Carwingo Online Araç Kiralama

Carwingo Araç Kiralama Firası Hakkında

Kuruluş yeri İstanbul olan, daha sonrasında birçok şehirde hizmet vermeye başlayan Carwingo, kaliteli hizmetiyle adından söz ettirmektedir. Kurulduğunda yerel bir firma olan Carwingo, müşteri  odaklı ilgili yaklaşımları ve araçlar için yaptığı geniş kapsamlı hizmetleri ile hızla büyümektedir. Daima güncel ve konforlu araçları filosunda bulundurmakta, ofislerinde 7/24 hizmet vermektedir. Güvenli ve kaliteli bir araç kiralama hizmeti için sıklıkla tercih edilen bir firma haline gelmiştir.


Carwingo Araç Kiralama Fiyatları

Carwingo ile araç kiralama çeşitli fiyat aralıklarında değişmektedir. Fiyatlar çok sayıda unsura bağlı olmakla birlikte bunlardan en önemlileri aracın sınıfı ve kiralanma süresidir. Kullanıcılar günlük olarak en az 24 saat, aylık olarak ise en az 30 günlük araç kiralayabilirler. Bir diğer önemli husus ise aracın kilometre sınırıdır. Araçların günlük 300 kilometre sınırı bulunmaktadır. Fiyatlar aralıkları günlük, aylık ya da yıllık kiralamalara göre değişmektedir.
Ekonomik sınıf araçlarda; günlük ücret 105-160 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.
Orta sınıf araçlarda; günlük ücret 160-220 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.
Üst sınıf araçlarda ise; günlük ücret 220-350 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.


Carwingo Araç Kiralama Koşulları

Carwingo ile araç kiralamak hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin sağlaması gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar sözleşmenin her iki tarafını da güvence altına almak amacıyla belirlenmiştir.
Araç kiralama hizmetinden ekonomi sınıfı araçlardan biriyle faydalanmak isteyenlerin sağlaması gereken belirli şartlar vardır. Bu şartlardan en önemlisi yaş ve ehliyet sınırı şartıdır. Kiralama yapmak isteyen kişiler en az 21 yaşında ve 1 yıllık ehliyet sahibi değilse, bu hizmetten yararlanamazlar.
Sağlanması gereken bir diğer şart ise orta sınıf araçlardan birini kiralamak isteyenler için belirlenmiştir. Bu kişilerin kiralama hizmetinden yararlanabilmesi için en az 22 yaşında olması gerekir. 22 yaşını dolduran ve 2 yıllık ehliyet koşulunu sağlayan herkes, Carwingo’nun araç kiralama hizmetinden yararlanabilir.
Yüksek standartlara sahip olan üst sınıf araçlardan birini kiralamak isteyen kişiler ise en az 23 yaşında ve 3 yıllık ehliyet sahibi olmalıdır.
Araç kiralama hizmetinden günlük olarak faydalanmak isteyen kişiler en az 24 saatlik hizmet alabilir. Carwingo, 24 saati geçmeyen saatlik araç kiralama hizmeti vermemektedir. Aylık kiralamalar ise 30 günden başlayarak yapılmaktadır.
İptal talepleri kiralama süresinin başlangıç zamanından en az 24 saat öncesinde yapılmalıdır. 24 saatten fazla zaman kala yapılan iptal taleplerinde firmaya ödemiş olduğunuz tutar, 50 Türk Lirası kesinti yapıldıktan sonra ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilir. Buna ek olarak ücretin iade edilmediği durumlar da vardır. Rezervasyon süresinin 3 günden az olduğu durumlarda iptal talebi gerçekleştirilse bile ücret iadesi yapılmaz. Aracın teslim saatine 24 saatten az zaman kala iptal talebinde bulunulduğu takdirde, 3 günlük tutar ödenen toplam miktardan kesilmektedir. Kesintiden sonra kalan tutar ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilir. Rezervasyonun tamamlandığı gün iptal talebinde bulunulduğu takdirde, ödemesi yapılan hizmet bedelinin tamamının iadesi herhangi bir kesinti yapılmadan kredi kartına aktarılır.
Aracı kiralayan müşteri, kendisine ait olan yakıt ve otoyol ücretlerini, trafik ve park cezalarını vaktinde ödemek zorundadır. Bu ek ödemelerden Carwingo sorumlu değildir.


Carwingo Ofisleri ve İletişim

İstanbul’da kurulan Carwingo, kaliteli araç kiralama hizmetiyle günden güne büyümektedir. Türkiye’nin farklı bölgelerinden 24 ilde ve toplam 29 ofiste bulunan deneyimli kadrosuyla her trülü araç ihtiyacınızı karşılamaya devam etmektedir. İstanbul dışında hizmet verdiği diğer şehirler; Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Mersin, Erzurum, Niğde, Adıyaman, Mardin, Ankara, Antalya, Denizli, Diyarbakır, Hakkari, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Muğla, Muş, Nevşehir, Şırnak ve Van’dır. Bu şehirlerde bulunan 23 farklı havalimanı da, Carwingo’nun şehir merkezi dışındaki ofislerine ev sahipliği yapmaktadır.
 

Carwingo İletişim

Telefon: 0850 840 27 97
E-Posta: info@carwingo.com.tr
Website:

Adres:
Levent Mahallesi, Büyükdere Cd. No:193 /Şişli, 34330 İstanbul

Carwingo Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok