmek isteyenlerin ödemesi gereken günlük ücret 16-27 Euro arasında değişmektedir. Ekonomi sınıfındaki araçlardan daha iyi şartlara sahip orta sınıf bir araçla seyahat etmek isteyenlerin ödemesi gereken günlük tutar ise 30-60 Euro arasında değişir. Lüks bir araçla seyahat etmek isteyenlerin ya da kalabalık bir yolculuğa çıkanların ihtiyacını karşılayacak araçlar üst ve lüks sınıfa dahil araçlardır. Bu araçların günlük ücretleri ise 70-150 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Araç kiralama sözleşmesi yapılırken ödenmesi gereken depozito tutarı da aracın sınıfına ve sigortanın türüne göre 200-1500 Euro arasında değişir.


Redblue Araç Kiralama Koşulları

Redblue ile uluslararası bir yolculuk deneyimi yaşamak isteyen müşterilerin en az 23 yaşında ve seyahatten en az 1 sene önce alınmış uluslararası bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Gerekli belgeler ve koşullar sağlandığında araç kiralama hizmeti verilmektedir.
Araç kiralama hizmetinin teminatı olan depozito, yalnızca sürücünün adına düzenlenmiş kredi kartlarından tahsil edilebilmektedir. Depozito tutarı online olarak alınamamaktadır.
Seyahat esnasında sürücünün kabahatinden dolayı doğan tüm cezalar ve ek giderler, yine sürücünün kendisi tarafından karşılanmalıdır. Firmanın yalnızca yağlama, bakım ve kasko tutarını karşılar.
Kiralanan araç firmaya teslim edilirken alındığı andaki yakıt doluluğuyla teslim edilmelidir. Yakıt seviyesinin az olduğu durumlarda müşteriden yakıt bedeli + 10 Euro tahsil edilir.
Redblue aracılığıyla kiralanan aracın ikinci ya da üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğan hasarlar, sözleşmede ismi geçen sürücünün sorumluluğu altındadır. Aracın teslim alınırken sahip olduğu hasarlar dışında meydana gelen durumlardan firma sorumlu değildir.


Redblue Ofisleri ve İletişim

Redblue Rent a Car Yunanistan’da bulunan bir araç kiralama firmasıdır ve ülke sınırları içerisinde toplam 5 ofisi bulunmaktadır. Ofislerden 2 tanesi Selanik, diğer 3 ofis ise Kallithea, Nikiti ve Ierissos gibi yerleşim merkezlerinde bulunmaktadır. Redblue’nun Selanik’te bulunan ofisleri şehrin merkezinde ve havalimanında bulunur. Böylelikle Selanik halkı ve bu şehri ziyarete gelen kişiler için oldukça ulaşılabilir durumdadır.
 

Redblue İletişim

Telefon: 444 6 923
Fax: 0252 385 30 90
E-Posta: bumerangrentacar@hotmail.com
Website:

Adres:
Kayacık Cad. Çandır İş Merkezi No:2/104 Yalıkavak / Bodrum

Redblue Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok