Orbay Online Araç Kiralama

Orbay Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Orbay firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Orbay araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Orbay araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Orbay firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Orbay araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Orbay firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Orbay Araç Kiralama Firası Hakkında

Orbay Rent A Car, en iyi araç kiralama teklifleri, popüler araçlar ve ekonomik arabalarla müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak hizmet vermektedir. Özel kampanyalı fiyatlarla araç kiralama fırsatını kaçırmamak için firmamızı sosyal medya hesaplarından veya web sitesinden takip edebilirsiniz. Ne tür bir araba istediğinizi sitemizdeki talimatlarla kolayca belirleyebilir, seyahat edeceğiniz aracı böylece hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.


Orbay Araç Kiralama Fiyatları

Orbay araç kiralamada süre çok önemli bir belirleyicidir. Öncelikle aracı günlük, haftalık, aylık ya da yıllık seçeneklerinden hangi opsiyonda kiralayacağınıza karar verirsiniz. Karar verdikten sonra, gün hesaplamasının yapılmasıyla fiyat belirlenmektedir. Ekonomik araçlar, orta grup ve lüks, popüler araç kategorilerinden seçeceğiniz arabaya göre bir fiyatlandırmaya tabi tutulursunuz.
Otomatik veya düz vites araçlardan seçeceğiniz birini kiralarken, araç hangi özelliğe göre seçildiyse fiyatlama o doğrultuda yapılır. Benzinli veya dizel yakıt araba seçenekleri, ekonomik veya lüks araç kategorileri, otomatik veya düz vites araçlarla birçok seçeneğe sahipsiniz. Fiyatlandırmada tüm bu özellikler araç kiralama ücretini belirlemektedir.


Orbay Araç Kiralama Koşulları

Orbay Rent A Car, araç kiralama yaşında belirli kurallar doğrultusunda hareket etmektedir. Aracı kiralarken kiralama yaşı ve ehliyet sürelerini dikkate almalısınız. Bu ön şartları taşımanız halinde araç kiralayabilirsiniz. Ehliyet ve kredi kartlarınızı yanında bulundurursanız, işlemleri yaptıktan sonra araç teslimatını gerçekleştirebiliriz.
Ekonomik sınıftaki araçlarda kiralama yapacak sürücünün minimum 2 sene boyunca ehliyete sahip olması ve 21 yaşını da doldurmuş olması gerekir. Ekonomik sınıftaki araçlar arasında Nissan Micra, Volkswagen Polo, Renault Clio ve benzeri araçlar bulunur.
Orta sınıftaki araçlar için aracı kullanacak sürücünün en az 3 senelik ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekir. Volkswagen Golf, Renault Megane, MB A180, Opel Astra ve benzeri araçlar orta sınıf araç grubuna dahildir.
Orta ile üst sınıf araç seçenekleri Volkswagen Passat, Skoda Superb ve diğer araçları kapsar. Bu tip araçları kiralamak isteyen sürücüler 27 yaşını doldurmalıdır.
Üst sınıf araçlar BMW 3 series başta olmak üzere MB C Class ve bu tip araçları içerir. Sürücünün 27 yaşını doldurmuş olması gerekir.
Lüks tip araçlar MB GLE, MB E Class ve GLC araçlardır. Bu ve benzeri araçları kiralamak isteyenler en az 30 yaşını doldurmuş olmalıdır. Aynı zamanda en az 5 senelik ehliyet bulundurulması zorunludur.
Türkiye’ye giriş tarihi 6 aydan kısaysa bunu gösteren bir belge, 6 aydan uzun ise Türk ehliyetinin gösterilmesi zorunludur.


Orbay Ofisleri ve İletişim

Orbay Rent A Car; Mücahitler Mahallesi, 52015 Sokak, No: 4, dükkân: 1, Şehitkâmil Gaziantep adresinde, firma ofisinde hizmet vermektedir. 0342 777 01 27 nolu telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer telefonumuz 0546 216 18 99 numarasıyla da firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Web sitemizde sosyal medya adreslerimiz mevcuttur. Bizi sosyal medya aracılığıyla da takip edebilir, kampanyalarımızdan, indirimli fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
 

Orbay İletişim

Telefon: 0546 216 18 99
Telefon: 0342 777 01 27
E-Posta: info@orbayrentacar.com
Website:

Adres:
Mücahitler Mah. 52015 Sk. No:4 Dükkan : 1 Şehitkamil / GAZİANTEP

Orbay Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok