Bodrumrent Online Araç Kiralama

Bodrumrent Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Bodrumrent firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. %s araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Bodrumrent araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Bodrumrent firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Bodrumrent araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. %degisken% firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.

Bodrumrent Araç Kiralama Firası Hakkında

Bodrum’un ilk araç kiralama firması olan Bodrum Rent a Car bir aile şirketidir ve müşterilerine kaliteli bir yolculuk deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerine en son model araçları en düşük fiyatlarla sunan Bodrumrent, güvenlik ve hijyen konusunda oldukça titiz davranır. Bodrum’un en çok tercih edilen araç kiralama firmalarından biridir ve yüksek müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Bodrumrent, Bodrum’a seyahat eden yerli ve yabancı turistler için kalitenin adresidir.


Bodrumrent Araç Kiralama Fiyatları

Bodrumrent araç kiralama fiyatları sezonlara göre değişkenlik göstermektedir. Bir yılda toplam 4 sezon bulunmakta ve her sezon için farklı fiyatlar sunulmaktadır. Fiyatlar sezonlara göre artış ya da düşüş gösterebilmektedir.
Ekonomik ve orta sınıf araçlarda; 1-3 günlük kiralamalar 150-190 Türk Lirası, 4-6 günlük kiralamalar 145-215 Türk Lirası, 7 gün ve daha üzeri kiralamalar ise 140-210 Türk Lirası arasında değişmektedir.
Lüks ve üst sınıf araçlarda; 1-3 günlük kiralamalar 250-330 Türk Lirası, 4-6 günlük kiralamalar 245-345 Türk Lirası, 7 gün ve daha üzeri kiralamalar ise 265-335 Türk Lirası arasında değişmektedir.


Bodrumrent Araç Kiralama Koşulları

Herhangi bir firma aracılığıyla araç kiralamak isteyenlerin sağlaması gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Bodrumrent’de bu koşulların sağlanmasını isteyen firmalardandır.
Araç kiralamak isteyen kişilerin kimlik bilgileri Bodrumrent tarafından kayıt edilir ve sözleşmeye ekleneir.Araç kiralama esnasında aracı kullanacak olan tüm sürücülerin geçerli bir pasaport ya da kimlik kartı bulundurması gereklidir.
Araç kiralamak isteyen sürücülerin 22 yaşını doldurmuş olması önemli bir ayrıntıdır. En az 2 yıllık B sınıfı ehliyet sahibi olmayan kişilere araç kiralama hizmeti verilmez. Minibüs tipi araçları kiralamak isteyen sürücülerin ise en az 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
Araç kiralama sırasında ödeme şekli olarak yalnızca kredi kartı kabul edilmekte olup, nakit ve debit kart kullanılmamaktadır. Kredi kartı olmadan kiralama sözleşmesi yapılamaz. Kredi kartı sahibinin kiralama sırasında sözleşmenin yapılacağı yerde bulunması gerekir. Kiralama işleminin tamamlanması için kullanılacak kredi kartının aracı kiralayack kişiye ait olması gerekir. Ön ödemeli kart ve çekler güvenlik sağlamak amacıyla Bodrumrent tarafından kabul edilmez.
Ön ödemeli rezervasyonlarda araç kiralama hizmeti yalnızca rezervasyonu yaptıran kişi adına verilmektedir. Araç kiralama işlemlerinde Bodrumrent koşulları geçerlidir. Kiralama sonunda ortaya çıkabilecek fiyat farkları, kiralama noktasında tahsil veya iade edilir.
Araç kiralamak isteyen kişinin ödediği tutar yalnızca hizmet bedelini kapsamaktadır. Müşterilerin talep edeceği ek hizmet ve güvenceler, trafik cezaları ve tek yön ücreti hizmet bedeline dahil değildir. Aracı kiralayan kişi, tüm bu ek giderleri karşılamak durumundadır.
Bodrumrent, iki tarafı da güvence altına almayı amaçlar. Sizden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı iptal edilen kiralama hizmetlerinde müşterinin ödemiş olduğu tutarı eksiksiz iade eder.
Ön ödemesi yapılmış rezervasyon işlemleri, kiralama hizmetinden faydalanmadan 24 saat öncesine kadar değiştirilebilir ya da iptal edilebilir. Rezervasyon işlemi gerçekleştirilmiş araçların zamanında teslim alınmadığı durumlarda, önceden ödenen miktar Bodrumrent tarafından tahsil edebilir.
 

Bodrumrent Ofisleri ve İletişim

Merkez ofisi Bodrum’da olan Bodrumrent’in diğer şubeleri Milas-Bodrum Havalimanı’nda bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı, iç hatlar ve dış hatlar şubeleri ile birlikte toplamda 4 şubesi bulunan Bodrumrent, Bodrum’un en sık tercih edilen araç kiralama firmalarından biridir. Bodrumrent araç kiralama, her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlayan Bodrum için ulaşılması oldukça kolay bir hizmettir.
 

Bodrumrent İletişim

Telefon: 0252 317 15 55
Fax: 90 (252) 317 15
E-Posta: info@bodrumrentacar.com
Website:

Adres:
Oasis AVM No: 83 B 15-16-17, Bodrum / Muğla

Bodrumrent Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok