Popy Online Araç Kiralama

Popy Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Popy firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Popy araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Popy firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Popy araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Popy Araç Kiralama Firası Hakkında

Alışılagelmiş bir araç kiralama firması olmayı reddeden ve bu doğrultuda yüksek kaliteyle hizmet veren Popy Rent a Car, en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sağladığı avantajlarla araç kiralama piyasasının sık tercih edilen firmalarından biri olmakla birlikte, kusursuz hizmet anlayışı sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşatmaktadır. Her türlü ihtiyaç için yeterli kapasiteye sahip olan Popy, kaliteden taviz vermeyerek gittikçe büyümektedir.


Popy Araç Kiralama Fiyatları

Popy’de araç kiralama fiyatları çeşitli özelliklere göre değişmektedir. Aracın dahil olduğu sınıf fiyat aralığını değiştirirken, kiralama süresi de bu aralıkta etkili olmaktadır. Önemli olan faktörlerden biri de aracın kilometresidir. Van tipi araçlarda günlük kilometre sınırı 250 km iken, diğer araç tiplerinde kilometre sınırı 300 km olarak belirlenmiştir.
Popy Rent a Car’ın geniş araç yelpazesi fiyat aralıklarını da değişken kılmaktadır. Ekonomi sınıfına dahil araçların günlük ücreti 90-160 Türk Lirası arasında değişiklik gösterirken, orta sınıfa dahil araçların günlük ücreti 160-300 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Üst sınıf ya da lüks araçlardan birini kiralamak isteyen müşterilerin ise günlük 300-700 Türk Lirası arasında ücret ödemesi gerekir. Araç kiralarken ödenecek teminat, araçların sınıfına göre değişiklik göstermektedir.


Popy Araç Kiralama Koşulları

Popy’nin kaliteli hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin bazı koşulları sağlaması gerekir. Bu koşullar hem müşteri hem de firma güvenliğinin sağlanması açısından oldukça önemlidir.
Araç kiralama deneyiminden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle bazı koşulları sağlaması oldukça önemlidir. Popy tarafından belirlenen koşulların sağlanmadığı durumlarda araç kiralama hizmeti verilmemektedir. Bu koşullardan en önemli olanı ve ilk sağlanması gereken koşul, sürücünün 23 yaşını doldurmuş ve 1 yıllık ehliyet sahibi olmasıdır. Aracın sahip olduğu sınıf yükseldikçe, minimum yaş sınırı ve ehliyet yılı da yükselmektedir.
Araç kiralama süresi firma tarafından 24 saat olarak belirlenmiştir. Bu koşul nedeniyle daha kısa süreli araç kiralama talepleri, firma tarafından kabul edilememektedir.
Popy aracılığıyla yapılan ilk araç kiralamalarda, müşterinin kredi limitinin sorgulanması amacıyla Rental Risk uygulaması yapılır. Rezervasyon işlemi tamamlanmasına rağmen yeterli kredi limitine sahip olmayan müşterilerin ödediği tutarın tamamı, 14 gün içerisinde ilgili kredi kartına iade edilir.
Kiralanan araçların, araç teslimi gerçekleştirilecek olan ofise tam zamanında bırakılması gerekir. Araç iade sürecinde yaşanan 2 saatlik gecikmelerde, saat başına alınan ücretin 1/3’ü müşteriden tahsil edilir. Gecikme 2 saati aştığında ise tahsil edilecek ücret 1 tam günlük ücrete tekabül eder.


Popy Ofisleri ve İletişim

Popy Rent a Car adından sıkça söz ettiren, kaliteli araç kiralama hizmetiyle gün geçtikçe daha çok tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Sahip olduğu deneyimli kadrosuyla hizmet veren Popy, piyasadaki en geniş araç yelpazelerinden birine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilmekte ve Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan ofisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Popy ofislerine ev sahipliği yapan şehirler Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Konya, Muğla ve Eskişehir’dir. İstanbul, Popy’nin en fazla ofis bulundurduğu şehirdir. Böylelikle ulaşılabilir bir araç kiralama hizmeti sunarak yolculuğu daha da kolay hale getirir. İstanbul’daki şubeleri ise Ataşehir, Kadıköy, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ümraniye, Levent ve Yenibosna’da bulunur.
 

Popy İletişim

Telefon: 0216 656 73 10
Telefon: 0542 356 44 31
Website:

Adres:
İstanbul Havalimanı / Yenibosna Ofis

Popy Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok