Kozdemir Online Araç Kiralama

Kozdemir Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Kozdemir firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Kozdemir araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Kozdemir firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Kozdemir araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Kozdemir Araç Kiralama Firası Hakkında

Kozdemir Car Rental 2018 yılında Batı Karadeniz bölgesindeki artan araç kiralama taleplerine cevap vermek ve sektörün önde gelen araç kiralama firmalarından biri olmak için kurulmuştur. Saha için kullanılabilecek araçlardan, en üst model yönetici araçlarına kadar birçok farklı marka ve modelden oluşan geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Bu nedenle aradığınız her sınıftan binek araçları kolaylıkla sizlere sunmaktadır. Kozdemir Car Rental müşterilerinin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kalite, güven ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile 7/24 hizmetinizdedir.


Kozdemir Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama hizmetlerine artan taleple birlikte günümüzde bu sektörde geniş bir pazar oluşmaktadır. Araç Kiralama firmaları sektörde kendilerine iyi bir yer edinmek ve müşteri sürdürülebilirliğini sağlamak adına müşterilerine sundukları birbirinden yüksek kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlarla sürekli bir rekabet içindedirler. Kozdemir araç kiralama sunduğu erken rezervasyon indirimleri ve sık düzenlediği kampanyalarla araç kiralamayı en hesaplı hala getirmeyi amaçlamaktadır. Genel olarak araç kiralama fiyatları araçların modeli, markası, kullanım süresi, bagaj kapasitesi ve yakıt türüne göre değişir. Örneğin 2018 model orta sınıf bir araçla, 2018 model lüks marka bir aracın fiyatı arasında farklılıklar oluşur. Araçların kullanım süresi 24 saat esasına göre oluşturulur. Minimum 24 saat olmak üzere haftalık aylık ve yıllık araç kiralayabilirsiniz. Tüm araç sınıfları için günlük kullanılabilir kilometre sınırı 300 km aylık ise ekonomi sınıfı araçlar için 3000 km,  lüks araçlar için 3500 kilometre olarak belirlenmiştir. Ek sürücü, bebek koltuğu, karşılama ve yakıt ücretleri fiyatlara dâhil değildir.


Kozdemir Araç Kiralama Koşulları

Kozdemir araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için aşağıdaki şartların tamamına yerine getirmeniz gerekmektedir.
İlk olarak araç teslimi sırasında yanınızda mutlaka size ait kimlik kartı ve ehliyet bulundurmalısınız.
Ekonomi grubu ve orta sınıf araçlar için minimum 2 yıllık ehliyete sahip olmak zorunludur. Üst segment ve SUV tipi araçlar için ise minimum 3 yıllık bir ehliyete sahip olmak zorundasınız.
Kozdemir araç kiralama araç teslimi sırasında araçların sınıflarına göre asgari sürücü yaşı sınırlamaları uygulamaktadır. Ekonomi ve orta sınıf araçlar için en az 22 yaşında, üst sınıf ve SUV tipi araçlar için ise en az 24 yaşında olmanız gerekmektedir.
Araç teslim edilmeden önce depozito tutarının ödenmesi için, en az bir kredi kartı bulundurulması zorunludur. Tüm araç segmentleri için tek bir kredi kartı yeterlidir. Depozito tutarları ekonomi ve orta sınıf araçlar için 400 TL, üst sınıf ve SUV model araçlar için 600 TL olarak belirlenmiştir.


Kozdemir Ofisleri ve İletişim

Kozdemir Car Rental Zonguldak merkezli bir araç kiralama firmasıdır. Zonguldak merkez olmak üzere Kozlu, Çay Ereğli ve Çaycuma da her türlü araç ihtiyacını karşılayacak ofisleri bulunmaktadır. Bu ofisler araç kiralama hizmetinin yanında 7/24 yol destek yardım hizmeti de sumaktadır.
 

Kozdemir İletişim

Telefon: 0372 252 00 01
Telefon: 0537 062 37 62
E-Posta: info@kozdemircarrental.com
Website:

Adres:
Mithatpaşa Mh. Fevzipaşa Cd. No:7/3 Zonguldak

Kozdemir Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok