Gul Online Araç Kiralama

Gul Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Peugeot 208
  Hatay-Tümü
  Peugeot 208
  veya benzeri
  Ekonomi
  425,50 TL
 • Citroen C3
  Hatay-Tümü
  Citroen C3
  veya benzeri
  Ekonomi
  425,50 TL
 • Peugeot 301
  Hatay-Tümü
  Peugeot 301
  veya benzeri
  Intermediate
  425,50 TL
 • Fiat Egea
  Hatay-Tümü
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Intermediate
  425,50 TL
 • Renault Clio 5
  Hatay-Tümü
  Renault Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  510,60 TL
 • Fiat Egea
  Hatay-Tümü
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Intermediate
  531,87 TL
 • Peugeot 2008
  Hatay-Tümü
  Peugeot 2008
  veya benzeri
  SUV
  744,62 TL
 • Opel Insignia
  Hatay-Tümü
  Opel Insignia
  veya benzeri
  Premium
  851,00 TL
 • Peugeot 208
  Hatay-Serinyol
  Peugeot 208
  veya benzeri
  Ekonomi
  319,12 TL
 • Renault Clio 4
  Hatay-Serinyol
  Renault Clio 4
  veya benzeri
  Ekonomi
  319,12 TL

Gul Araç Kiralama Firası Hakkında

Gül Rent a Car, İstanbul ilinde hizmet veren, uygun bütçeli araçlar sunan ve müşteri memnuniyetini odak noktasına almış olan bir araç kiralama firmasıdır. İş seyahatleri için ekonomi sınıf araçlardan tatil gezileri için geniş bagaj seçenekli araçlara dek SUV, sedan, pick-up araçlara kadar pek çok seçeneği bir arada sunan Gül Rent a Car İstanbul, aradığınız her aracı en uygun fiyata bulabilmeniz için her an hazır.


Gül Araç Kiralama Fiyatları

Gül Rent a Car İstanbul araç kiralama fiyatları; aracın marka ve modeline göre değişebildiği gibi kiralama süresine göre de farklılık gösterecektir. Ayrıca araç kiralanırken ödenmesi gereken teminat, sigorta ücretleri de vardır. Vergiler ise fiyatlara dahildir. Bunların yanında ek hizmetler; çocuk koltuğu, detaylı temizlik gibi hizmetler yanında ek sürücü belirtilmesi de fiyatların değişmesinde etken rol oynamaktadır.
Gül Rent a Car İstanbul, kiralanan her araca bir kilometre sınırı belirler. Kilometre sınırını aşan sürücülerin ödemekle yükümlü oldukları tutar, aştıkları kilometre başına hesaplanır ve kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir. Ayrıca kiracıya ek olarak başka bir sürücünün aracı kullanacak olması da ücrete tabidir. Her ek sürücü başına ödeme yapılması gerekir.
Gül Rent a Car İstanbul, araç teslimlerinde süre aşılması halinde saat başı gecikme ücreti uygular. Bu ücret aracın sınıfına ve aşılan teslim süresine göre değişir. 3 saati aşan geç teslim durumlarında günlük araç kiralama ücreti kesilir.


Gül Araç Kiralama Koşulları

Gül Rent a Car araç kiralama hizmeti için gerekli olan birkaç koşul vardır. Müşterinin aracı kiralayabilmesinin ön şartı en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşını doldurmuş olmasıdır. Bu koşulları sağlayan müşteriler istedikleri aracı depozito bedelini ödeyerek kiralayabilirler.
Kiralama süreleri ise en az 7 gündür. Günlük araç kiralama hizmeti verilmemekte ancak aylık ve yıllık kiralama hizmeti verilmektedir. Müşteriler araçların sınıfına oranla değişen depozito miktarlarını ödemekle yükümlüdürler. Kiracı, aracı teslim ettikten sonra depozito ücretini geri alabilir.
Kiracı aracı yakıt deposu dolu bir şekilde teslim alır. Teslim tarihi geldiğinde araç, yakıt deposu dolu şekilde Gül Rent a Car’a teslim edilmelidir. Aksi takdirde eksik yakıt kadar ücret kiracıdan tahsil edilir.
Ödeme ise nakit olarak gerçekleştirilemez. Ödemeler Debit kart veya kredi kartı ile yapılmalıdır. Aracın teslimi İstanbul’da bulunan ofise yapılmalıdır. Kiralama işlemleri için sürücü belgesi, kimlik veya pasaport ayrıca ikamet adresinizi belirten adınıza düzenlenmiş son fatura ile ofise gidilmesi gerekmektedir. Eksik evrak ve belge olması durumunda yapılan rezervasyon iptal edilebilir.


Gül Ofis ve İletişim

Gül Ren a Car, İstanbul Bahçelievler’deki ofisinde uygun fiyatlı ve güvenilir yapısı ile hizmet vermektedir. Online rezervasyon yaparak araç kiralama işlemini başlatın. Daha sonrası için ofisi ziyaret ederek aracınızı kolayca teslim alın. Herhangi bir sorunuz için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Gul İletişim

Telefon: 0212 644 88 92
E-Posta: gulnezih@outlook.com
Website:

Adres:
BAHÇELİEVLER MAH. İ.ÇALIŞLAR CD.ÖMÜR SOKAK 13 1 BAHÇELİEVLER/ İSTANBUL Bahçelievler İstanbul

Gul Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok