Carfleet Online Araç Kiralama

Carfleet Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Renault Symbol
  Yozgat-Boğazlıyan
  Renault Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  2208.83 TL
 • Renault Symbol
  Yozgat-Boğazlıyan
  Renault Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  2208.83 TL
 • Hyundai Accent Blue
  Yozgat-Boğazlıyan
  Hyundai Accent Blue
  veya benzeri
  Kompakt
  2208.83 TL
 • Ford Focus
  Yozgat-Boğazlıyan
  Ford Focus
  veya benzeri
  Intermediate
  2208.83 TL
 • Hyundai Accent Blue
  Yozgat-Boğazlıyan
  Hyundai Accent Blue
  veya benzeri
  Kompakt
  2208.83 TL
 • BMW 520
  Yozgat-Boğazlıyan
  BMW 520
  veya benzeri
  Lüx
  3534.14 TL
 • Renault Symbol
  Trabzon-Tümü
  Renault Symbol
  veya benzeri
  Ekonomi
  183.49 TL
 • Fiat Egea
  Trabzon-Tümü
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Kompakt
  192.44 TL
 • Renault Clio Sport Tourer
  Trabzon-Tümü
  Renault Clio Sport Tourer
  veya benzeri
  Kompakt
  196.92 TL
 • Fiat Egea
  Trabzon-Tümü
  Fiat Egea
  veya benzeri
  Kompakt
  270.02 TL

Carfleet Araç Kiralama Firası Hakkında

Carfleet Car Rental, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmayı amaçlayan bir araç kiralama firmasıdır. Daima kendini yenileyerek, uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Dürüst ve itibarlı hizmet anlayışıyla müşterilerin isteklerine esnek ve çözüm odaklı yaklaşan Carfleet, bu özelliği sayesinde emin adımlarla büyümektedir. Her zaman yasalara uygun kalan ve aynı zamanda yaratıcı fikirlerle kendini geliştiren Carfleet, izlediği bu yolla müşterilerin güvenini büyük ölçüde kazanan araç firmalarındandır.


Carfleet Araç Kiralama Fiyatları

Carfleet ile araç kiralama fiyatları aracın sınıfına ve kullanılmak istenilen süreye göre değişmektedir. Standart koruma sağlayan paketler daha uygunken, tam koruma sağlayan paketler daha yüksek fiyatlar sunmaktadır.  Kiralama süresine göre değişen bir özellik ise kilometre sınırıdır. 10 güne kadar olan kiralamalarda kilometre sınırı günlük 300 kilometre olarak belirlenmişken, 11-29 gün arasında değişen kiralama sürelerinde toplam 3500 km kullanım hakkı bulunur. Aracın kiralanma süresi 30 günü aştığı takdirde, sürücünün yararlanabileceği maksimum sınır 4000 kilometredir. Kiralanan araçlar belirtilen kilometre sınırları aşılmadan teslim edilmelidir. Kilometre sınırlarının aşıldığı durumlarda kilometre başına 0,85 Türk Lirası + KDV, Carfleet Car Rental tarafından tahsil edilir.
Ekonomik araçlarda; günlük 150-180 Türk Lirası arasında bir ücret talep edilmektedir.
Orta sınıf araçlarda; günlük 180-250 Türk Lirası arasında bir ücret talep edilmektedir.
Üst sınıf araçlarda ise; günlük 250-500 Türk Lirası arasında bir ücret talep edilmektedir.


Carfleet Araç Kiralama Koşulları

Carfleet Car Rental aracılığıyla araç kiralamak isteyen müşterilerin belirli koşulları sağlaması beklenmektedir. Bu koşullar sağlanmadığı takdirde araç kiralama hizmeti verilmemektedir.
Aracını ekonomi sınıfından seçmek isteyen kişilerin sağlaması gereken yaş ve ehliyet sınırı, aracın sınıfına göre belirlenmiştir. Bu sürücülerin en az 2 yıllık ehliyet sahibi ve 22 yaşını doldurmuş olması, araç kiralanırken dikkat edilen en önemli unsurlardır.
Orta sınıf araçlardan yararlanmak isteyen müşterilerin ehliyetlerini aldıkları tarihten itibaren en az 3 yıl geçmiş olması gerekir. Aynı zamanda 23 yaşını tamamlamış olan kişiler, araç kiralama hizmetinden faydalanabilir.
Üst ve lüks sınıf araçlar, diğer sınıflara göre daha yüksek standartlara ve şartlara sahiptir. Bu araçlardan birini kiralamak isteyenlerin en 5 yıllık ehliyetinin bulunması şarttır. Buna ek olarak yeterli ehliyet yılına sahip kişilerin 26 yaşını da doldurmuş olması beklenir. Aksi takdirde yüksek standartlara sahip araçların kiralama işlemi gerçekleştirilemez.
Latin alfabeli ehliyeti bulunmayan sürücülerin, kiralama esnasında uluslararası ehliyet ve pasaportlarını yanlarında bulundurmaları en önemli koşullardan biridir.
Araç kiralama süresi en az 1 gün olacak şekilde belirlenmiştir. Rezervasyon işlemleri, aracı kiralayan kişiye 59 dakika gecikme opsiyonu sağlar. Gecikmenin 1 saati bulduğu durumlarda ise günlük kiralama ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir.
Araçlar, teslim edilen yakıt seviyesinde geri alınır. Yakıt, ek hizmet, geçiş ücretleri, trafik cezaları ve tek yön ücretleri müşterinin sorumluluğunda olup, kendisi tarafından ödenir. Tek yön ücreti 0,85 Türk Lirası + KDV olarak belirlenmiştir.
Araç kiralama esnasında findeks sorgulamasıyla finansal analiz raporun istenir. Araç kiralayabilmek için Carfleet kriterlerine uygun olmanız beklenir. Finansal analiz işlemleri Carfleet şubelerinde yapılmaktadır.
İptal talebi en az 2 saat öncesinden bildirildiği takdirde, ödenen tutarın tamamı kredi kartına iade edilir. İptal talebinin 2 saatten az bir süre kala bildirilmesi halinde bir günlük ücret kesintisi uygulanır ve kesinti sonrası kalan tutar kredi kartına iade edilir.


Carfleet Ofisleri ve İletişim                                            

Carfleet’in başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlerde de çok sayıda ofisi bulunmaktadır. İstanbul’daki şubeleri Ataşehir, Bağcılar, Beylikdüzü, İstanbul Havalimanı, Kadıköy, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Taksim ve Yenibosna’dadır. Carfleet’in İstanbul’a ek olarak bulunduğu yerler Adana, Antalya, Alanya, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Konya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Şanlıurfa, Trabzon, Van’dır. Şehir merkezlerinde ofisi bulanan Carfleet’e, bu şehirlerin havalimanları da ev sahipliği yapmaktadır.
 

Carfleet İletişim

Telefon: 0850 840 8 444
E-Posta: info@carfleet.com.tr
Website:

Adres:
Göztepe Mah.Burak Plaza A2 Blok No 24 Bağcılar/İSTANBUL

Carfleet Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok