Hasgul Online Araç Kiralama

Hasgul Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • C Elysee
  Hatay Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.992,48 TL
 • 301
  Hatay Havalimanı
  301
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.992,48 TL
 • Egea
  Hatay Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.992,48 TL
 • Egea
  Hatay Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.343,51 TL
 • 301
  Hatay Havalimanı
  301
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.343,51 TL
 • Sandero
  Hatay Havalimanı
  Sandero
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.560,52 TL
 • Corsa
  Hatay Havalimanı
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.560,52 TL

Hasgul Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Hasgul firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Hasgul araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Hasgul firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Hasgul araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Hasgul araç kiralama firmasında C Elysee, 301, Egea, Sandero, Corsa tür araçlar bulunur.

Hasgul Araç Kiralama Firası Hakkında

Hasgül Rent a Car, Hatay ve Adana’da hizmet veren, müşteri memnuniyetine önem gösteren ve çözüm odaklı çalışan ekibi ile bölgede tercih edilen bir araç kiralama firmasıdır. Hasgül Rent a Car, ister iş seyahatleri isterseniz de aileniz ile yapacağınız tatiller olsun her bütçeye uygun ve farklı modellerde geniş araç filosu ile seyahatinizi kolayca planlamanız için en iyi seçeneklerden biridir.


Hasgül Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralamanızı bütçenize uygun bir şekilde yapmak istiyorsanız araç kiralama fiyatlarını etkileyen birçok unsurun olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikli olarak araç kiralama süresi fiyatı belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Hasgül Rent a Car’da araçları en az 24 saat süre ile kiralayabilirsiniz. Kiralanan araçta 3 saati aşan gecikmeler yaşandığında tam gün ücreti kiracıdan talep edilir.
Fiyatı etkileyen bir diğer etken ise km sınırıdır. Hasgül, kiracıların günlük km sınırını geçmeleri halinde ek ödeme talep edecektir. Bunun dışında Hasgül Rent a Car, araçları her zaman dolu yakıt deposu ile müşterilerine sunar. Kiracı aracı yakıt deposunun dolu olarak iade etmelidir. Eğer yakıt deposu dolu olarak verilmez ise eksik olan yakıt, güncel yakıt fiyatları doğrultusunda belirlenerek ödeme istenir. 
Fiyatları belirleyen diğer unsurlardan biri ise sigorta ve vergilerdir. Ayrıca ek hizmetler, ek sürücü gibi durumlar fiyatları değiştirecektir. Kiracının uzun dönemli kiralama hizmeti almak istemesi durumunda özel fiyatlar uygulanır.


Hasgül Araç Kiralama Koşulları

Hasgül araç kiralama ile araç kiralamak isteyen müşteriler firma tarafından belirlenen bazı koşulları sağlamaları gerekmektedir. Araç kiralarken yaş ibrazı ve sürücü belgesi talep edilmektedir. Bu bilgilerin yeterliliği talep edilen aracın sınıfına göre değişmektedir.
Kiracının ekonomi sınıf araçlar için en az 22, Orta sınıf araçlar için en az 24, Minibüs sınıfı araçlar için ise en az 26 yaşını tamamlamış olması ve bunlara ek olarak ise en az 2 yıllık yerli ve uluslararası geçerli sürücü belgesine sahip olması gerekir.
Ayrıca araç kiralama esnasında müşteri, kendi adının bulunduğu ve en az 6 ay geçerliliği olan bir kredi kartı ile ödeme yapmalıdır. Kredi kartının bir başkasına ait olması halinde kiralama işlemi gerçekleştirilemez. Ancak kredi kartı sahibinin, araç kiralama işlemini gerçekleştirecek kişi ile beraber sözleşmede imzası bulunması araç kiralama için yeterli olmaktadır.
Sizler de bu koşulları sağladığınızı düşünüyorsanız online araç kiralama ile erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.


Hasgül Ofis ve İletişim

Hasgül Rent a Car Hatay, Gaziantep ve Adana’da hizmet vermektedir. Kiralanan aracın teslimatı ise 4 farklı lokasyon üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu lokasyonlardan ikisi ofislerin bulunduğu ili kapsamaktadır. Hatay ilindeki lokasyon noktaları Hatay Merkez ve Hatay Havalimanı’dır. Diğer lokasyon noktaları ise Adana Havalimanı ve Gaziantep Havalimanı’dır. Eğer aracı farklı bir lokasyonda teslim etmeyi talep ediyorsanız ofisle iletişime geçmeyi unutmayın.
 

Hasgul İletişim

Telefon: 0326 214 96 73
Telefon: 0532 423 23 73
E-Posta: hasgul@hasgulrentacar.com
Website:

Adres:
İstiklal Cad. No. 75/B Antakya, HATAY

Hasgul Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok