Otosec Online Araç Kiralama

Otosec Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • C Elysee
  Diyarbakır Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.404,15 TL
 • Tourneo Courier
  Diyarbakır Havalimanı
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.446,38 TL
 • Yaris
  Diyarbakır Havalimanı
  Yaris
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.446,38 TL
 • Taliant
  Diyarbakır Havalimanı
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  4.446,38 TL
 • C Elysee
  Diyarbakır Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.446,38 TL
 • Clio
  Diyarbakır Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.658,11 TL
 • C3
  Diyarbakır Havalimanı
  C3
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.658,11 TL
 • C Elysee
  Diyarbakır Merkez
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  11.302,48 TL
 • Taliant
  Diyarbakır Merkez
  Taliant
  veya benzeri
  Intermediate
  11.302,48 TL
 • Tourneo Courier
  Diyarbakır Merkez
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  11.302,48 TL

Otosec Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Otosec firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Otosec araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Otosec firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Otosec araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Otosec araç kiralama firmasında C Elysee, Tourneo Courier, Yaris, Taliant, Clio, C3 tür araçlar bulunur.

Otosec Araç Kiralama Firası Hakkında

Otosec Rent A Car, günlük ve uzun vadeli araç kiralamada, sektördeki yerini koruyan ve müşteri odaklı çalışan, teknolojiye her zaman ayak uyduran bir işletme olmuştur. Ailenizle seyahat ettiğinizde, iş yolculuklarınızda en rahat edeceğiniz şekilde istediğiniz arabayı kiralayın, arabalarımzıdan birisi ile yolculuğunuzun tadını çıkartın.
Tek başınıza veya arkadaşlarınızla seyahat edecekseniz de yolculuğunuza uygun araçlar kiralanmak için işletmemizdedir ve uygun fiyatlarda teslimi gerçekleşmektedir. Her türlü araç ihtiyacınız için araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Otosec Araç Kiralama Fiyatları

Otosec Rent A Car, araç kiralamada fiyatları birçok faktöre göre belirlemektedir. Araç kiralama süresinde günlük, haftalık, aylık veya yıllık gibi seçeneklerden hangisi isteniliyorsa fiyatlandırma o doğrultuda yapılmaktadır. Günlük kiralama, 24 saatliktir ve en az zaman olarak bir araç 1 günlüğüne kiralanabilir.
Ekonomik araç sınıfında kilometre başına hesaplandırma yapılmaktadır ve fiyat tarifesi bu şekilde çıkartılmaktadır. Orta ve üst sınıf araçlarında, premium araçlarda da kilometre başına hesaplama ve KDV ödemeleri hesaplanmaktadır.
Düz vites ve otomatik araçlar, dizel yakıt ve benzinli arabalardan seçilen araca göre bir fiyat belirlenmektedir.


Otosec Araç Kiralama Koşulları

Otosec araç kiralama şirketi, yaş ve ehliyet süre kurallarına uyan müşterilerine araç kiralama hizmetini vermektedir. Tek başınıza çıkacağınız yolculuklarda, dostlarınızla, iş gezilerinizde, ailenizle yapacağınız seyahatlerde istediğiniz aracı koşullarımıza uyduğunuz sürece size vermekte, istenilen gün miktarınca araç teslimiyatını gerçekleştirmekteyiz.
Ekonomik araç sınıfındaki gruplar için en az 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ekonomik kategorisindeki araçlardan birini kiralayacaksanız en az 1 senelik ehliyet sahibi olmalısınız.
Orta kategori sınıfına giren araçları kiralayacak müşterilerimizin en az 25 yaşında olmaları ve en az 1 yıllık bir ehliyet süresine sahip olmaları gerekmektedir.
Üst sınıf grubuna giren araçların kiralanmasında müşterilerimizin en az 28 yaşında olmalarını istemekteyiz. Üst sınıf grubundan araç kiralayacak kişinin en az 3 yıllık bir ehliyete sahip olması gerekmektedir.
Premium sınıfındaki araçlarda en az 25 yaşını doldurmuş olmak ve minimum 5 yıllık bir ehliyet sahibi olmak gerekmektedir. Günlük araç kiralama işlemleri 24 saattir. 1 gün yani 24 saat sonunda kiralanan aracı teslim edersiniz. Aylık kiralamalarda 30 gün, haftalık ise 7 gündür.
Araç kiralayan müşterilerimiz araçları kiraladıkları şubeye, belirttikleri gün ve saatte iade etmek zorundadırlar. Bazı durumlarda ofis aranarak süre değişikliği durumları yaşanabilmektedir. Eğer ofisten bir çalışan aranıp, araç teslim günü birkaç saat sonraya ertelenir ya da daha erken verilecekse anlaşma olduğu takdirde yapılabilir. Araçlarımızda bebek koltukları hizmetimiz de mevcuttur, isteğe göre talep edenlere, araçta çocuk ile yolculuk yapanlara verilmektedir.


Otosec Ofisleri ve İletişim

Otosec merkez şube olarak İstanbul ofisinde hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul merkez şubesi dışında şube ofislerini de açarak birçok ilde faaliyet göstermeye başlayan Otosec Rent A Car, araç kiralamada kalite ve seçenek çokluğu ile sektörde fark yaratmaktadır.
 

Otosec İletişim

Telefon: 444 2 732
E-Posta: info@otosec.com.tr
Website:

Adres:
Fabrika Mah. Mahabad Bul. Birtane Gold Office Sit. No:2/47 Yenişehir / Diyarbakır

Otosec Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok