Myfleet Online Araç Kiralama

Myfleet Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Egea
  Esenboğa Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  349,97 TL
 • Clio
  Esenboğa Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  349,97 TL
 • Clio
  Esenboğa Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  699,94 TL
 • Egea
  Esenboğa Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  699,94 TL
 • Egea
  Esenboğa Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  349,97 TL
 • Egea
  Esenboğa Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  349,97 TL
 • Clio
  Esenboğa Havalimanı
  Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  349,97 TL
 • Egea
  Esenboğa Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  349,97 TL

Myfleet Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Myfleet firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Myfleet araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Myfleet firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Myfleet araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Myfleet araç kiralama firmasında Egea, Clio tür araçlar bulunur.

Myfleet Araç Kiralama Firası Hakkında

Mayfleet, son model araçlarla müşterilerine alternatifler sunan, 7/24 hizmet veren bir firmadır. Full kaskolu araçlarımız ile farklı lokasyonlarda hizmet vermekteyiz. Ordu Giresun Havalimanı, Samsun Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’nda siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Günlük araç kiralamaktan uzun dönem amaçlı araç kiralamaya kadar her türlü işlemler için bizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemize girerek whatsapp hattından veya müşteri destek hattı numaralarımızdan isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Mayfleet Araç Kiralama Fiyatları

Mayfleet araç kiralama firması şartlarınca, araçların ödemelerini kredi kartıyla kabul etmekteyiz. Kredi kartı müşteriye ait olmalıdır, başkasının kredi kartı ile ödeme yapılacaksa bu durumda kartın sahibi de orada fiilen bulunmak zorundadır. Teminat olarak araçlar için bir ön provizyon işlemi uygulaması alınmaktadır.
Ekonomik grup araçlarda 1.000 TL ön provizyon alınmaktadır.
Üst segment grup araçlarda 1.500 ila 2.000 TL arasında bir ön provizyon alınmaktadır.
Yapılan ön provizyon işlemleri 20 iş günü içerisinde otomatik bir şekilde iptal edilmektedir.
Mayfleet, ödemeleri alırken bakım, kasko, yağlamayı da fiyatın içine dâhil etmektedir. Aracın yakıt ödemesini müşteri karşılar. Ayrıca hizmetlerimiz arasında şoför ile servis ve tercüman rehber de vardır.


Mayfleet Araç Kiralama Koşulları

Mayfleet, 24 yaşını dolduran ve en azından 4 yıllık bir ehliyete sahip olan kişilere araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Geçerli uluslararası en az 4 yıllık ehliyet sahibi olmanız kiracı sözleşmesi için baş koşulumuzdur. Uzun dönem veya kısa dönem için araç kiralamalarda özel fiyatlarla hizmet vermekteyiz.
Araçlarımızın 2015 ve 2020 modeller arasında olmaları, kaskolu özellikleri, fiyatlamaya araç bakımını da dâhil etmemiz, araç yağlama ve tüm bakım hizmeti ile ilgilenerek araç teslimi yapma koşullarımız firmamızın avantajlarındandır.
Sigortalarımızın geçerli olabilmesi için kuralımız, trafik kaza raporu ve alkol raporunun yetkili birimler tarafından tutulmasıyla, kaza işlemi sonrasında polisten alınmasını ve şubemize ulaştırılmasını istemekteyiz. 48 saat içinde en yakın ofisimize giderek raporların verilmesi sigorta geçerliliği açısından şarttır. Araçların kullanımında hız sınırı dışında kullanılmaması, bu kurala dikkat edilmesi oldukça önemlidir.
Mayfleet kiralık araç kullanımı sırasında, uyuşturucu maddeden ve alkolden uzak durmalı ayrıca hız sınırını da aşmamalısınız.


Mayfleet Ofisleri ve İletişim

Mayfleet, şubeleri ile hizmet vermektedir. Merkez şubesi Ankara Esenboğa Havalimanı’nda yer almakta ve araç kiralama hizmeti ile değerli müşterilerine araç teslimi yapmaktadır. Samsun Havalimanı ve Ordu Giresun Havalimanı olarak da iki şubesi işlem yapmakta, hizmet vermektedir. Saracalar Mahallesi, Özal Bulvarı, 351/20 E3 Blok No: /3 Akyurt Ankara’da merkez şubemize gelerek araç kiralayabilirsiniz. 0312 256 00 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 0312 256 02 40 nolu faks ile de bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Myfleet İletişim

Telefon: 0312 256 00 89
Fax: 0312 256 02 40
E-Posta: info@myfleet.com.tr
Website:

Adres:
Saracalar Mahallesi Özal Bulvarı 351/20 E3 Blok No: /3 Akyurt / ANKARA

Myfleet Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok