Eser Online Araç Kiralama

Eser Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Eser firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Eser araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Eser firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Eser araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Eser Araç Kiralama Firası Hakkında

Turistik ve iş amaçlı gezilerinizin konforlu, güvenli ve verimli geçmesini sağlayan en büyük kurtarıcınız, kiraladığınız araçtır. Gittiğiniz şehirlerde güvenilir ve doğru bir firma bulabilmeniz çok önemlidir. Böyle bir hizmeti sağlayan firmalardan birisi de Denizli’de hizmet veren Eser Rent a Car’dır. Profesyonel ve müşteri odaklı hareket eden firmadan kiralayacağınız araç ile şehrin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.
 

Eser Araç Kiralama Fiyatları

 
Eser Rent a Car, günlük, aylık ve yıllık kiralama taleplerinize uygun seçenekler sunmaktadır. Kapsamlı araç filosu ve modelleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Denizli’ye iş, seminer ya da toplantı amacıyla gelen müşteriler için küçük ve fonksiyonel araç temin edilirken, turistik amaçlı gezmeye gelen kalabalık aileler için büyük araç seçeneği bulunmaktadır. VIP araç hizmeti almak isteyen müşterilerine de firma  cazip tekliflerle şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama imkanı sağlamaktadır. Firmanın bir diğer hizmeti ile havaalanı transfer seçeneğidir. Denizli’ye indikten sonra aracınızın sizi karşılamasını istiyorsanız bu teklifi mutlaka değerlendirmelisiniz. Ayrıca firma kiraladığınız aracı bulunduğunuz yere ücretsiz olarak teslim etmektedir. Firma ile ilgili bilgilere web sitesi üzerinden detaylı olarak ulaşabilirsiniz.
 

Eser Araç Kiralama Koşulları

 
Araç kiralama işlemleri belirli çerçeve ve kurallar içerisinde yapılmaktadır. Tüm sektör genelinde kabul edilen koşullar, her kurumsal firma tarafından uygulanmaktadır. Bunların başında aracın teknik bakım ve kasko işlemlerinin yapılması gelmektedir. Tüm araç kiralama sözleşmelerinin içeriğinde bulunan bu koşulların yanısıra firmalar da müşterilerinden beklediği koşulları eklemektedir. Profesyonel ve güvenilir bir seyahat için bu koşullar oldukça önemlidir. Eser Rent a Car, müşteri haklarını gözeten hizmet politikasıyla bazı hizmet koşullarına sahiptir. Öncelikle sözleşme içerisinde yer almayan olası trafik ihlalleri, sürücü sorumluluğundadır. Kiralama öncesinde bu kazaları kapsayıcı sigorta işlemleri yapılmamaktadır. Araç kiralama süresi en az bir günlük yapılabilmektedir ve farklı araç kategorilerine göre düzenlenen bir ehliyet ve yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Araç kullanımı sonrası teslim edilecek kişi Eser Rent a Car çalışanı dışında birisi olmamalıdır. Aksi halde tüm sorumluluk sürücüye aittir.
Müşteriler açısından araç kiralama hizmetinde önemli diğer bir konu, fiyatlardır. Firma araçların model ve kalitesine göre fiyat tablosunu belirlemiştir. Araç kiralama ücretleri için kendi sitesinden bilgi edinebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca sitede indirim ve müşterilere özel kampanyalarla daha uyguna araç kiralayabilirsiniz.
 

Eser Ofisleri ve İletişim

 
Esas Rent a Car firma olarak müşterilerinin görüş ve düşüncelerine değer verir ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında anında cevap vermeye çalışır. Özellikle online araç kiralama işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerin aradığını kolayca bulabileceği bir tasarıma sahip web sitesi ile hızlıca işlemlerinizi halledebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sitesinde yer alan canlı destek ekibi ile iletişime geçebilir ya da müşteri numaralarından anında ulaşabilirsiniz.
 

Eser İletişim

Telefon: 0258 241 48 81
Telefon: 0533 383 46 52
E-Posta: info@eserrentacar.com
Website:

Adres:
Topraklık Mah. Kayalık Cad. No: 113/A Merkezefendi / DENİZLİ

Eser Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok