Harafilo Online Araç Kiralama

Harafilo Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Harafilo firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Harafilo araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Harafilo araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Harafilo firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Harafilo araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Harafilo firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Harafilo Araç Kiralama Firası Hakkında

Hara Otomotiv Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet veren bir araç kiralama firmasıdır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerinin odak noktası olmaya devam etmektedir. Bunun yanında birçok firmaya da araç filo hizmeti sunmakta olan Hara otomotiv kullanıcılarına güven ve samimiyet aşılamaktadır. Sizler de Hara Filo farkından faydalanmak istiyorsanız yapacağınız erken rezervasyonlarla bütçenize uygun aracı anında seçip kiralayabilirsiniz.


Hara Filo Araç Kiralama Fiyatları

Hara Otomotiv her bütçeye uygun geniş araç filosu ile müşterilerine pek çok kolaylık sağlamaktadır. Buna ek olarak tabii ki de araç kiralarken pek çok unsur kiralama fiyatlarını artırmakta veya azaltmaktadır. Öncelikli olarak kiralayacağınız aracın modeli, kiralayacağınız süre ve aracın km sınırı fiyatı belirlemede önemli bir unsurdur. Kiralama süresi minimum 3 gündür. Aylık ve yıllık kiralamalarınız için özel fiyat uygulaması yapılmaktadır. Bunun için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Hara Otomotiv aracılığı ile kiralanan araç fiyatlarına kaza sigortası, KDV ve diğer vergiler dahildir. Ancak hırsızlık sigortası, poliçe unsurlar fiyatlamanın dışında tutulur. Yine talep edilen ek hizmetler de fiyatları etkiler.
Araç tesliminde ise belirlenen teslim tarihinin aksaması ek ödeme yükümlülüğünü doğurur. Firma gecikilen saat oranında ücret talep eder. 3 saati aşan gecikme durumunda ise kiracıdan günlük araç kiralama ücreti talep edilecektir.
Ayrıca ödemelerinizi araç kiralama aşamasında isterseniz nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Hara Filo Araç Kiralama Koşulları

Hara Otomotiv araçlarından faydalanmak isteyen müşterilerin birkaç koşulu sağlamaları gerekmektedir. Ehliyet ve yaş sınırı bu koşullardan ilkini oluşturmaktadır. Araç kiralama hizmeti almak isteyenlerin kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D segmentli araçlar için yerli ve geçerli uluslararası ehliyete sahip olmaları ve 25 yaşını tamamlamış ayrıca minimum 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.
Tüm bunlara ek olarak aracın teslim alınabilmesi için ehliyet, kimlik ve varsa pasaport fotokopisinin de ofise götürülmesi gerekmektedir.
Kiracı belirlenen kilometre sınırını aşar ise ek ödemeye tabi tutulur. Aracın teslimi ise aracın alındığı ofis dışında bir yere yapılamaz. Ancak tek yönlü kiralamalarda araç teslimi için firma ile konuşulması önerilir.
Kiralanmak istenen her araç için marka ve modeline göre değişen tutarlarda depozito ücreti ödenmesi gerekir. Aracın tesliminden sonra ise ödenen depozito belirli bir süre sonra müşteriye iade edilir.


Hara Filo Ofis ve İletişim

Hara Otomotiv’in Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere pek çok farklı noktalarda ofisi bulunmaktadır. Hara Filo’nun İstanbul Pendik, İstanbul Ümraniye, İstanbul Üsküdar, İstanbul Çekmeköy, İstanbul Başakşehir / İkitelli, İstanbul Bahçelievler, Edirne Merkez, Kırklareli Merkez, Kayseri Kocasinan, Kocaeli Gebze, Kocaeli İzmit Ofis olmak üzere 11 farklı noktada ofisi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, Kayseri Erkilet Havalimanı, Siva Nuri Demirağ Havalimanı olmak üzere alış ve teslim lokasyon noktaları bulunmaktadır.
 

Harafilo İletişim

Telefon: 0216 335 40 40
E-Posta: info@haraotomotiv.com.tr
Website:

Adres:
Merkez Office :Esenkent Mahallesi Muhterem Sokak No:34/A Dudullu - Ümraniye - İSTANBUL

Harafilo Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok