Pandora Online Araç Kiralama

Pandora Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • i10
  Adnan Menderes Havalimanı
  i10
  veya benzeri
  Kompakt
  3.639,74 TL
 • Picanto
  Adnan Menderes Havalimanı
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.639,74 TL
 • Clio 5
  Adnan Menderes Havalimanı
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.649,86 TL
 • Symbol
  Adnan Menderes Havalimanı
  Symbol
  veya benzeri
  Konfor
  3.652,36 TL
 • i10
  Adnan Menderes Havalimanı
  i10
  veya benzeri
  Kompakt
  1.782,05 TL
 • Picanto
  Adnan Menderes Havalimanı
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.799,71 TL
 • Clio 5
  Adnan Menderes Havalimanı
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.817,36 TL
 • Symbol
  Adnan Menderes Havalimanı
  Symbol
  veya benzeri
  Konfor
  1.835,02 TL
 • i10
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  i10
  veya benzeri
  Kompakt
  2.581,15 TL
 • Picanto
  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
  Picanto
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.587,14 TL

Pandora Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Pandora firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Pandora araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Pandora araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Pandora firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Pandora araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Pandora firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Pandora araç kiralama firmasında i10, Picanto, Clio 5, Symbol tür araçlar bulunur.

Pandora Araç Kiralama Firası Hakkında

Kaliteli hizmetiyle her geçen gün daha fazla tercih edilen Pandora Rent a Car, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki ofisleriyle konforlu bir araç kiralama deneyimi sunar. Her türlü ihtiyaç için farklı araç kiralama seçeneklerine sahip olan Pandora, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla gittikçe büyümektedir. 40 farklı şehirde toplam 100 ofisle hizmet vermeyi amaçlamakta, tercih edenler tarafından kalitenin adresi olarak gösterilmektedir. Tecrübeli ekibi ve geniş araç yelpazesiyle, size unutulmaz bir araç kiralama hizmeti sunar.


Pandora Araç Kiralama Fiyatları

Pandora ile araç kiralama fiyatları çeşitli durumlara göre değişiklik göstermektedir. Bunlar; aracın kiralanma süresi ya da tercih edeceğiniz aracın markası gibi oldukça önemli etkenlerdir.  Pandora’nın sunduğu fırsatlar arasında bazı araçların sınırsız kilometre hakkına sahip olması da bulunur. Sınırsız kilometre hakkı bulunmayan araçların günlük kilometre sınırı 300 km olarak belirlenmiştir. Aylık kiralamalar 4000 kilometre ile sınırlıyken, yıllık kiralamalarda bu değer 40000 kilometreye kadar çıkar. Kilometre sınırının aşılması, ekstra ödeme yapmaya neden olur. Aşılan her kilometre başına 0,45 Türk Lirası + KDV tahsil edilir.
Ekonomi sınıfında bulunan araçların günlük ücreti 90-150 Türk Lirası arasında değişiklik göstermekte, uygun fiyatlı araç kiralamak isteyenler için büyük kolaylık sağlamaktadır.
Orta sınıf araçlardan birini kiralamak isteyen kişinin ödemesi gereken günlük ücret 150-200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Fiyat aralığı aracın özelliklerine göre şekillenmektedir.
Üst ve lüks sınıf araçların konforundan faydalanmak isteyen kişilerin ödemesi gereken günlük ücret ise 200-350 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.


Pandora Araç Kiralama Koşulları

Pandora Rent a Car’dan araç kiralamak isteyen müşterilerin bazı koşulları sağlaması gerekmektedir.
Ekonomik sınıf araçlardan birine binmek isteyen müşterilerin sağlaması gereken koşullar oldukça basittir. Bu koşullara göre 21 yaşını dolduran ve en az 2 yıllık ehliyeti bulunan tüm sürücüler araç kiralama hizmetinden faydalanabilir.
Pandora’nın araç kiralama hizmetini pek çok sınıfta bulunan araçlarla vermektedir. Bunlardan biri olan orta sınıf araçların da belirli şartları bulunur. Bu şartlar, araç kiralamak isteyen kişinin en az 22 yaşında ve 2 yıllık ehliyet sahibi olmasıdır.
Bütçe sıkıntısı olmayan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği üst ve lüks sınıf araçları kiralamak isteyenlerin sağlaması gereken yaş ve ehliyet sınırı, diğerlerine göre daha yüksektir. Üst sınıf araç kiralamalarında yaş sınırı 23 olarak belirlenmişken, lüks sınıf araçlarda bu sınır 25 yaşa kadar yükselmektedir. Bunun yanı sıra üst sınıf araçlardan biriyle yolculuk deneyimi gerçekleştirmek isteyen sürücülerin en az 3 yıllık, lüks sınıflarda ise en az 5 yıllık ehliyeti bulunması oldukça önemli bir koşuldur.
Tek yön ücreti, yakıt ücreti, otoyol ve köprü geçiş ücretleri gibi ek giderler, müşterinin sorumluluğunda olup, firma tarafından karşılanmamaktadır.
Pandora’nın araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin, ödeme işlemini kendi adına düzenlenmiş kredi kartlarıyla gerçekleştirmesi gerekir. Kendi adına düzenlenmiş kredi kartı bulunmayan kişilere araç kiralama hizmeti verilmez.


Pandora Ofisleri ve İletişim

İzmir’de kurulan Pandora Rent a Car, Türkiye’nin farklı yerlerindeki ofisleriyle herkese hitap etmektedir. Şu an 19 şehirde birçok ofisi bulunan Pandora, kendini geliştirerek 100 şubeyle hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Pandora Rent a Car’ın ofisleri Adana, Ankara, Antalya, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Muğla, Nevşehir, Samsun, Sivas ve Trabzon’da bulunmaktadır.
 

Pandora İletişim

Telefon: 0850 775 14 15
E-Posta: info@pandoracarhire.com.tr
Website:

Adres:
Dokuz Eylül Mah. 695 Sok. No: 36 / D Gaziemir - İZMİR

Pandora Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok