Cratos Online Araç Kiralama

Cratos Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Cratos firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Cratos araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Cratos firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Cratos araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Cratos Araç Kiralama Firası Hakkında


Cratos, Ankara’da uzun yıllardır hizmet veren kurumsallaşmış ve araç kiralama sürecinizin her aşamasında size destek veren bir araç kiralama firmasıdır. Tüm müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine uygun araca ulaşmasını sağlayan hizmet politikası ile sektöründe öncü bir firmadır. Kiralama süresine göre değişkenlik gösteren kiralama hizmetleri, şirketlere toplu araç kiralama hizmeti de sağlamaktadır. Araç kiralama konusunda beklentilerinizin de üzerinde bir hizmet almak istiyorsanız güvenle tercih edebilirsiniz.
 

Cratos Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama işlemleri konusunda müşterilerin uyması gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Genel olarak tüm firmaların belirlediği koşullar olduğu gibi firmalar kişisel olarak da bazı koşullar belirleyebilmektedir. Cratos oto kiralama firmasının da müşterilerinden uymasını beklediği bazı koşullar bulunmaktadır. Öncelikle kiralama sözleşmesi içerisinde yer alan hizmet bedellerinin incelenmesi önemlidir. Araçların günlük ve aylık kiralamalarında kilometre sınırı bulunmaktadır. Genel olarak bu sınırlar 500 ile 6000 km arasında değişiklik göstermektedir. Kilometre aşımlarında ise ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Kiralanacak aracın ekonomik, orta ve premium gruplarında olmasına göre sürücü yaşı ve ehliyet süresi de bazı farklılıklar göstermektedir. Ekonomik gruplardan araç kiralama yaşı 21 iken, premium araç kiralamak için aracı kiralayacak sürücünün 28 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Araçların kaskoları genel prosedürleri gereği zorunludur. Ancak müşterilere ekstra güvence ve sigorta paketleri de sağlanmaktadır. Bu paketler, başınıza gelebilecek olağandışı durumlara karşı tedbirli olmanızı sağlar. Ayrıca adrese teslim araç kiralama prosedürüne göre şubelere olan yakınlığına bağlı olarak 5 kilometreye kadar ücretsizken, daha uzak mesafeler için belirli ücret hesaplaması yapılmaktadır.
 

Araç Kiralama Fiyatları

Cratos oto kiralama, uygun ücret ve kampanyalarıyla da müşterilerinin en çok tercih ettiği firmadır. Geniş ve son model araç filosu ve çeşitliliği ile uygun fiyata araç kiralamak mümkün. Araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Model ve teknik donanımlarını karşılaştırma yapabileceğiniz siteden kampanyalara da ulaşabilirsiniz. Kiralama ücretleri standart olarak belirlenmiştir ancak müşterilerin özel istekleri doğrultusunda artmaktadır. VIP araç kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama hizmeti ekonomik araçlara göre daha pahalıdır. Havaalanı transfer hizmeti de sunan firma, bu hizmet için ekstra ücret talep etmektedir. Ayrıca araç güvenliği için alacağınız sigorta paketleri de kiralama fiyatlarını arttırmaktadır. Konforunuzdan ve lüksünüzden taviz vermek istemiyorsanız bu hizmetleri mutlaka değerlendirmelisiniz.
 

Cratos Araç Kiralama İletişim

Cratos araç kiralama firması 7/24 siz müşterilerine hizmet vermektedir. Online platformlarda ve çağrı merkezi ile her an ve her yerden işlemlerinizi halledebilirsiniz. Online yapılan işlemlerde size özel fırsatları kaçırmamak için web sitesine göz atmanız yeterli. Araç kiralama yapan müşterilerine konaklama ve akaryakıt indirimleri sağlamaktadır. Kolay kullanımı sayesinde web sitesi üzerinden güvenle kiralama ya da rezervasyon işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca teknik destek ve bilgi almak için her zaman müşteri temsilcileri ya da online destek ekibiyle iletişim sağlanabilmektedir.
 

Cratos İletişim

Telefon: 0850 304 18 18
E-Posta: info@cratosotokiralama.com
Website:

Adres:
Libya Cad. 13 Kolej / ANKARA / TÜRKİYE

Cratos Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok