Nclassrent Online Araç Kiralama

Nclassrent Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Nclassrent firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Nclassrent araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Nclassrent firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Nclassrent araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Nclassrent Araç Kiralama Firası Hakkında

Nclassrent firmasının amacı, müşterilerinin dönemsel araç ihtiyaçlarını ekonomik bir fiyatta karşılamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Nclassrent, tüm iş ortaklarını, çalışanlarını ve değerli müşterilerini bir aile olarak görmektedir. Nclassrent güler yüzlü, samimi, disiplinli çalışanları ile hizmet veren ve teknolojiye uyum sağlayarak kendini her zaman geliştiren bir firma olarak sektördeki yerini genişletmeyi düşünmektedir.
Nclassrentin misyonu, Türk misafirperverliğini yansıtmak, bu doğrultuda en samimi algılanan şirket olmak, en sevilen araç kiralama şirketi olarak, en çok tercih edilen araba kiralama markası haline gelmektir.


Nclassrent Araç Kiralama Fiyatları

Nclassrent, araç kiralamada fiyatlandırma koşullarında, kredi kartı ile ödeme yapılırken müşteriye ait bir kart ile ücreti almaktadır. Müşterinin kendi kredi kartı ile araç kirasını ödemesi zorunludur.
Ekonomik sınıfındaki araçlarda 500 TL, orta sınıf araçlarda 750 TL, üst sınıf ve SUV tipi araçlarda ise 2.000 TL bir bedel tahsil edilmektedir. Depozito iadeleri 20 iş günü içinde hesabınıza yansıtılmaktadır.
Ek sürücü için 7 TL kişi başı ücretlendirme yapılmaktadır. Navigasyon günlük 10 TL, bebek koltuğu da günlük yine 10 TL’dir.


Nclassrent Araç Kiralama Koşulları

Nclassrent, araç kiralamada alt sınır olarak 1 gün yani 24 saati belirlemiştir. Aylık araç kiralamada süre 30 gündür ve bu şartlarda oto kiralayabilirsiniz.
Ekonomik grup araçlarda en azından 20 yaşında olmanız gerekmektedir. En az 1 yıllık ehliyet sahibi olmanız da şarttır.
Orta grup araçlarda en azından 21 yaşında olmanız gerekmektedir. En az 1 yıllık ehliyet sahibi olmanız da şarttır.
Üst grup araçlarda en azından 25 yaşında olmanız gerekmektedir. En az 3 yıllık ehliyet sahibi olmanız da şarttır.
Lüks grup araçlarda en azından 25 yaşında olmanız gerekmektedir. En az 4 yıllık ehliyet sahibi olmanız da şarttır.
Araç kiralamanız, 24 saat üzerinden yapılır ve sözleşmede yazılan saatten itibaren başlayarak 24 saatlik zamanın dolması ile biter. Aylık kiralamada 30 gün üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Nclassrent’in uluslararası koşullarında belirtilene göre ilk otuz dakikalık süre için ek ücret istenmez, 30 dakika aşılırsa ek ödeme istenmektedir. Navigasyon, sigorta, ek sürücü, çocuk koltuğu ve benzeri ek hizmetler ücrete dâhil olarak artarlar.
Nclassrent araç kiralamada kilometre sınırı aşım ücreti alınmaktadır. Kilometre başına 0,50 TL + KDV alınmaktadır.


Nclassrent Ofisleri ve İletişim

Nclassrent, yurtiçi ve yurtdışından sizlere ulaşarak hizmet vermektedir. 0544 212 85 55 numaralı whatsapp destek hattımızdan bizimle mesajlaşabilir, yurtiçi ve yurtdışından kolayca bize ulaşabilirsiniz. 7/24 web sitemizden rezervasyon ile iptal, değişiklik ve diğer tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama konusunda bilgi almak isterseniz fiyatlarımızı online olarak anında ve eksiksiz bir şekilde sizlerle paylaşmaktayız. Malatya merkez ofisimizle Elazığ şubemizle sizlere araç kiralama hizmetini vermekteyiz.
 

Nclassrent İletişim

Telefon: 0544 212 85 55
Website:

Nclassrent Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok