Carmobil Online Araç Kiralama

Carmobil Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Carmobil firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Carmobil araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Carmobil araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Carmobil firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Carmobil araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Carmobil firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Carmobil Araç Kiralama Firası Hakkında

Carmobil Rent a Car, verdiği kaliteli araç kiralama hizmetiyle İç Anadolu Bölgesi’nin en sık tercih edilen araç kiralama firmalarından biridir. Müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermekte, geniş araç yelpazesiyle günlük, aylık ve yıllık kiralamalarda tercih edilmektedir. Uygun fiyatlarıyla her daim müşteri odaklı çalışan Carmobil, profesyonel yönetim anlayışıyla başarı merdivenlerini tırmanmaya devam etmektedir.


Carmobil Araç Kiralama Fiyatları

Carmobil aracılığıyla kiralanan araçların fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Araç kiralama süresi ve aracın sınıfı bu etkenlerden en önemlileridir. Araç kiralama hizmeti en az 24 saat olarak verilmektedir. Kiralamanın süresi arttıkça fiyatlar da değişiklik gösterir.
Ekonomik sınıf araçlarda; günlük ücret 110-170 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Orta sınıf araçlarda; günlük ücret 175-225 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Üst sınıf araçlarda ise; günlük ücret 220-350 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.


Carmobil Araç Kiralama Koşulları

Carmobil ile araç kiralamak oldukça kolay bir süreçtir. Araç kiralamak isteyen müşteriler bazı koşulları sağladığı takdirde kolaylıkla araç kiralayabilir.
Araç kiralamanın şartlarından biri olan yaş ve ehliyet sınırı, aracın sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik sınıfa dahil araçlar en düşük sınıra sahiptir. Bu sınır 21 yaş ve en az 2 yıllık ehliyet olarak kabul edilmiştir. Bu durum orta sınıf araçlarda da değişiklik gösterir. Orta sınıfa dahil araçlardan birini kiralamak isteyen müşterilerin en az 25 yaşını doldurmuş olması gerekir. Yaşını doldurmuş kişilerin ehliyeti 5 yıllık olmadığı sürece araç kiralama işlemi yapılamaz. En yüksek sınıra sahip sınıf olan üst sınıftan ise minimum 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet beklentisiyle kiralama yapılabilmektedir.
Aracın, teslim alındığı durumda ve sahip olduğu yakıt oranında teslim edilmesi gerekir. Yakıt ücreti, otoyol ve geçiş ücretleri, ek ödemeler, trafik ve park cezaları müşterinin kendisine aittir. Hizmet dışında sayılabilen yağlama, kasko, bakım ücretleri Carmobil’in kendisine aittir.
Araç kiralama hizmeti en az 24 saat olarak verilmektedir. Saatlik alınan ve 24 saati geçmeyen kiralamalarda bir tam gün ücreti alınır.
Aracın teslim edilmesi gereken zamanın 3 saat geciktiği durumlarda her saat için günlük tutarın 1/3’ü, 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük ücret alınır.
Rezervasyon iptali taleplerinin rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar, rezervasyon değişikliği taleplerinin ise 1 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekir. Aksi takdirde ödenen tutardan 1 günlük kira bedeli kesintisi yapılır.
Araç kiralama işleminin başlangıcında firma ve müşteriyi güvence altına almak adına 500 Türk Lirası provizyon, müşterinin kredi kartından tahsil edilir. Tahsil edilen ön provizyon, gerçekleşebilecek çeşitli tahsilatları peşinen kabul etmek anlamına gelmektedir.
Kiralanan araç yalnızca sözleşme formunda ismi geçen kişi ya da kişilerce kullanılır. Sözleşmede ismi bulunmayan kişilerce meydana getirilen hasarlardan, aracı kiralayan kişi sorumludur.
Araç kiralama işlemine ait ödemeler yalnızca kişinin kendisine ait düzenlenmiş kredi kartıyla gerçekleştirilmektedir. Nakit, ön ödemeli çek ya da debit kartlarla ödeme yapılamamaktadır.
Sözleşmenin iki tarafını da güvence altına amaçlayan bu koşul, araç kiralama hizmeti almadan önce mutlaka sağlanmalıdır.
 

Carmobil Ofisleri ve İletişim

Carmobil Rent a Car’ın, 3 ilde toplam 10 farklı ofisi bulunmaktadır. Carmobil’in bulunduğu iller Nevşehir, Sivas ve Kayseri’dir. Carmobil’in ağırlıklı olarak hizmet verdiği Nevşehir’de, 6 şubesi vardır. Bu şubeler Nevşehir merkez, Nevşehir Havalimanı, Avanos, Göreme, Uçhisar ve Ürgüp’te bulunmaktadır. Farklı şehir4 ve ilçelerde bulunan ofisler, her yerden araç kiralamayı kolaylaştırmaktadır.
 

Carmobil İletişim

Telefon: 444 0 230
Website:

Adres:
FUZULİ CAD. NO:10\4

Carmobil Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok