Citicarrental Online Araç Kiralama

Citicarrental Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • 301
  Kemalpaşa
  301
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.202,84 TL
 • C Elysee
  Kemalpaşa
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  4.202,84 TL
 • 301
  Aliağa
  301
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.247,07 TL
 • C Elysee
  Aliağa
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.247,07 TL
 • Egea
  Aliağa
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.247,07 TL
 • Symbol
  Aliağa
  Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.247,07 TL

Citicarrental Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Citicarrental firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Citicarrental araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Citicarrental firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Citicarrental araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Citicarrental araç kiralama firmasında 301, C Elysee, Egea, Symbol tür araçlar bulunur.

Citicarrental Araç Kiralama Firası Hakkında

Citicarrental, araç kiralama firması olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve hayatını kolaylaştırıcı hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Kiralama süresine bağlı olarak genel anlamda günlük, aylık ve yıllık olarak araç kiralama imkanı sağlamaktadır. Güvenilir ve konforlu bir seyahat için Citicarrental’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
 

Citicarrental Araç Kiralama Seçenekleri

Firma müşterilerine araç kiralama konusunda çok sayıda seçenek sunmaktadır. Geniş araç filosu ve araç model çeşitliliği ile talep ve isteklerinize uygun aracı seçmenizi kolaylaştırmaktadır. Seyahatinize uygun olarak belirleyeceğiniz araç için personel desteği de alabilirsiniz. İş seyahati için daha küçük ve fonksiyonel araç tercih edebileceğiniz gibi kalabalık grup ve aile yolculuklarınızda geniş araç tercih edebilirsiniz. Lüks ve şoförlü araç seçenekleri de değerlendirmeleriniz arasında olabilir. Ayrıca otomatik vitesli bir araç kiralama imkanını da yine firmanın sizlere sunduğu seçenekler arasında yer almaktadır. Şirketler içinde filo araç kiralama hizmeti veren firma, bu konuda da oldukça başarılıdır. Citicarrental firması ayrıca 2.el araç satışı da gerçekleştirmektedir. Piyasada yüksek fiyatlara bulabileceğiniz araçları firma sayesinde daha uyguna satın alabilirsiniz.
Citicarrental firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Araç kiralama sözleşmesi tamamen sizlerin haklarını korumaya yönelik hazırlanmıştır. Araçlar için ödenecek depozito fiyatları önceden belirlenmiştir. Firma araçların kasko, teknik bakım ve kontrollerinin yapımı, trafik kaza sigortası ve lastiklerinin kontrolü gibi konuları titizlikle yerine getirmektedir. Firma araç kiralama işlemlerinde en ince detayına kadar sizler için düşünmektedir.
 

Araç Kiralama Fiyatları ve Koşulları

Müşteriler için araç kiralamada en belirleyici unsur çoğu zaman fiyatlardır. Özellikle belirli bir süre için kiralanacak araçlarda fiyatın uygun olması oldukça önemlidir. Araç fiyatları model, yaş ve teknik donanım gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Standart bir araç için ödeyeceğiniz fiyat ile lüks bir araca ödeyeceğiniz fiyat birbirinden farklıdır. Ayrıca kiralama fiyatları, günlük, aylık ve yıllık olarak da değişmektedir. Firma araç kiralama fiyatları konusunda müşterilerin yüzünü güldürecek kampanyalar yapmaktadır. Sosyal medya üzerinden firmayı takip etmek sizlerin daha uyguna araç kiralama yapmanızı sağlayacaktır.
Araç kiralama koşulları ise her firmada olduğu gibi Citicarrental için de en önemli konudur. Öncelikle kiralayacak olan kişinin ehliyet süresi belli bir yılın üzerinde olmalıdır. Bu süre ekonomik araçlar için en az 2 yılken, lüks ve üst grup araçlar için ehliyetinizi aldığınız tarihin üzerinden en az 5 yıl geçmiş olması gerekir. Ayrıca kiralayacak olan kişinin yaşı, koşullar arasındadır. Araç kiralama yapacak kişinin yaşı en az 25 olmalıdır. Depozito ödemesi kira sözleşmesinde de belirtildiği gibi önceden yapılmalıdır. Sözleşme içerisinde yer almayan sürücü hatası olan olağandışı durumların sorumluluğu kiralama işlemini yapan kişiye aittir.
 

Citicarrental Destek ve İletişim

Citicarrental, kaliteli hizmet anlayışını çoğu şehirde müşterileriyle buluşturmaktadır. Türkiye’nin İstanbul, İzmir, Adana, Antalya; Bursa, Diyarbakır, Ankara gibi birçok şehrinde bulunan ofisleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden de online işlem ve destek imkanı sağlamaktadır.
 

Citicarrental İletişim

Telefon: 0232 422 1 909
Telefon: 0532 220 73 41
E-Posta: citi@citicarrental.com
Website:

Adres:
Kültür Mahallesi 1375 Sokak 6-B Alsancak Konak İzmir

Citicarrental Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok