Fidnar Online Araç Kiralama

Fidnar Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Fidnar firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Fidnar araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Fidnar firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Fidnar araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Fidnar Araç Kiralama Firası Hakkında

Müşterilerini özel hissettiren ve onların ihtiyaçlarını misyon edinen hizmet anlayışıyla Fidnar Rent a Car, sektörde adından çokça söz ettiren bir firmadır. Mardinde araç kiralama hizmeti veren firma konforlu ve güvenilir seyahatin tek adresidir. Günlük, aylık ve yıllık olarak araç kiralama imkanı sağlamasıyla her bütçeye hitap eden aracı, filosunda bulmak mümkündür. Müşterilerinin düşüncelerine değer veren, onların konforunu en üst seviyede tutan hizmet anlayışıyla Fidnar Rent a Car, ileride adından daha çok söz ettirecektir.
 

Fidnar Araç Kiralama Fiyatları

Müşterilerin araç kiralama firmasından beklentileri dürüst ve iyi bir hizmettir. Seyahatlerinin huzurlu ve rahat geçmesi için alınan hizmet oldukça önemlidir. Fidnar Rent a Car, müşterilerinin beklentilerini asla boşa çıkarmaz. Sağladığı hizmetin koşulları bellidir ve müşterilerle yapılan kiralama sözleşmesinde yer almaktadır. Profesyonel iş ahlakıyla hizmet verdiği için gözünüz arkada kalmadan güvenle aracınızı kiralayabilirsiniz. Firmanın hizmet koşullarının en önemlisi sürücü ehliyeti ve firma tarafından belirlenen yaş aralığıdır. Farklı gruplar için yapılan araç kiralamalarında yaş sınırı ve sürücü belgesi süresi değişkenlik göstermektedir. Aracın rutin olan kasko, teknik bakım gibi kontrolleri önceden yapılmıştır. Araçlar dolu depoyla müşterilere teslim edilir ve aynı şekilde teslim alınır. Bunun yanında gruplara göre araçların günlük ve aylık kilometre sınırı bulunmaktadır. Bu sınıra dikkat edilmediği takdirde aşım ücreti tahsil edilmektedir. Tüm bu koşullar kiralama sözleşmesi ile tescillenerek firma ve müşteri arasındaki güven sağlanmaktadır.
 


FidnarAraç Kiralama Koşulları

Seyahate çıkmadan önce bütçenizi, ihtiyaç ve isteklerinize göre belirlemeniz gerekir. Tüm planlamayı önceden yapmak hem rahat etmenizi sağlar, hem de seyahatinize kolaylık getirir. Araç kiralama işlemleriniz için de belirli bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Bu konuda Fidnar Rent a Car size uygun fırsatlar sunmaktadır. Ekonomik, VIP araçlar, arazi ve ticari araçlar olarak belli kategoriler altında kiralama işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Model ve markaya göre araç fiyatları değiştiği gibi ek hizmet istenmesi durumunda da ücret artmaktadır. Örneğin, şoförlü araç kiralama ve havaalanı transfer hizmeti ek hizmetler dahilindedir. Kurumsal şirketler için de firma, filo araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Filo araç kiralama ücretleri için web sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm araçların fiyat listesine de siteden bakabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.


Fidnar Ofisleri ve İletişim

Fidnar Rent a Car, online hizmetler konusunda oldukça başarılı bir web sitesine sahip. Kullanışlı ve kolay ara yüzü sayesinde siteden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Erken rezervasyonlarda müşterilerine indirim ve kampanyalarla cazip fiyatlar sunmaktadır. Firmayı sosyal medya hesaplarından da takip edebilir, indirimlerden önceden haberdar olabilirsiniz. Çağrı merkezi numaraları da web sitesini kullanmak istemeyenler için 7/24 hizmet vermektedir. Araç kiralama işlemlerinizde hızlı ve kolay iletişim sağlayan Fidnar Rent a Car ile seyahatiniz sorunsuz geçecek.
 

Fidnar İletişim

Telefon: 0542 275 06 33
Telefon: 0543 497 37 47
E-Posta: info@fidnarrentacar.com
Website:

Adres:
Yenişehir Mh. PTT 238. Cd. İlkem Sitesi Altı A Blok No:1 - Artuklu / Mardin Mardin

Fidnar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok