Burdurnokta Online Araç Kiralama

Burdurnokta Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Burdurnokta firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Burdurnokta araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Burdurnokta firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Burdurnokta araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Burdurnokta Araç Kiralama Firası Hakkında

Nokta Rent a Car, verdiği kaliteli araç kiralama hizmetiyle müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamakta, memnuniyet garantili araç kiralama deneyimi sunmaktadır. Burdurnokta, küçük bir şehir olan Burdur’un tüm araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayacak kapasiteye sahiptir. Bulunduğu konum itibariyle ulaşımı kolay olan ofisiyle, Burdur’da araç kiralamak isteyenlerin bir numaralı tercihidir.


Burdurnokta Araç Kiralama Fiyatları

Burdurnokta aracılığıyla kiralanan araçların fiyatları pek çok unsura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu unsurlardan en önemlileri aracın hangi sınıfa dahil olduğu ve kiralanmak istediği süredir. Kiralamak istediği aracı kendi isteklerine göre belirleyen müşteriler, farklı fiyat aralıklarından yararlanmaktadır.
Ekonomik sınıf araçlarda; günlük ücret KDV dahil 120-170 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Ekonomik sınıf araçlardan en az 750 Türk Lirası tutarında ön provizyon bloke edilmektedir.
Orta sınıf araçlarda; günlük ücret KDV dahil 170-210 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Orta sınıf araçlarda en az 1000 Türk Lirası ön provizyon bloke edilmektedir.
Üst ve lüks sınıf araçlarda ise; günlük ücret KDV dahil 220-500 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Üst ve lüks sınıf araçlarda en az 1500 Türk Lirası ön provizyon bloke edilmektedir.


Burdurnokta Araç Kiralama Koşulları

Burdurnokta ile araç kiralamak isteyen müşteriler, belirli koşulları sağladığı takdirde kolaylıkla araç kiralama işlemini gerçekleştirebilir.
En uygun fiyatlı araçları bulunduran ekonomik sınıftan bir araç kiralanmak istendiği takdirde sağlanması gereken yaş ve ehliyet sınırı en az 2 yıllık ehliyet ve 21 yaş olarak belirlenmiştir.
Araç kiralama hizmetinden ekonomik sınıftan daha özellikli ve konforlu olan orta sınıfa dahil araçlardan biriyle gerçekleştirmek isteyen kişilerin, en az 3 yıllık ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ehliyet şartını sağlayan kişiler 25 yaşını tamamlamış ise araç kiralama hizmetinden faydalanabilir.
Üst sınıf araçlardan birini kiralamak isteyen kişinin ise en az 5 yıllık ehliyet sahibi olması gerekir. 28 yaşını doldurmamış kişilere bu araçlar kiralanmaz. Lüks araçlarda bu sınır 30 yaş olarak belirlenmiştir.
Araç kiralama esnasında kabis, findeks, adres ve kimlik sorgulamaları yapılır. Bu sorgulamalar sonucu yeterli kriterlere sahip kişiler araç kiralama işlemine devam edebilir. Aksi sonuçlara sahip kişilere araç kiralama hizmeti verilememektedir.
Yakıt, geçiş ve otoyol ücreti, park ve trafik ücretleri aracı kiralayan müşteriye aittir. Kiralanan aracın farklı bir noktada teslim edildiği durumlarda tek yön ücret tarifesi uygulanır. Tek yön ücreti, Burdurnokta tarafından kilometre başına 1 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
Araç kiralama süresi en az 24 saat olarak belirlenmiştir. 24 saatten daha az olan saatlik kiralamalarda ise bir tam gün ücreti alınır.
Aracı kullanmak isteyen kişinin sözleşme formuyla birlikte kaydını yaptırması ve güvenlik için kişisel bilgilerini Burdurnokta ile paylaşması gerekir. Bu bilgiler Burdurnokta tarafından saklanmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Ek sürücü talepleri de sözleşme formuna işlenir. Kaydı bulunmayan kişilerce meydana getirilen hasarlardan müşteri sorumludur.


Burdurnokta Ofisleri ve İletişim

Nokta Rent a Car’ın farklı coğrafi bölgelerden 55 ilde 100’den fazla şubesi bulunmaktadır. Araç kiralama hizmeti alınan 55 ilden bazıları İstanbul, Muğla, İzmir, Kahramanmaraş ve Burdur’dur. Bu illerde bulunan havalimanları da, Nokta Rent a Car’ın havalimanı ofislerine ev sahipliği yapmaktadır. Burdurnokta, araç kiralama hizmeti alabileceğiniz yerlerden sadece bir tanesidir. Burdurnokta, Burdur Merkez’de bulunmaktadır ve her yerden kolay ulaşılabilir olmasıyla araç kiralamak isteyenler için büyük bir avantajdır.
 

Burdurnokta İletişim

Telefon: 444 1 895
Telefon: 444 1 895 / 124
Website:

Adres:
ÖZGÜR MAHALLESİ GAZİ CAD NO:92A BUCAK / BURDUR

Burdurnokta Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok