EkarGlobal Online Araç Kiralama

EkarGlobal Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Renault Clio
  Košice-Košice International Airport (KSC)
  Renault Clio
  veya benzeri
  Ekonomi
  545,39 TL
 • Dacia Sandero Stepway
  Košice-Košice International Airport (KSC)
  Dacia Sandero Stepway
  veya benzeri
  Kompakt
  617,47 TL
 • Fiat Tipo
  Košice-Košice International Airport (KSC)
  Fiat Tipo
  veya benzeri
  Kompakt
  926,74 TL
 • Dacia Logan
  Košice-Košice International Airport (KSC)
  Dacia Logan
  veya benzeri
  EconomyElite
  2.385,90 TL
 • Volkswagen Polo
  Gdańsk-Gdańsk Lech Wałęsa Havaalanı
  Volkswagen Polo
  veya benzeri
  Ekonomi
  6.621,76 TL
 • Ford Focus
  Gdańsk-Gdańsk Lech Wałęsa Havaalanı
  Ford Focus
  veya benzeri
  Kompakt
  12.756,68 TL
 • Mercedes Benz A Class
  Gdańsk-Gdańsk Lech Wałęsa Havaalanı
  Mercedes Benz A Class
  veya benzeri
  CompactElite
  17.395,35 TL
 • Peugeot 3008
  Gdańsk-Gdańsk Lech Wałęsa Havaalanı
  Peugeot 3008
  veya benzeri
  SUV
  45.923,50 TL
 • Toyota Corolla
  Nišavski okrug-Niš Constantine the Great Airport
  Toyota Corolla
  veya benzeri
  Intermediate
  958,63 TL
 • Fiat Panda
  Korfu-Merkez
  Fiat Panda
  veya benzeri
  Mini
  1.116,15 TL

EkarGlobal Araç Kiralama Firası Hakkında

Global Rent a Car başta Almanya olmak üzere Rusya, Finlandiya, Sırbistan, Fas, Portekiz, Hırvatistan gibi pek çok ülkenin yanı sıra Türkiye’de de hizmet hayatına başlamış, 100 ülkede faaliyet gösteren ve 5000’den fazla kiralama noktasına sahip bir araç kiralama firmasıdır. Tatil ve seyahatlerde düşük fiyatlı araçlar ve akılcı çözümler sunan Global Rent a Car, ‘Nerede olduğun ve hangi aracı kiralamak istediğin fark etmez, Global sana en uygun aracı en iyi fiyata sunar.’ mottosuyla yola çıkmış ve Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilir olmayı hedefleyen dünyanın önde gelen araç kiralama şirketlerinden biridir.


Global Araç Kiralama Fiyatları

Global Rent a Car araç kiralama fiyatları; kiralanan aracın markası, modeli, sınıfı, yakıt türü ve vites seçenekleri bağlamında belirlenir. Ayrıca araç sigortası, vergiler, ek hizmetler, ek sürücü bedeli ve araç kiralama süresi bağlamında da fiyatlar değişir.
Global Rent a Car, araçların sınıfına ve kullanım süresine istinaden araç kiralama ücretine ek olarak depozito ödemesi de alır. Alınan depozito araç iadesinden sonra kiracıya en kısa sürede ödenir.
Global Rent a Car politikasına göre kiralanan her araç süresi bağlamında kilometre sınırına tabi tutulur. Kiracı eğer kilometre sınırını aşarsa bu durum kilometre başına düşen ücretin ödenmesi yükümlülüğünü doğurur.
Her araç belirlenen sürede teslim edilmelidir. Aracın geç teslim edilmesi, getirilen her geç saat oranınca ücretlendirilir. 4 saatten fazla olan gecikmelerde günlük kiralama bedeli kiracının kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir.


Global Araç Kiralama Koşulları

Global Rent a Car, araç sınıfına göre değişmekle birlikte 1 ila 5 yıllık sürelerde ehliyet belgesine sahip olunmasını şart koşar.  Yaş sınırı ise Ekonomi sınıf araçlar için en az 21, Orta sınıf araçlar için en az 23, SUV araçlar için araç kiralama yaşı en az 25, Lux ve Premium araçlarda araç kiralama yaşı en az 27 olmalıdır.
Kiralanan araçlar ülke sınırı dışına çıkarılamaz. Eğer araç bir ada içerisinde kiralanmış ise aracın anakaraya çıkarılmasına ve tam tersi durumuna izin verilmez.
Global Rent a Car kiralanan aracı yakıt deposu dolu olarak kiracıya vermekle yükümlüdür. Aynı şekilde kiracı da aracı teslim ettiğinde, aldığındaki yakıt deposu miktarı kadar yakıt ile teslim etmekle yükümlüdür.
Kiracı dışında aracı kullanacak ek bir sürücü var ise belirtilmelidir. Ayrıca ek sürücü başına belirlenen miktarın ödemesi gerçekleştirilmelidir.


Global Ofis ve İletişim

Global Rent a Car, İstanbul, Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Belek, Bodrum, Diyarbakır, Elâzığ, Yozgat, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Karaman, Kayseri, Konya ve Malatya gibi birçok il ve ilçede bulunan ofisleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca firmanın bu illerde İstanbul Havalimanı, Antalya Havalimanı, Konya Havalimanı gibi pek çok havalimanında da ofisleri bulunmaktadır.
 

EkarGlobal İletişim

Telefon: 0850 304 3527
E-Posta: rezervasyon@ekartur.com
Website:

Adres:
Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No: 17 Prestige 24 Plaza Kat: 2 Daire: 3-4 Bahçelievler / İstanbul

EkarGlobal Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok