Oscar Online Araç Kiralama

Oscar Araç Kiralama Firası Hakkında

Oscar Rent A Car, 81 ilde araç kiralama avantajı ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. 1994 yılında kurulan Oscar Rent A Car, kalite standartlarını koruyarak yıllarca faaliyetlerine devam etmiş, teknolojik gelişmelere uyum sağlayan, her açıdan kendini yenileyen ve geliştiren, sektördeki yenilikleri firmasına uygulayan gelişime açık bir firmadır. Profesyonel kadrosu ile hizmet veren Oscar, iş birlikleri ile de kendini besleyen, diğer sektörlerin gelişimine katkı sağlayan, turizm ve taşımacılık sektöründe hizmet veren bir firma olarak çalışma hayatına devam etmektedir.


Oscar Araç Kiralama Fiyatları

Oscar, araç kiralamada bazı faktörlerle fiyatı belirlemektedir. Düz vites ve otomatik araç özelliği, benzinli ya da dizel yakıt seçenekli, günlük veya uzun vadeli araç kiralama, ekonomik ve lüks araba gruplarından birini seçme gibi özellikler araç kiralama fiyatlarında belirleyici unsurlar olmaktadır.
Ekonomik, orta, lüks grup araçlardan istediğiniz herhangi bir aracı, farklı alternatifler arasından seçebilirsiniz. Uygun fiyat, indirim ve kampanyalarla bütçenize uygun kiralayacağınız araçlarımızla muhteşem seyahatler gerçekleştireceksiniz. Üst sınıf ya da minivan araç tercihleri de yapabilirsiniz. Seçeceğiniz araç grubuna göre fiyatlandırmayı online olarak görebilirsiniz. İsteyenler ofisimize gelerek de araç kiralayabilirler.
Oscar araç kiralama fiyatını ödediğinizde fiyatın içine dâhil olan birçok avantaja da sahip olursunuz. Trafik sigortası, kasko, vergi, araçların eksiksiz muayenesi, gerektiği durumlarda sizlere sunulacak servis hizmeti, araç ekipmanlarının kontrolü, bandrol gibi hizmetler fiyatlandırmanın içindeki unsurlardır.


Oscar Araç Kiralama Koşulları

Oscar araç kiralama şirketi olarak oto kiralama hizmetinin yanında sürücüyle araç kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Araca gereksinim duyduğunuzda veya araç kullanamama durumuyla karşılaşırsanız sürücülü araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle Antalya’ya tatil ve gezme amaçlı gelenler sürücülü araç kiralama hizmetini sıkça kullanmaktadırlar.
Kendi bütçenize uygun bir şekilde Dolar, TL, Euro seçeneklerinden istediğiniz şekilde ödeme yapma hakkına sahipsiniz. Araç kiralama şirketi olarak, tüm araçlarımızın periyodik bakımları, kontrol aşamaları ile ilgilenerek her araç kiralama sonrasında araçlarımızı % 100 bakım ve kontrol aşamasından geçiriyoruz. Ardından araçları birdaha kiralanmaları için hizmete sunuyoruz.
Araçlarımızda onarım ve kaza durumları söz konusu olduğunda, yedek araç hizmetimiz mevcuttur. 7 gün 24 saat yol yardımı desteği ile de mağduriyetleri önlemeye, destek olmaya çalışıyoruz. OGS, HGS yönetimi konularında birçok farklı hizmetimiz de vardır. Web sitemizden mail yoluyla bize talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz.


Oscar Ofisleri ve İletişim

Oscar Rent A Car, Muğla Fethiye’de merkez ofisiyle, saygıdeğer müşterilerine hizmet vermektedir. Tuzla Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarı, No: 13/A, Fethiye adresinde merkez ofisinde müşterilerini beklemekte ve araç kiralama işlemlerini hem ofiste hem online olarak gerçekleştirmektedir. Dalaman, Fethiye, Ölüdeniz, Marmaris, Göcek, Bodrum şubeleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerin isteğine göre ofis ya da web sitesinde araç kiralama işlemleri yapılabilmektedir. 444 86 87 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Oscar İletişim

Telefon: 444 86 87
Telefon: 0252 612 77 78
E-Posta: oscar@oscarrentacar.com
Website:

Adres:
Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulvari No:13/A Fethiye / Muğla

Oscar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok