Koral Online Araç Kiralama

Koral Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Symbol
  Marmaris
  Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.906,96 TL
 • Egea
  Marmaris
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.431,25 TL
 • Clio 5
  Marmaris
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.693,40 TL
 • Tourneo Courier
  Marmaris
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.693,40 TL
 • Corolla
  Marmaris
  Corolla
  veya benzeri
  Intermediate
  5.474,79 TL
 • Symbol
  Marmaris
  Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.501,46 TL
 • Egea
  Marmaris
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.816,04 TL
 • Tourneo Courier
  Marmaris
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.970,30 TL
 • Clio 5
  Marmaris
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  3.048,94 TL
 • Corolla
  Marmaris
  Corolla
  veya benzeri
  Intermediate
  3.439,14 TL

Koral Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Koral firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Koral araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Koral firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Koral araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Koral araç kiralama firmasında Symbol, Egea, Clio 5, Tourneo Courier, Corolla tür araçlar bulunur.

Koral Araç Kiralama Firası Hakkında

Koral araç kiralama, müşterilerine onlarca araç seçeneği arasından en iyi fiyatlar ve sürpriz kampanyalar ile hızlı, kaliteli ve kolay ulaşabilir hizmet sunmaktadır. Sunduğu hizmetlerin otak amacı yüzde yüz mutlu müşteri profiline ulaşmaktır. Koral’la araç kiralama ödemelerinizi çevrim içi yüzde yüz güvence altında yönetebilirsiniz.


Koral Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları araçların kullanım süresine,  kilometresine ve sahip olduğu sınıfın özelliklerine göre değişebilmektedir. Minimum kullanım süresi 24 saat esasına göre düzenlenmiştir. Bunun yanında araçları haftalık, aylık ve yıllık kiralayabilirsiniz. Araçlar kiralanırken bir depozito talep edilir. Standart, ekonomi ve orta sınıf araçların teminat ücreti 166,43 euro olarak belirlenmiştir. Aynı ücret aile boyu ve üst model araçlar için 221,90 euro olarak belirlenmiştir.
Aracı kiraladığınız şubeye 1 saat geç teslim etmeniz durumunda günlük ücretin 1/3 ünü, 3 saat geç teslim etmeniz durumunda ise günlük ücretin tamamını ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle araçların kullanım süresine dikkat edilmesi önemli bir husustur. Araçların çoklu kullanımı için her ek sürücü ve araçlar için talep edilecek her ek hizmet ücrete tabidir. Örneğin araca eklenecek çocuk veya bebek koltuğu, havalimanı karşılama servisi vb.
Kiralama esnasında kaza durumunda oluşabilecek tüm mağduriyeti en aza indirmek için tüm riskleri kapsayan bir sigorta yapılır. Sigortanın süresine göre sigorta fiyatlarında değişiklik oluşabilir.


Koral Araç Kiralama Koşulları

Koral araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için en az iki yıl geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalısınız. Araç kiralamak için asgari yaş ise 21'dir. Sırasıyla,
Standart araçlar için minimum 21 yaş ve 2 yıllık ehliyete,
Ekonomi sınıfı araçlar için minimum 22 yaş ve 2 yıllık ehliyete,
Orta sınıf araçlar için minimum 23 yaş ve 2 yıllık ehliyete,
Orta üstü sınıf veya SUV araçlar için minimum 25 yaş ve 3 yıllık ehliyete,
Üst sınıf araçlar ve aile boyu ticari araçlar için minimum 26 yaş ve 3 yıllık ehliyete sahip olmak gerekmektedir.
Kiralamalar 24 saat esasına göre günlük hesaplanır. 0,18 oranındaki KDV tüm fiyatlara dâhildir.
Koral araç kiralama kullanıcılarından belirli bir seviye yakıtla teslim ettiği araçları, yine benzer seviye yakıtla iade etmelerini bekler. Bu koşulun sağlanmaması durumun da eksik yakıtın ücreti kullanıcılardan tahsil edilir.
Kiraladığınız aracı bazı nedenlerden dolayı ana şubesi dışında farklı bir noktaya teslim etmeniz gerektiğinde, kiralamanın süresine bakılmaksızın tek yön ücreti uygulanır. Ve son olarak orijinal kiralayan dışında aracı kullanması için her ek sürücünün bilgisi kiralama sözleşmesinde açık ve doğru bir şekilde belirtilmelidir.


Koral Ofisleri ve İletişim

Koral Rent A Car Muğla merkezli bir araç kiralama firmasıdır. Marmaris bölgesinde birçok şubeye sahiptir. Muğla, Dalaman, Fethiye, Dalyan, Göcek ve Bodrum’da merkez ofisleri bulunmaktadır. Muğla Bodrum Milas Havalimanı bir Koral araç kiralama şubesine ev sahipliği yapmaktadır. Herhangi bir arıza, kaza ve ya yeni araç talebi için Koral araç kiralama 24 saat Acil Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.
 

Koral İletişim

Telefon: 444 80 98
Telefon: 0532 216 98 17
E-Posta: info@koralrentacar.com
Website:

Adres:
Kemal Elgin Bulvari No:44/2 Marmaris / Muğla / Türkiye

Koral Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok