Otoby Online Araç Kiralama

Otoby Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Otoby firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Otoby araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Otoby araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Otoby firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Otoby araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Otoby firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Otoby Araç Kiralama Firası Hakkında

Otoby Rent A Car, İzmir’deki merkez şubesiyle 2012 yılında sektöre giriş yapan, kısa ve uzun dönem araç kiralayan, oto kiralama hizmeti veren bir firmadır. Kurulduğu 2012 yılından beridir tüm müşterilerinin beğeni ve takdirini kazanmış, dürüst ve ilkeli çalışmasıyla ilerlemeye, kendini geliştirmeye devam etmiştir.
Kiralama sonrası verdiği hizmet kalitesiyle sektörde fark yaratan Otoby araç kiralama firması, tecrübeli ekibi, teknolojik yeniliklerle kendini geliştirme ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı bir şekilde güler yüzlü ve samimi kadrosuyla çalışmaya ve sektörde olmaya devam edecektir.


Otoby Araç Kiralama Fiyatları

Otoby, araç kiralama ile ilgili müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya, değerli müşterilerine uygun fiyatlarda araç kiralamaya çalışan ve bu alanda müşterilerine uygun fiyat indirim ve kampanyaları sunan bir firmadır.
Otoby Rent A Car; günlük, haftalık, aylık, yıllık araç kiralama, şoförlü servis hizmeti ve transfer hizmetleri ile müşterilerine benzersiz bir hizmet sunmaktadır ve her durum için farklı bir fiyatlandırma politikası izlemektedir. Yani şoförlü servis ile haftalık araç kiralama ücretleri birbirinden farklıdır. Araç kiralamada fiyat belirleme unsurları; kaç günlük, haftalık, aylık, yıllık arabanın kiralanacağı, ekonomik veya lüks grup araç kategorisinden hangisinin seçileceği, düz vites veya otomatik araçlar, benzinli ya da dizel yakıt seçenekleri gibi durumlardır.
Otoby, müşterilerinin araba ihtiyaçlarını belirleyerek, seçenekleri firmasında toplayan, insanlara bekledikleri aracı kiralama hizmetini sunan bir şirkettir. Ekonomik fiyat faktörleriyle araç kiralayacağınız firma, güvenli ve temiz araçlar konusunda oldukça hassastır ve araçlarının hepsini temizleyip, kontrol ettikten sonra tekrar kiralamaya sunmaktadır. Deneyimli kadroyla çalışan firma, en son teknolojilerle araçlarını hizmete sunmakta ve bu doğrultuda uygun bir fiyat politikası sürdürmektedir.


Otoby Araç Kiralama Koşulları

Otoby Rent A Car; yenilikçi ve müşteri odaklıdır, butik çözümler sunmaktadır, hizmet kalitesiyle fark yaratmıştır, güvenli ve temiz araçlarıyla sektördeki yerini korumakta, geliştirmekte ve büyütmektedir.
Ekonomik araç (A, B, N, F) gruplarını kiralayabilmeniz için en azından 23 yaşında olmanız ve 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız şarttır.
Orta araç (M, O, H, D, G) gruplarını kiralayabilmeniz için en azından 25 yaşında olmanız ve 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız şarttır.
Üst araç (C, E, K, J, L, P, I) gruplarını kiralayabilmeniz için en azından 27 yaşında olmanız ve 3 yıllık bir ehliyete sahip olmanız şarttır.
En az kiralama süresi 1 gündür yani 24 saattir. Aracı teslim aldığınız tarih ve saatten 24 saat sonra aracı geri vermeniz gerekmektedir.


Otoby Ofisleri ve İletişim

Otoby Rent A Car firması olarak, Atıfbey Mahallesi, 63/2 Sokak, No: 1/A Gaziemir İzmir şubemizde hizmet vermekteyiz. 0532 111 46 00 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 0232 220 04 00 nolu telefondan da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Otoby İletişim

Telefon: 0232 220 04 00
E-Posta: info@otoby.com.tr
Website:

Adres:
Atıfbey Mahallesi 63/2 Sokak No:1/A Gaziemir-İzmir/TÜRKİYE

Otoby Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok