Gul Online Araç Kiralama

Gul Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • 208
  iskenderun
  208
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.099,00 TL
 • C3
  iskenderun
  C3
  veya benzeri
  Ekonomi
  12.099,00 TL
 • 301
  iskenderun
  301
  veya benzeri
  Intermediate
  13.611,37 TL
 • Egea
  iskenderun
  Egea
  veya benzeri
  Intermediate
  13.611,37 TL
 • Clio 5
  iskenderun
  Clio 5
  veya benzeri
  Ekonomi
  14.518,80 TL
 • i20
  iskenderun
  i20
  veya benzeri
  Ekonomi
  14.518,80 TL
 • 2008
  iskenderun
  2008
  veya benzeri
  SUV
  22.685,62 TL

Gul Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Gul firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Gul araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Gul firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Gul araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Gul araç kiralama firmasında 208, C3, 301, Egea, Clio 5, i20, 2008 tür araçlar bulunur.

Gul Araç Kiralama Firası Hakkında

Gül Rent a Car, İstanbul ilinde hizmet veren, uygun bütçeli araçlar sunan ve müşteri memnuniyetini odak noktasına almış olan bir araç kiralama firmasıdır. İş seyahatleri için ekonomi sınıf araçlardan tatil gezileri için geniş bagaj seçenekli araçlara dek SUV, sedan, pick-up araçlara kadar pek çok seçeneği bir arada sunan Gül Rent a Car İstanbul, aradığınız her aracı en uygun fiyata bulabilmeniz için her an hazır.


Gül Araç Kiralama Fiyatları

Gül Rent a Car İstanbul araç kiralama fiyatları; aracın marka ve modeline göre değişebildiği gibi kiralama süresine göre de farklılık gösterecektir. Ayrıca araç kiralanırken ödenmesi gereken teminat, sigorta ücretleri de vardır. Vergiler ise fiyatlara dahildir. Bunların yanında ek hizmetler; çocuk koltuğu, detaylı temizlik gibi hizmetler yanında ek sürücü belirtilmesi de fiyatların değişmesinde etken rol oynamaktadır.
Gül Rent a Car İstanbul, kiralanan her araca bir kilometre sınırı belirler. Kilometre sınırını aşan sürücülerin ödemekle yükümlü oldukları tutar, aştıkları kilometre başına hesaplanır ve kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir. Ayrıca kiracıya ek olarak başka bir sürücünün aracı kullanacak olması da ücrete tabidir. Her ek sürücü başına ödeme yapılması gerekir.
Gül Rent a Car İstanbul, araç teslimlerinde süre aşılması halinde saat başı gecikme ücreti uygular. Bu ücret aracın sınıfına ve aşılan teslim süresine göre değişir. 3 saati aşan geç teslim durumlarında günlük araç kiralama ücreti kesilir.


Gül Araç Kiralama Koşulları

Gül Rent a Car araç kiralama hizmeti için gerekli olan birkaç koşul vardır. Müşterinin aracı kiralayabilmesinin ön şartı en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşını doldurmuş olmasıdır. Bu koşulları sağlayan müşteriler istedikleri aracı depozito bedelini ödeyerek kiralayabilirler.
Kiralama süreleri ise en az 7 gündür. Günlük araç kiralama hizmeti verilmemekte ancak aylık ve yıllık kiralama hizmeti verilmektedir. Müşteriler araçların sınıfına oranla değişen depozito miktarlarını ödemekle yükümlüdürler. Kiracı, aracı teslim ettikten sonra depozito ücretini geri alabilir.
Kiracı aracı yakıt deposu dolu bir şekilde teslim alır. Teslim tarihi geldiğinde araç, yakıt deposu dolu şekilde Gül Rent a Car’a teslim edilmelidir. Aksi takdirde eksik yakıt kadar ücret kiracıdan tahsil edilir.
Ödeme ise nakit olarak gerçekleştirilemez. Ödemeler Debit kart veya kredi kartı ile yapılmalıdır. Aracın teslimi İstanbul’da bulunan ofise yapılmalıdır. Kiralama işlemleri için sürücü belgesi, kimlik veya pasaport ayrıca ikamet adresinizi belirten adınıza düzenlenmiş son fatura ile ofise gidilmesi gerekmektedir. Eksik evrak ve belge olması durumunda yapılan rezervasyon iptal edilebilir.


Gül Ofis ve İletişim

Gül Ren a Car, İstanbul Bahçelievler’deki ofisinde uygun fiyatlı ve güvenilir yapısı ile hizmet vermektedir. Online rezervasyon yaparak araç kiralama işlemini başlatın. Daha sonrası için ofisi ziyaret ederek aracınızı kolayca teslim alın. Herhangi bir sorunuz için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Gul İletişim

Telefon: 0212 644 88 92
E-Posta: gulnezih@outlook.com
Website:

Adres:
BAHÇELİEVLER MAH. İ.ÇALIŞLAR CD.ÖMÜR SOKAK 13 1 BAHÇELİEVLER/ İSTANBUL Bahçelievler İstanbul

Gul Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok