Galerium Online Araç Kiralama

Galerium Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Galerium firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Galerium araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Galerium firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Galerium araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Galerium Araç Kiralama Firası Hakkında

Galerium, Denizli ilinde faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve geniş araç yelpazesi ile pek çok farklı seçenek sunan bir araç kiralama firmasıdır. Ekonomi, orta, SUV, Premium ve Lux araç sınıflarını içinde barındıran Galerium ile seyahat etmek artık daha kolay. Galerium rent a car, 7/24 hizmet veren müşteri servisi ve cazip fiyatları ile sizlere aradığınız araç kiralama hizmetini vermek için hazır.


Galerium Araç Kiralama Fiyatları

Galerium rent a car’dan araç kiralamak isteyenleri bekleyen fiyatlar, pek çok değişkeni içinde barındırmaktadır. Bunlardan; araç sigortaları, depozito, teminat gibi unsurların yanında aracın; sınıfı, markası ve kiralama süresi fiyatları oluşturan unsurlardır.
Galerium Rent a Car’da araçlar, sınıflarına göre değişen oranlarda vergilendirme sistemine tabi tutulurlar. Ayrıca araç kiralanmadan önce belirli bir miktar depozito ödemesi alınmaktadır. Alınan bu meblağ araç tesliminden sonra müşteriye ödenir.
Araç kiralama fiyatları; hırsızlık sigortası, yol yardımı gibi ek hizmetler ile değişebilir. Bunun yanı sıra araca elenmesi istenen çocuk koltuğu, detaylı temizlik gibi hizmetler de fiyatları değiştirir.
Kiracılara araçlar, model ve marka bağlamında belirlenen bir kilometre sınırı ile teslim edilir. Eğer kiracı bu sınırı aşar ise kilometre başına belirli miktar ücreti ödemekle yükümlüdür.
Araçlar kiracılara belirli bir yakıt deposu eşliğinde teslim edilir ve araç iade edilirken yakıt deposunun teslim edildiği andaki duruma eşit olması gerekir. Teslim sırasında yakıt deposunun gerektiği düzeyde olmaması durumunda kiracı yakıt ücretini ödemelidir.


Galerium Araç Kiralama Koşulları

Her araç kiralama firmasında olduğu gibi Galerium Rent a Car’da da araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenlerin yerine getirmesi gereken koşullar vardır. Öncelikle kiracı ve sürücünün ekonomi sınıf araç kiralamalarında en az 1 yıllık ehliyet belgesi ve 21 yaşını doldurmuş olma şartı aranır. Orta sınıf araçlar için bu koşul en az 2 yıllık ehliyet ve 25 yaşını doldurmuş olma, SUV, Premium ve Lux araç sınıflarında ise en az 3 yıllık ehliyet belgesi ve 27 yaşını doldurmuş olma zorunluluğudur.
Galerium Rent a Car’da araç kiralama süreleri 24 saat ile başlar. Araçlar; günlük, aylık ve yıllık olarak kiralanabilir.
Kiralanan aracın depozitosu nakit olarak tahsil edilemez, kredi kartından otomatik olarak çekilir ve aracın tesliminden sonra kiracıya geri ödenir.
Kiracının, aracı Galerium Rent a Car şubesine teslim etmesi gerekir. Eğer teslimatın başka bir yerde gerçekleştirilmesi talep edilirse bu talep, aracın teslim edileceği lokasyon bilgisi çerçevesinde değerlendirilerek fiyatlandırılır ve kiracıdan tahsil edilir.


Galerium Ofis ve İletişim

Galerium Rent a Car Denizli ilinde hizmet vermektedir. Ege Bölgesi’nde en çok tercih edilen araç kiralama firmalarından biri olan Galerium geniş araç filosu, müşterilerine sunduğu cazip fiyatlar ve kampanyalar ile aranılan bir araç kiralama firmasıdır.
 

Galerium İletişim

Telefon: 0258 261 90 80
Telefon: 0533 461 17 97
E-Posta: info@galeriumrentacar.com
Website:

Adres:
Topraklık Mah. Kayalık Cad.No:109 Denizli

Galerium Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok